Premium Sprzęgło LuK 620098060 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 21

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 120 0128 10 (1 szt.), LuK 320 0172 10 (1 szt.), LuK 500 0242 60 (1 szt.)
Produkt zastępuje:LuK 620 0581 60

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DAIHATSUCHARMANT (A) | 10/1981-07/19871.6 (A60) 78KM/57KW [4A] | 09/1985-07/1987
DAIHATSUCHARMANT (A) | 10/1981-07/19871.6 (A60) 82KM/60KW [4A] | 05/1986-07/1987
DAIHATSUCHARMANT (A) | 10/1981-07/19871.6 (A60) 83KM/61KW [4A] | 08/1983-07/1987
TOYOTACELICA COUPE (_A6_) | 08/1981-12/19851.6 (AA63_) 124KM/91KW [4A-GE] | 12/1983-12/1985
TOYOTACOROLLA COUPE (AE86) | 05/1983-07/19871.6 16V (AE86_) 115KM/85KW [4A-GEC] | 12/1985-04/1987
TOYOTACOROLLA COUPE (AE86) | 05/1983-07/19871.6 GT 16V (AE86) 124KM/91KW [4A-GE] | 08/1983-07/1987

Lista zamienników

BLUE PRINTADD63007
BLUE PRINTADT33052
BORG & BECKHK9833
CLUTCHNUSMCK01132
DAIHATSU3121020200
DAIHATSU9036340002
DAIHATSU9036340008
DAIHATSU9036340022
EXEDYTYK2096
KAVO PARTSCP1040
LuK620058160
LuK620098060
MECARMMK9133
NATIONALNCK223
NIPPARTSJ2002133
QUINTON HAZELLQKT490AF
QUINTON HAZELLQKT543AF
QUINTON HAZELLQKT733AF
RYMECJT9833
TOYOTA3121012080
TOYOTA3121012120
TOYOTA3121012121
TOYOTA3125010080
TOYOTA3125010081
TOYOTA3125010120
TOYOTA3125012080
TOYOTA3125012081
TOYOTA3125012144
TOYOTA3125012200
TOYOTA3125012391
TOYOTA3125012392
TOYOTA3125012393
TOYOTA3125014060
TOYOTA3125014101
TOYOTA3125017010
TOYOTA3125020070
TOYOTA9036340001
TOYOTA9036340005
TOYOTA9036340006
TOYOTA9036340008
TOYOTA9036340009
TOYOTA9036340015
TOYOTA9036340016
TOYOTA9036340019
TOYOTA9036340023
TRIPLE FIVE2127406
TRIPLE FIVET110043
TTVTCK3223
UNIFLUX FILTERSGCK579AF
VALEO801319

Opinie

Opinia 
2017-12-29

Od czasu zamontowania zestawu LUKa pozbyłem się wszelkich kłopotów ze sprzęgłem

    Opinia 
    2017-01-03

    super

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      GRATIS!
      Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      1

      Podobne produkty:

      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10