Oryginalne sprzęgło LuK 620308100

Premium Sprzęgło LuK 620308100
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 18
Specyfikacja techniczna producenta

Dostępny

-30%
384 zł

269 zł

Kup teraz - we wtorek u Ciebie Dostawa GRATIS!

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 3002 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE PEŁNE (M_) | 07/1996-12/20111.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 69KM/51KW [WJZ (DW8), WJY (DW8B)] | 04/1999-12/2011
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE PEŁNE (M_) | 07/1996-12/20111.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 69KM/51KW [WJZ (DW8), WJY (DW8B)] | 07/1998-03/2006
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (MF) | 07/1996-12/20111.9 D (MFWJZ) 70KM/51KW [WJZ (DW8), WJY (DW8B)] | 07/1998-10/2005
CITROËNBERLINGO / BERLINGO FIRST NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (MF) | 07/1996-12/20111.9 D 4WD (MFWJZ) 69KM/51KW [WJZ (DW8), WJY (DW8B)] | 07/1998-10/2005
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-12/20051.9 D 70KM/51KW [WJY (DW8B), WJZ (DW8)] | 07/1998-03/2005
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.9 D 70KM/51KW [WJY (DW8B), WJZ (DW8)] | 07/1998-08/2005
CITROËNXSARA COUPE (N0) | 01/1998-04/20051.9 D 70KM/51KW [WJY (DW8B), WJZ (DW8)] | 02/1999-03/2005
PEUGEOT206 LIFTBACK (2A/C) | 08/1998-1.9 D 69KM/51KW [WJZ (DW8), WJY (DW8B)] | 09/1998-11/2001
PEUGEOT206 VAN | 04/1999-03/20091.9 D 69KM/51KW [WJZ (DW8), WJY (DW8B)] | 04/1999-05/2007
PEUGEOTPARTNER COMBISPACE (5F) | 05/1996-12/20151.9 D 69KM/51KW [WJZ (DW8), WJY (DW8B)] | 12/1998-07/2008
PEUGEOTPARTNER NADWOZIE PEŁNE (5) | 04/1996-12/20151.9 D 4X4 69KM/51KW [WJY (DW8B)] | 04/2004-11/2007
PEUGEOTPARTNER NADWOZIE PEŁNE (5) | 04/1996-12/20151.9 D 69KM/51KW [WJZ (DW8), WJY (DW8B)] | 06/1996-12/2015

Zamienniki

Lista zamienników

---1636265280
AP Automotive Prod.KT7511
BLUE PRINTADP153017
BLUE PRINTADP153018
BORG & BECKHK7511
CITROËN1611267380
CITROËN2004W7
CITROËN2004X5
CITROËN2050G9
CITROËN2050X1
CITROËN2052E7
CITROËN2052T9
CITROËN2055FZ
CITROËN96306300
CITROËN9630630080
CITROËN9635142780
CITROËN9644814380
CLUTCHNUSMCK2425
CLUTCHNUSMCK2428
COMLINEECK273
DENCKERMANNK100693
EXEDYCTK2016
FASTFT64122
JP GROUP3130400510
JP GROUP4130401410
KAMOKAKC166
KAWE957783
KEY PARTSKC7511
KLAXCAR FRANCE30007z
KM Germany0691283
KM Germany0691301
KRAFT AUTOMOTIVE1615923
KRAFT AUTOMOTIVE1615950
LUCASLKCA620016
LuK620300200
LuK620308100
MAPA006200500
MAPCO10308
MAXGEAR615059
MOTAQUIPVCU69
NATIONALCK9735
NK131941
Omnicraft2277437
OPEN PARTSCLK900903
PEUGEOT1611266780
PEUGEOT1611267380
PEUGEOT204163
PEUGEOT204194
PEUGEOT2041A7
PEUGEOT205098
PEUGEOT205148
PEUGEOT2051G3
PEUGEOT205254
PEUGEOT205291
PEUGEOT2052E6
PEUGEOT2052T9
PEUGEOT2055FZ
PEUGEOT2055W2
PEUGEOT96258128
PEUGEOT9625812880
PEUGEOT9654787880
PEUGEOT9683498080
PEUGEOT9688226180
PROCODIS FRANCEKTE012
QUINTON HAZELLQKT2124AF
RAICAMRC7511
RYMECJT7511
SACHS3000951132
SASICSCL0527
sbs1201131941
STATIM100135
STELLOX0701130SX
TRIALLIFR2009
TRIPLE FIVE169907901
TRIPLE FIVE169907902
TRIPLE FIVE8660000999
TRIPLE FIVEL01699007904
TRIPLE FIVEL01699007905
TRIPLE FIVEL01699007906
TRIPLE FIVERM011591A0
VALEO786025
VALEO821365
WESTLAKEWCP016
WESTLAKEWCP019

Opinie

Opinie

Opinia 
2021-03-02

Ciężko o lepsze sprzęgła, szczególnie w tak dobrych cenach jak w tym sklepie…

    Opinia 
    2017-12-08

    Wyrób dobrej jakości

      Opinia 
      2017-11-21

      LUK jak zawsze bez zarzutu.

        Opinia 
        2017-05-20

        Najlepszy towar

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Sprzęgło LuK 620308100

          Sprzęgło LuK 620308100

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa

          Płatność i wysyłka

          Forma dostawyDostepny sposób płatności
          dpd logo
          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
          inpost logo
          przelewy 24

          #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


          Oblicz ratę w Alior
          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


          Oblicz ratę w mBank
          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          10
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9

          Podobne produkty:

          10
          cert-image
          logo

          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

          RODZAJ CZĘŚCI*
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.