Oryginalne sprzęgło LuK 622017506

Premium Sprzęgło LuK 622017506
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 23
Specyfikacja techniczna producenta

Ostatnie sztuki!

-30%
413 zł

289 zł

Kup teraz - we wtorek u Ciebie Dostawa GRATIS!

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDESCORT II (ATH) | 03/1973-07/19812.0 RS 110KM/80KW [NE] | 08/1975-08/1980
FORDGRANADA (GU) | 08/1977-08/19851.7 73KM/54KW [MY] | 08/1977-07/1981
FORDGRANADA (GU) | 08/1977-08/19852.0 101KM/74KW [NEP] | 08/1979-08/1985
FORDGRANADA (GU) | 08/1977-08/19852.0 105KM/77KW [NEK] | 08/1981-08/1985
FORDGRANADA (GU) | 08/1977-08/19852.0 90KM/66KW [NYP] | 08/1977-08/1985
FORDGRANADA TURNIER (GNU) | 08/1977-08/19851.7 74KM/54KW [MYE] | 08/1977-07/1981
FORDGRANADA TURNIER (GNU) | 08/1977-08/19852.0 101KM/74KW [NEP] | 08/1979-08/1985
FORDGRANADA TURNIER (GNU) | 08/1977-08/19852.0 105KM/77KW [NEK] | 08/1981-08/1985
FORDGRANADA TURNIER (GNU) | 08/1977-08/19852.0 90KM/66KW [NYP] | 08/1977-06/1985
FORDP 100 I | 04/1982-09/19871.6 73KM/54KW [LCR] | 04/1982-09/1987
FORDP 100 II | 10/1987-12/19922.0 78KM/57KW [NAE] | 10/1987-12/1992
FORDSCORPIO I (GAE, GGE) | 04/1985-09/19941.8 90KM/66KW [REC] | 04/1985-02/1992
FORDSCORPIO I (GAE, GGE) | 04/1985-09/19942.0 105KM/77KW [N8D, NEL] | 04/1985-08/1989
FORDSCORPIO I (GAE, GGE) | 04/1985-09/19942.0 I 100KM/74KW [NRC] | 10/1985-12/1990
FORDSCORPIO I (GAE, GGE) | 04/1985-09/19942.0 I 115KM/85KW [NRA, NRI] | 04/1985-02/1992
FORDSIERRA (GBG, GB4) | 01/1987-02/19931.6 72KM/53KW [LSF] | 01/1988-02/1993
FORDSIERRA (GBG, GB4) | 01/1987-02/19931.6 75KM/55KW [LSE] | 01/1987-02/1993
FORDSIERRA (GBG, GB4) | 01/1987-02/19931.8 80KM/59KW [RED, REF] | 10/1987-09/1989
FORDSIERRA (GBG, GB4) | 01/1987-02/19931.8 90KM/66KW [RED, R2A] | 01/1987-05/1988
FORDSIERRA (GBG, GB4) | 01/1987-02/19932.0 105KM/77KW [N8C, NES] | 01/1987-02/1993
FORDSIERRA (GBG, GB4) | 01/1987-02/19932.0 I 100KM/74KW [NE5, NEJ] | 01/1987-12/1989
FORDSIERRA (GBG, GB4) | 01/1987-02/19932.0 I 115KM/85KW [N4A, N4I] | 01/1987-02/1993
FORDSIERRA (GBG, GB4) | 01/1987-02/19932.0 I CAT 100KM/74KW [N4B] | 01/1987-02/1993
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC) | 08/1982-02/19871.6 75KM/55KW [LCS, LCT, LSD] | 08/1982-12/1986
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC) | 08/1982-02/19871.6 79KM/58KW [LSD] | 08/1984-12/1986
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC) | 08/1982-02/19871.8 90KM/66KW [REB] | 10/1984-12/1986
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC) | 08/1982-02/19872.0 100KM/74KW [NRD] | 10/1985-12/1986
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC) | 08/1982-02/19872.0 105KM/77KW [NET] | 08/1982-12/1986
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC) | 08/1982-02/19872.0 90KM/66KW [NYT] | 08/1982-10/1984
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC) | 08/1982-02/19872.0 I 115KM/85KW [NR2, NRB] | 03/1985-12/1986
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC, GBG) | 01/1987-03/19931.6 72KM/53KW [LSF] | 01/1988-02/1993
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC, GBG) | 01/1987-03/19931.6 75KM/55KW [LSE] | 01/1987-02/1993
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC, GBG) | 01/1987-03/19931.8 80KM/59KW [RED, REF] | 10/1987-05/1988
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC, GBG) | 01/1987-03/19931.8 90KM/66KW [RED, R2A] | 01/1987-05/1988
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC, GBG) | 01/1987-03/19932.0 105KM/77KW [N8C, NES] | 01/1987-02/1993
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC, GBG) | 01/1987-03/19932.0 I 100KM/74KW [NE5, NEJ] | 01/1987-02/1993
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC, GBG) | 01/1987-03/19932.0 I 115KM/85KW [N4A, N4I] | 01/1987-02/1993
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC, GBG) | 01/1987-03/19932.0 I CAT 100KM/74KW [N4B] | 01/1987-02/1993
FORDSIERRA TURNIER (BNC) | 08/1982-12/19861.6 75KM/55KW [LCS, LCT, LSD] | 08/1982-12/1986
FORDSIERRA TURNIER (BNC) | 08/1982-12/19861.8 90KM/66KW [REB] | 10/1984-12/1986
FORDSIERRA TURNIER (BNC) | 08/1982-12/19862.0 100KM/74KW [NRD] | 10/1985-12/1986
FORDSIERRA TURNIER (BNC) | 08/1982-12/19862.0 105KM/77KW [NET] | 08/1982-12/1986
FORDSIERRA TURNIER (BNC) | 08/1982-12/19862.0 115KM/85KW [NR2, NRB] | 03/1985-12/1986
FORDSIERRA TURNIER (BNC) | 08/1982-12/19862.0 90KM/66KW [NYT] | 08/1982-10/1984
FORDSIERRA TURNIER (BNG) | 01/1987-02/19931.6 72KM/53KW [LSF] | 01/1988-02/1993
FORDSIERRA TURNIER (BNG) | 01/1987-02/19931.6 75KM/55KW [LSE] | 01/1987-02/1993
FORDSIERRA TURNIER (BNG) | 01/1987-02/19931.8 80KM/59KW [RED, REF] | 10/1987-05/1988
FORDSIERRA TURNIER (BNG) | 01/1987-02/19931.8 90KM/66KW [RED, R2A] | 01/1987-05/1988
FORDSIERRA TURNIER (BNG) | 01/1987-02/19932.0 105KM/77KW [N8C, NES] | 01/1987-02/1993
FORDSIERRA TURNIER (BNG) | 01/1987-02/19932.0 I 100KM/74KW [NE5, NEJ] | 01/1987-02/1993
FORDSIERRA TURNIER (BNG) | 01/1987-02/19932.0 I 115KM/85KW [N4A, N4I] | 01/1987-02/1993
FORDSIERRA TURNIER (BNG) | 01/1987-02/19932.0 I CAT 100KM/74KW [N4B] | 01/1987-02/1993
FORDTAUNUS '80 (GBS, GBNS) | 07/1979-07/19822.0 100KM/74KW [NER] | 07/1979-07/1982
FORDTAUNUS '80 (GBS, GBNS) | 07/1979-07/19822.0 90KM/66KW [NWR] | 07/1979-07/1982
FORDTAUNUS ´80 TURNIER (GBNS) | 07/1979-07/19822.0 100KM/74KW [NER] | 07/1979-07/1982
FORDTAUNUS ´80 TURNIER (GBNS) | 07/1979-07/19822.0 90KM/66KW [NWR] | 07/1979-07/1982
FORDTRANSIT AUTOBUS (T_ _) | 10/1985-09/19921.6 (TBL, TES) 63KM/46KW [LAT] | 12/1985-01/1989
FORDTRANSIT AUTOBUS (V_ _) | 11/1977-10/19861.6 (VAS, VLS, VZS) 65KM/48KW [4RB] | 12/1977-10/1986

Zamienniki

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT8050
BORG & BECKHK8050
CLUTCHNUSMCK3159
DENCKERMANNK100168
FERODOCTK120
FORD0801763
FORD11706830
FORD1518973
FORD1518976
FORD1518984
FORD1583878
FORD1591555
FORD1644760
FORD5010145
FORD5010221
FORD5011065
FORD5011070
FORD5011089
FORD5013615
FORD5016374
FORD5017585
FORD5018221
FORD5023474
FORD5023783
FORD5050664
FORD6076154
FORD6107845
FORD6141963
FORD6154484
FORD6158128
FORD74EB7550EB
FORD78VB7550B1A
FORD81GB7550CA
FORD82GB7550AA
FORD82GB7550EA
FORD85BB7550DA
FORD85GB7550AB
FORD86EX7L596BA
FORD89VX7550AA
FORD89VX7L596BA
FORDA820X7L596AKA
FORDA850X7L596ACA
FORDR87GX7L596AA
FORDR89VX7L596BA
FORDRA385X7L596NA
FORDRA835X7L596NA
JP GROUP1530401610
KAWE954051
KM Germany0690870
LAYCOCKLCK120
LuK622017506
MAPA002215100
MECARMMK9713
MOTAQUIPVCK110
MOTORADECK1025
MOTORADECK1105
MOTORADECK1307
NATIONALCK9001
NATIONALNCK010
NEXUSF1G132NX
NK132527
PROCODIS FRANCEKTE265
QUINTON HAZELLQKT108
QUINTON HAZELLQKT108AF
QUINTON HAZELLQKT170
QUINTON HAZELLQKT742AF
RYMECJT8050
SACHS3000012004
SACHS3000120001
SASICSCL6404
sbs1201132527
STATIM100607
STELLOX0701026SX
TRIPLE FIVEKK224
TTVTCK3010
UNIFLUX FILTERSGCK173AF
VALEO624059
VALEO801040
VALEO899035
WESTLAKEWFD050

Opinie

Opinie

Opinia 
2021-03-07

Miły zakup

    Opinia 
    2017-06-16

    Artykuł świetnej jakości

      Opinia 
      2017-06-10

      Opinie nie kłamią supersklep.

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Sprzęgło LuK 622017506

        Sprzęgło LuK 622017506

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa

        Płatność i wysyłka

        Forma dostawyDostepny sposób płatności
        dpd logo
        przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
        inpost logo
        przelewy 24

        #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


        Oblicz ratę w Alior
        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


        Oblicz ratę w mBank
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        7
        1
        2
        3
        4
        5
        6

        Podobne produkty:

        7
        8
        9
        10
        cert-image
        logo

        Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
        a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.