Oryginalne sprzęgło LuK 620218600

Premium Sprzęgło LuK 620218600
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 20
Specyfikacja techniczna producenta

Dostępny

-30%
470 zł

329 zł

Kup teraz - we wtorek u Ciebie Dostawa GRATIS!

Kup na Raty

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATBRAVA (182_) | 10/1995-06/20031.9 D 65KM/48KW [160 A7.000] | 10/1995-10/2001
FIATBRAVO I (182_) | 10/1995-10/20011.9 D 65KM/48KW [160 A7.000] | 10/1995-10/2001
FIATFIORINO NADWOZIE PEŁNE (146_) | 01/1988-1.7 TD 63KM/46KW [146 D7.000] | 11/1996-05/2000
FIATFIORINO NADWOZIE PEŁNE (146_) | 01/1988-60 1.7 D 57KM/42KW [146 B2.000] | 05/1988-10/1996
FIATFIORINO NADWOZIE PEŁNE (146_) | 01/1988-65 1.7 TD 63KM/46KW [146 D7.000] | 01/1997-05/2001
FIATFIORINO PICK UP (146_) | 01/1988-05/20011.7 D 57KM/42KW [146 B2.000] | 10/1993-10/1999
FIATFIORINO PICK UP (146_) | 01/1988-05/20011.7 TD 63KM/46KW [146 D7.000] | 01/1997-05/2001

Zamienniki

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT6677
BLUE PRINTADL143009
BORG & BECKHK8462
COMLINEECK131
FIAT4190622
FIAT4305128
FIAT4409361
FIAT4409362
FIAT46465344
FIAT46539189
FIAT46821336
FIAT55204447
FIAT55218037
FIAT5888360
FIAT5890368
FIAT5967728
FIAT60800551
FIAT60805112
FIAT60811561
FIAT71711061
FIAT71736574
FIAT71745072
FIAT73503442
FIAT7588805
FIAT7665047
FIAT7665048
FIAT7681283
FIAT7741322
FIAT7744036
FIAT7799778
KAWE953812
KM Germany0690552
LuK620218600
MECARMMK9433
MOTAQUIPVCK571
NEXUSF1F025NX
OPEN PARTSCLK904503
QUINTON HAZELLQKT1573AF
QUINTON HAZELLQKT507AF
RYMECJT8462
SACHS3000467001
SASICSCL6856
SMPEKT6677
STATIM100219
TRIPLE FIVE8660000988
TRIPLE FIVERM011571A0
VALEO801126
WESTLAKEWFT021

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-09-06

Opinie nie kłamią supersklep.

    Opinia 
    2017-07-25

    Szybka dostawa, mila i profesjonalna obsługa, wysokiej jakości artykuły w ofercie, dobre ceny.

      Opinia 
      2017-05-24

      Luk zdobył moje zaufanie na tyle, że montujemy zestawy tej firmy w całej flocie.

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Sprzęgło LuK 620218600

        Sprzęgło LuK 620218600

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa

        Płatność i wysyłka

        Forma dostawyDostepny sposób płatności
        dpd logo
        przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
        inpost logo
        przelewy 24

        #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


        Oblicz ratę w Alior
        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


        Oblicz ratę w mBank



        Podobne produkty:

        cert-image
        logo

        Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
        a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.