Premium Sprzęgło LuK 621237834 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- wysprzęglik

Średnica [mm]: 210
Ilość zębów: 14

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:210 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELASTRA G COUPE (T98) | 03/2000-05/20051.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 03/2000-10/2000
OPELASTRA G COUPE (T98) | 03/2000-05/20051.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-05/2005
OPELASTRA G KABRIOLET (T98) | 03/2001-10/20051.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 03/2001-10/2005
OPELASTRA G KOMBI (T98) | 02/1998-12/20091.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 02/1998-09/2000
OPELASTRA G KOMBI (T98) | 02/1998-12/20091.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-07/2004
OPELASTRA G LIFTBACK (T98) | 02/1998-12/20091.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 02/1998-09/2000
OPELASTRA G LIFTBACK (T98) | 02/1998-12/20091.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-01/2005
OPELASTRA G SEDAN (T98) | 09/1998-12/20091.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 09/1998-09/2000
OPELASTRA G SEDAN (T98) | 09/1998-12/20091.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 06/2000-01/2005
OPELVECTRA B (J96) | 09/1995-04/20021.8 I 16V 115KM/85KW [X 18 XE1, Z 18 XEL] | 10/1995-09/2000
OPELVECTRA B (J96) | 09/1995-04/20021.8 I 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-04/2002
OPELVECTRA B KOMBI (J96) | 11/1996-07/20031.8 I 16V 115KM/85KW [X 18 XE1, Z 18 XEL] | 11/1996-09/2000
OPELVECTRA B KOMBI (J96) | 11/1996-07/20031.8 I 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-07/2003
OPELVECTRA B LIFTBACK (J96) | 10/1995-07/20031.8 I 16V 116KM/85KW [X 18 XE1, Z 18 XEL] | 10/1995-09/2000
OPELVECTRA B LIFTBACK (J96) | 10/1995-07/20031.8 I 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-07/2003
OPELZAFIRA A (F75_) | 04/1999-06/20051.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 04/1999-09/2000
OPELZAFIRA A (F75_) | 04/1999-06/20051.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-06/2005

Lista zamienników

BLUE PRINTADW193028
BLUE PRINTADW193060
BORG & BECKHKT1023
CLUTCHNUSMCK2546CSC
CLUTCHNUSMCK3210CSC
CLUTCHNUSMCK3210CSCA
CLUTCHNUSMCK3234CSC
COMLINEECK096CS18
EXEDYOPK2099
EXEDYOPK2101
JP GROUP1230403110
KAWE962859CSC
KM Germany0692049
LuK621237834
LuK621302734
MAPA024200808
MECARMMK9926A
MOTAQUIPVCU198
OPEL09120196
OPEL24422062
OPEL24436441
OPEL24436442
OPEL55350122
OPEL55556349
OPEL55556394
OPEL5666002
OPEL5666016
OPEL5666017
OPEL5679320
OPEL5679334
OPEL664059
OPEL664076
OPEL664077
OPEL664262
OPEL666030
OPEL666107
OPEL666130
OPEL90523428
OPEL90523532
OPEL90543912
OPEL93172645
OPEL93176087
OPEL93180647
OPEL93180648
PROCODIS FRANCEKTE285
PROCODIS FRANCEKTE385
QUINTON HAZELLQKT2186AF
RYMECJT7362014
SACHS3000990028
STELLOX0701124SX
TRIPLE FIVE8660000859
TRIPLE FIVERM010271A0
VALEO834039
VAUXHALL24436441
VAUXHALL55556394
VAUXHALL664059
VAUXHALL664076
VAUXHALL664077
VAUXHALL666130
VAUXHALL93176087
VAUXHALL93180647
VAUXHALL93180648
WESTLAKEWOV007CSC
WESTLAKEWOV013CSC

Kup na raty

Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


Oblicz ratę w Alior
Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


Oblicz ratę w mBank



Opinie

Opinia 
2017-08-08

Doskonały produkt

    Opinia 
    2016-10-18

    Opinia pozytywna

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      TERAZ GRATIS!
      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      10
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9

      Podobne produkty:

      • STATIM
        Cena: 238 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 15,6x18,7-14N
        Średnica: 205 mm
        Informacja: Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła (tarcza i docisk)
        Zawiera tarcza i docisk
        Średnica [mm] 205
        Ilość zębów 14
        Silnik: X18XE1

        STATIM
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 01-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • RYMEC
        Cena: 334 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 14
        Średnica: 200 mm
        Zestaw składa się z: 2 elementów (tarcza i docisk)
        Średnica tarczy sprzęgła: 200 mm
        Produkt zastępuje: RYMEC JT7361, RYMEC JT1120
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła (tarcza i docisk)
        Zawiera tarcza i docisk
        Średnica [mm] 200
        Ilość zębów 14
        Bez łożyska oporowego

        RYMEC
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 01-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • BLUE PRINT
        Cena: 346 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 14
        Waga produktu: 4,1 kg
        Średnica zewnętrzna: 206,0 mm
        Informacja: Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
        Montować tylko w specjalistycznym serwisie: Tak
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z wysprzęglikiem centralnym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera wysprzęglik
        Średnica [mm] 205
        Ilość zębów 14
        Skrzynia biegów: F23

        BLUE PRINT
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 01-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • BLUE PRINT
        Cena: 394 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 14
        Waga produktu: 3,8 kg
        Średnica zewnętrzna: 208,0 mm
        Informacja: Bez łożyska oporowego
        Montować tylko w specjalistycznym serwisie: Tak
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła (tarcza i docisk)
        Zawiera tarcza i docisk
        Średnica [mm] 210
        Ilość zębów 14

        BLUE PRINT
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        Kup na Raty
        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 01-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • VALEO
        Cena: 418 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 14
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 18,65 x 15,7
        Waga produktu: 4,3 kg
        Średnica zewnętrzna: 206,5 mm
        Informacja: Zestaw bez łożyska. Należy je dokupić osobno.
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Średnica zewnętrzna 1: 203 mm
        Informacja techniczna: Zestaw bez łożyska. N
        Od roku produkcji: 02.1999
        Silnik: X18XE1
        Skrzynia biegów: F17-5
        Przekładnia mechaniczna

        VALEO
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        Kup na Raty
        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 01-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • STATIM
        Cena: 430 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 15,6x18,7-14N
        Średnica: 205 mm
        Informacja: Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z wysprzęglikiem centralnym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera wysprzęglik
        Średnica [mm] 205
        Ilość zębów 14
        Skrzynia biegów: F17
        Silnik: X18XE1

        STATIM
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        Kup na Raty
        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 01-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • STATIM
        Cena: 442 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 15,6x18,7-14N
        Średnica: 205 mm
        Informacja: Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z wysprzęglikiem centralnym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera wysprzęglik
        Średnica [mm] 205
        Ilość zębów 14
        Skrzynia biegów: F23

        STATIM
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        Kup na Raty
        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 01-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • LuK
        Cena: 454 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Średnica: 210 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Montować tylko w specjalistycznym serwisie: Tak
        Produkt zastępuje: LuK 621 2378 09, LuK 621 3028 09, LuK 621 2377 09
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła (

        LuK
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        Kup na Raty
        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 01-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      10