Oryginalne sprzęgło LuK 620301700

Premium Sprzęgło LuK 620301700
Fotografia poglądowa
produkt polecany

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 21
Specyfikacja techniczna producenta

Dostępny

-30%
370 zł

259 zł

Kup teraz - we wtorek u Ciebie Dostawa GRATIS!

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 0596 60, LuK 620 1759 60, LuK 620 3025 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
TOYOTACARINA II (_T15_) | 10/1983-05/19881.6 (AT151_) 75KM/55KW [4A-LC] | 10/1983-11/1987
TOYOTACARINA II (_T15_) | 10/1983-05/19881.6 (AT151_) 84KM/62KW [4A-L] | 10/1983-11/1987
TOYOTACARINA II (_T15_) | 10/1983-05/19881.6 (AT151_) 86KM/63KW [4A-L] | 10/1986-11/1987
TOYOTACARINA II (_T17_) | 12/1987-06/19921.6 (AT171_) 90KM/66KW [4A-F] | 12/1987-11/1989
TOYOTACARINA II SEDAN (_T15_) | 08/1983-05/19881.6 (AT151_) 75KM/55KW [4A-LC] | 10/1983-11/1987
TOYOTACARINA II SEDAN (_T15_) | 08/1983-05/19881.6 (AT151_) 84KM/62KW [4A-L] | 10/1983-11/1987
TOYOTACARINA II SEDAN (_T17_) | 12/1987-06/19921.6 (AT171_) 90KM/66KW [4A-F] | 12/1987-08/1990
TOYOTACARINA II STATION WAGON (_T17_) | 12/1987-04/19921.6 (AT171_) 90KM/66KW [4A-F] | 12/1987-12/1989
TOYOTACELICA (_T16_) | 08/1985-08/19891.6 (AT160_) 86KM/63KW [4A-L] | 04/1986-08/1989
TOYOTACELICA (_T16_) | 08/1985-08/19891.6 GT 16V (AT160_) 124KM/91KW [4A-GEL] | 04/1986-08/1989
TOYOTACELICA COUPE (_A6_) | 08/1981-12/19851.6 (AA63_) 124KM/91KW [4A-GE] | 12/1983-12/1985
TOYOTACELICA LIFTBACK (_T16_) | 08/1985-12/19891.6 (AT160_) 86KM/63KW [4A-L] | 04/1986-08/1989
TOYOTACELICA LIFTBACK (_T16_) | 08/1985-12/19891.6 GT (AT160_) 116KM/85KW [4A-GELC] | 08/1987-08/1989
TOYOTACELICA LIFTBACK (_T16_) | 08/1985-12/19891.6 GT 16V (AT160_) 124KM/91KW [4A-GEL] | 09/1985-08/1989
TOYOTACOROLLA (_E10_) | 06/1991-11/19991.3 12V (EE100_) 72KM/53KW [2E] | 07/1992-04/1997
TOYOTACOROLLA (_E10_) | 06/1991-11/19991.3 XLI (EE101_) 75KM/55KW [4E-FE] | 09/1995-04/1997
TOYOTACOROLLA (_E10_) | 06/1991-11/19991.3 XLI 16V (EE101) 88KM/65KW [4E-FE] | 07/1992-09/1995
TOYOTACOROLLA (_E11_) | 04/1997-06/20021.4 (EE111_) 86KM/63KW [4E-FE] | 04/1997-02/2000
TOYOTACOROLLA (_E11_) | 04/1997-06/20021.4 16V (ZZE111_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 02/2000-11/2001
TOYOTACOROLLA (_E12_) | 01/2001-12/20071.4 VVT-I (ZZE120_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 01/2002-12/2006
TOYOTACOROLLA (_E8_) | 06/1983-06/19891.6 (AE82) 72KM/53KW [4A-LC] | 08/1985-08/1987
TOYOTACOROLLA (_E8_) | 06/1983-06/19891.6 (AE82_) 73KM/54KW [4A-LC] | 12/1985-05/1988
TOYOTACOROLLA (_E9_) | 05/1987-09/19941.3 I (EE90) 75KM/55KW [2E, 2E-E] | 08/1987-12/1992
TOYOTACOROLLA (_E9_) | 05/1987-09/19941.6 (AE92) 90KM/66KW [4A-F] | 08/1987-12/1989
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E10_) | 05/1992-11/19991.3 12V (EE100_) 72KM/53KW [2E] | 07/1992-05/1995
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E10_) | 05/1992-11/19991.3 XLI (EE101_) 75KM/55KW [4E-FE] | 09/1995-04/1997
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E10_) | 05/1992-11/19991.3 XLI 16V (EE101) 88KM/65KW [4E-FE] | 07/1992-09/1995
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E11_) | 04/1997-01/20021.4 (EE111_) 86KM/63KW [4E-FE] | 04/1997-02/2000
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E11_) | 04/1997-01/20021.4 (ZZE111_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 02/2000-01/2002
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E9_) | 05/1987-10/19951.3 (EE90) 75KM/55KW [2E] | 08/1987-12/1989
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E9_) | 05/1987-10/19951.6 (AE92) 90KM/66KW [4A-F] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA COMPACT (_E9_) | 05/1987-10/19951.6 GTI (AE92, AE93) 116KM/85KW [4A-GE] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA FX COMPACT (E8B) | 08/1984-05/19881.6 GT 16V (AE82_) 121KM/89KW [4A-GEL] | 08/1985-08/1987
TOYOTACOROLLA KOMBI (_E12_) | 03/2001-12/20081.4 VVT-I (ZZE120_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 01/2002-02/2007
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 12V (EE100_) 72KM/53KW [2E] | 07/1992-05/1995
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 XLI (EE101_) 88KM/65KW [4E-FE] | 07/1992-04/1997
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E11_) | 04/1997-01/20021.4 (EE111_) 86KM/63KW [4E-FE] | 04/1997-02/2000
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E11_) | 04/1997-01/20021.4 (ZZE111_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 02/2000-01/2002
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E9_) | 07/1987-10/19951.3 I (EE90) 75KM/55KW [2E, 2E-E] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E9_) | 07/1987-10/19951.6 (AE92) 90KM/66KW [4A-F] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E9_) | 07/1987-10/19951.6 95KM/70KW [4A-F] | 08/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA LIFTBACK (_E9_) | 07/1987-10/19951.6 GTI (AE92_) 125KM/92KW [4A-GE] | 07/1987-06/1993
TOYOTACOROLLA SEDAN (_E12_) | 08/2000-03/20081.4 VVT-I (ZZE120_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 08/2002-07/2007
TOYOTACOROLLA STATION WAGON (_E9_) | 05/1987-10/19951.3 (EE90) 75KM/55KW [2E] | 12/1987-06/1992
TOYOTACOROLLA STATION WAGON (_E9_) | 05/1987-10/19951.6 (AE92) 90KM/66KW [4A-F] | 02/1988-05/1992
TOYOTACOROLLA STATION WAGON (_E9_) | 05/1987-10/19951.6 (AE92) 95KM/70KW [4A-F] | 12/1987-04/1992
TOYOTACOROLLA WAGON (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 12V (EE100_) 72KM/53KW [2E] | 07/1992-05/1995
TOYOTACOROLLA WAGON (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 XLI (EE101_) 75KM/55KW [4E-FE] | 09/1995-04/1997
TOYOTACOROLLA WAGON (_E10_) | 05/1992-04/19971.3 XLI 16V (EE101_) 88KM/65KW [4E-FE] | 07/1992-09/1995
TOYOTACOROLLA WAGON (_E11_) | 04/1997-10/20011.4 (EE111_) 86KM/63KW [4E-FE] | 04/1997-02/2000
TOYOTACOROLLA WAGON (_E11_) | 04/1997-10/20011.4 16V (ZZE111_) 97KM/71KW [4ZZ-FE] | 02/2000-10/2001
TOYOTAMR 2 I (AW1_) | 06/1984-06/19901.6 16V (AW11) 116KM/85KW [4A-GELC] | 11/1984-06/1990
TOYOTAMR 2 I (AW1_) | 06/1984-06/19901.6 16V (AW11) 124KM/91KW [4A-GEL] | 11/1984-06/1990
TOYOTASTARLET (_P7_) | 10/1984-12/19891.5 D (NP70L) 54KM/40KW [1N] | 12/1986-12/1989
TOYOTASTARLET (_P8_) | 12/1989-03/19961.5 D (NP80_) 54KM/40KW [1N] | 12/1989-03/1996
TOYOTASTARLET (_P9_) | 01/1996-10/19991.3 (EP91_) 75KM/55KW [4E-FE] | 01/1996-10/1999

Zamienniki

Lista zamienników

---20117088
---20117094
AISINKT037
AISINKT037A
AISINKT258A
ASHIKA92022065
ASHUKIT07702
BLUE PRINTADT330166
BLUE PRINTADT33025
BLUE PRINTADT33026
BORG & BECKHK8626
CLUTCHNUSMCK0166
CLUTCHNUSMCK0192
COMLINECTY41037CK
COMLINECTY41037D
COMLINEECK348
DAIKINTYK2091
DENCKERMANNK100729
EXEDYTYK2091
EXEDYTYK2098
EXEDYTYK2201
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2002030
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2002385
JAPANPARTSKF2065
JAPKO922065
KAISHINEC062
KAISHINEC104
KAISHINKT037K
KAISHINKT258K
KAVO PARTSCP1139
KAWE955371
KLAXCAR FRANCE30084z
KM Germany0691610
LUCASLKCA870041
LUCASLKCA870056
LuK620059660
LuK620175960
LuK620301700
LuK620302500
MECARMMK9152
MOTAQUIPVCK677
NATIONALCK9840
NEXUSF12050NX
NEXUSF12056NX
NIPPARTSJ2002224
NK134518
NPST200A21
Omnicraft2277460
QUINTON HAZELLQKT1419AF
RYMECJT1353
SACHS3000446001
sbs1201134518
STATIM100832
STATIM100839
STELLOX0701007SX
TOYOTA0413012080
TOYOTA04130YZZAE
TOYOTA04130YZZAG
TOYOTA04130YZZAH
TOYOTA04130YZZAL
TOYOTA04130YZZAS
TOYOTA04130YZZBM
TOYOTA04130YZZBR
TOYOTA04130YZZFM
TOYOTA3125010070
TOYOTA3125010081
TOYOTA3125012080
TOYOTA3125012143
TOYOTA3125012181
TOYOTA3125012183
TOYOTA3125012184
TOYOTA3125012200
TOYOTA3125012201
TOYOTA3125012290
TOYOTA3125012391
TOYOTA3125012392
TOYOTA3125014060
TOYOTA3125017010
TOYOTA3125020071
VALEO801035
WESTLAKEWTY054

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-11-24

Opinie nie kłamią supersklep.

    Opinia 
    2017-10-12

    Doskonała jakość.

      Opinia 
      2017-09-29

      0 problemów

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Sprzęgło LuK 620301700

        Sprzęgło LuK 620301700

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa

        Płatność i wysyłka

        Forma dostawyDostepny sposób płatności
        dpd logo
        przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
        inpost logo
        przelewy 24

        #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


        Oblicz ratę w Alior
        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


        Oblicz ratę w mBank
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        2
        1

        Podobne produkty:

        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10
        cert-image
        logo

        Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
        a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.