Premium Sprzęgło LuK 620147300 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 14

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 120 0146 10 (1 szt.), LuK 319 0091 10 (1 szt.), LuK 500 0320 10 (1 szt.)
Produkt zastępuje:LuK 620 2381 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELCOMBO (71_) | 07/1994-10/20011.7 D 60KM/44KW [17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)] | 07/1994-10/2001
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.5 D 50KM/37KW [15 D (4EC1)] | 09/1987-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.5 TD 67KM/49KW [15 DT (T4EC1)] | 03/1988-03/1993
OPELCORSA A NADWOZIE PEŁNE (S83) | 02/1986-09/19941.5 D 50KM/37KW [15 D (4EC1)] | 06/1987-04/1989
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.5 D 50KM/37KW [15 D (4EC1)] | 10/1987-11/1992
OPELCORSA A TR (S83) | 09/1982-03/19931.5 TD 67KM/49KW [15 DT (T4EC1)] | 10/1987-03/1993
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.0 I 12V 54KM/40KW [X 10 XE] | 11/1996-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.5 D 50KM/37KW [15 D (4EC1)] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.5 TD 67KM/49KW [15 DT (T4EC1), X 15 DT (T4EC1)] | 03/1993-09/2000
OPELCORSA B (S93) | 03/1993-12/20021.7 D 60KM/44KW [17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)] | 02/1996-09/2000
OPELCORSA B NADWOZIE PEŁNE (S93) | 08/1999-09/20001.7 D 60KM/44KW [17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)] | 08/1999-09/2000

Lista zamienników

---1636265080
---20109030
---KOP2020
AP Automotive Prod.KT9557
BLUE PRINTADW193004
BLUE PRINTADW193035
BLUE PRINTADW193056
BORG & BECKHK9557
CLUTCHNUSMCK3205
COMLINEECK034
COMLINEECK083
DENCKERMANNK100114
EXEDYOPK2045
FERODOCTK394
JP GROUP1230401610
KAMOKAKC041
KAWE957391
KLAXCAR FRANCE30061z
KM Germany0690534
KRAFT AUTOMOTIVE1611522
LAYCOCKLCK206
LUCASLKCA670003
LuK620147300
LuK620238100
MAPA006190200
MAPA006190800
MAPCO10712
MAXGEAR615041
MAXGEAR615259
MECARMMK9868
MOTAQUIPVCK543
MOTAQUIPVCU248
NATIONALCK9059
NATIONALNCK610
NEXUSF1X013NX
NK133625
NPSO200L04
Omnicraft2277591
OPEL1606525
OPEL1606961
OPEL664058
OPEL664212
OPEL664244
OPEL664269
OPEL664270
OPEL666042
OPEL666108
OPEL666178
OPEL668650
OPEL668652
OPEL668653
OPEL90250658
OPEL90250663
OPEL90278910
OPEL90305624
OPEL90465719
OPEL90540725
OPEL90540755
OPEL90540802
OPEL90541306
OPEL90578328
OPEL90578343
OPEL9118210
OPEL9118211
OPEL9126725
OPEL93175922
OPEL93185889
OPEN PARTSCLK906503
PROCODIS FRANCEKTE297
QUINTON HAZELLQKT659AF
RAICAMRC9557
RYMECJT9557
SACHS3000436001
SASICSCL6416
sbs1201133625
SMPEKT9557
STATIM100413
TOPRAN206310
TRIPLE FIVE8660000985
TRIPLE FIVERM011531A0
TRIPLE FIVEVCK543
TTVTCK3610
UNIFLUX FILTERSGCK538AF
VALEO828531
VAUXHALL1606520
VAUXHALL664058
VAUXHALL664212
VAUXHALL666007
VAUXHALL666042
VAUXHALL90250658
VAUXHALL90250663
VAUXHALL90278910
VAUXHALL90465719
VAUXHALL9126725
VAUXHALL93175922
VAUXHALL93185883
VAUXHALLR90375715
WESTLAKEWOV003

Opinie

Opinia 
2017-12-15

Polecam!

    Opinia 
    2017-10-27

    Po zamontowaniu zestawu LUK, jakość jazdy znacznie się poprawiła.

      Opinia 
      2017-06-22

      Problemów i wad nie odnotowano.

        Opinia 
        2017-02-06

        Doskonała jakość.

          Napisz opinię

          Płatność i wysyłka


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          GRATIS!
          Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          3
          1
          2

          Podobne produkty:

          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9
          10