Premium Sprzęgło LuK 621237834 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- wysprzęglik

Średnica [mm]: 210
Ilość zębów: 14

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:210 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 121 0089 10 (1 szt.), LuK 321 0055 10 (1 szt.), LuK 510 0038 10 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELASTRA G COUPE (T98) | 03/2000-05/20051.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 03/2000-10/2000
OPELASTRA G COUPE (T98) | 03/2000-05/20051.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-05/2005
OPELASTRA G KABRIOLET (T98) | 03/2001-10/20051.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 03/2001-10/2005
OPELASTRA G KOMBI (T98) | 02/1998-12/20091.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 02/1998-09/2000
OPELASTRA G KOMBI (T98) | 02/1998-12/20091.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-07/2004
OPELASTRA G LIFTBACK (T98) | 02/1998-12/20091.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 02/1998-09/2000
OPELASTRA G LIFTBACK (T98) | 02/1998-12/20091.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-01/2005
OPELASTRA G SEDAN (T98) | 09/1998-12/20091.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 09/1998-09/2000
OPELASTRA G SEDAN (T98) | 09/1998-12/20091.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 06/2000-01/2005
OPELVECTRA B (J96) | 09/1995-04/20021.8 I 16V 115KM/85KW [X 18 XE1, Z 18 XEL] | 10/1995-09/2000
OPELVECTRA B (J96) | 09/1995-04/20021.8 I 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-04/2002
OPELVECTRA B KOMBI (J96) | 11/1996-07/20031.8 I 16V 115KM/85KW [X 18 XE1, Z 18 XEL] | 11/1996-09/2000
OPELVECTRA B KOMBI (J96) | 11/1996-07/20031.8 I 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-07/2003
OPELVECTRA B LIFTBACK (J96) | 10/1995-07/20031.8 I 16V 116KM/85KW [X 18 XE1, Z 18 XEL] | 10/1995-09/2000
OPELVECTRA B LIFTBACK (J96) | 10/1995-07/20031.8 I 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-07/2003
OPELZAFIRA A (F75_) | 04/1999-06/20051.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 04/1999-09/2000
OPELZAFIRA A (F75_) | 04/1999-06/20051.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-06/2005

Lista zamienników

BLUE PRINTADW193028
BLUE PRINTADW193060
BORG & BECKHKT1023
CLUTCHNUSMCK2546CSC
CLUTCHNUSMCK3210CSC
CLUTCHNUSMCK3210CSCA
CLUTCHNUSMCK3234CSC
COMLINEECK096CS18
EXEDYOPK2099
EXEDYOPK2101
JP GROUP1230403110
KAWE962859CSC
KM Germany0692049
LuK621237834
LuK621302734
MAPA024200808
MECARMMK9926A
MOTAQUIPVCU198
OPEL09120196
OPEL24422062
OPEL24436441
OPEL24436442
OPEL55350122
OPEL55556349
OPEL55556394
OPEL5666002
OPEL5666016
OPEL5666017
OPEL5679320
OPEL5679334
OPEL664059
OPEL664076
OPEL664077
OPEL664262
OPEL666030
OPEL666107
OPEL666130
OPEL90523428
OPEL90523532
OPEL90543912
OPEL93172645
OPEL93176087
OPEL93180647
OPEL93180648
PROCODIS FRANCEKTE285
PROCODIS FRANCEKTE385
QUINTON HAZELLQKT2186AF
RYMECJT7362014
SACHS3000990028
STELLOX0701124SX
TRIPLE FIVE8660000859
TRIPLE FIVERM010271A0
VALEO834039
VAUXHALL24436441
VAUXHALL55556394
VAUXHALL664059
VAUXHALL664076
VAUXHALL664077
VAUXHALL666130
VAUXHALL93176087
VAUXHALL93180647
VAUXHALL93180648
WESTLAKEWOV007CSC
WESTLAKEWOV013CSC

Opinie

Opinia 
2017-08-08

Doskonały produkt

    Opinia 
    2016-10-18

    Opinia pozytywna

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      GRATIS!
      Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      9
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8

      Podobne produkty:

      9
      10