Premium Sprzęgło LuK 620089200 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 120 0176 10 (1 szt.), LuK 320 0267 10 (1 szt.), LuK 500 0202 11 (1 szt.)
Produkt zastępuje:LuK 620 3059 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATBRAVA (182_) | 10/1995-06/20031.6 16V (182.BB) 103KM/76KW [182 A4.000] | 02/1996-10/2001
FIATBRAVA (182_) | 10/1995-06/20031.6 16V (182.BH) 90KM/66KW [182 A6.000] | 10/1995-10/2001
FIATBRAVO I (182_) | 10/1995-10/20011.6 16V (182.AB) 103KM/76KW [182 A4.000] | 03/1996-10/2001
FIATBRAVO I (182_) | 10/1995-10/20011.6 16V (182.AH) 90KM/66KW [182 A6.000] | 10/1995-10/2001
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.6 100 16V 103KM/76KW [182 A4.000] | 09/1996-05/2002
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.6 100 16V BIPOWER 103KM/76KW [185 A3.000, 186 A4.000] | 04/1999-05/2002
FIATMAREA WEEKEND (185_) | 09/1996-12/20071.6 100 16V 103KM/76KW [182 A4.000] | 09/1996-05/2002
LANCIADEDRA (835_) | 01/1989-07/19991.6 16V (835EI) 103KM/76KW [182 A4.000] | 01/1996-07/1999
LANCIADEDRA SW (835_) | 07/1994-07/19991.6 16V (835EI) 103KM/76KW [182 A4.000] | 01/1996-07/1999
LANCIADELTA II (836_) | 06/1993-09/19991.6 I.E. (836AP) 90KM/66KW [182 A6.000] | 03/1996-08/1999
LANCIADELTA II (836_) | 06/1993-09/19991.6 I.E. 16V (836AO) 103KM/76KW [182 A4.000] | 01/1996-08/1999
LANCIALYBRA (839_) | 07/1999-10/20051.6 16V (839AXA1A) 103KM/76KW [182 A4.000] | 07/1999-10/2005
LANCIALYBRA SW (839_) | 07/1999-10/20051.6 16V (839BXA1A) 103KM/76KW [182 A4.000] | 07/1999-10/2005

Lista zamienników

FIAT5895418
FIAT71711062
FIAT71719029
FIAT71722610
FIAT71722720
FIAT71729175
FIAT71782050
FIAT71782129
LANCIA5895418
LuK620089200
NK132335
QUINTON HAZELLQKT1289AF
SACHS3000794001
SACHS3000950012
TRIPLE FIVE8660000980
TRIPLE FIVERM011481A0
TTVTCK3693
UNIFLUX FILTERSGCK985AF
VALEO801984
VALEOK478S

Opinie

Opinia 
2017-10-22

Bardzo dobry wybór

    Opinia 
    2017-03-03

    Najlepsze zestawy sprzęgła na rynku

      Opinia 
      2016-12-16

      Z przyjemnością jeździ się autem po wymianie na tego LUKa.

        Opinia 
        2016-12-13

        Przystępne cenowo, świetne jakościowo.

          Napisz opinię

          Płatność i wysyłka


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          16 zł
          25 zł

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          5
          1
          2
          3
          4

          Podobne produkty:

          • STATIM
            Cena: 286 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 20x22,8 - 20N
            Średnica: 200 mm
            Składowe zestawu: STATIM 2.16L (1 szt.), STATIM 20.322 (1 szt.), STATIM 430.20.D (1 szt.)
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 200
            Ilość zębów 20

            STATIM
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • STATIM
            Cena: 346 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 20,1x23,1 - 20N
            Średnica: 200 mm
            Składowe zestawu: STATIM 430.20.D (1 szt.), STATIM 20.317 (1 szt.), STATIM 2.16L (1 szt.)
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 200
            Ilość zębów 20

            STATIM
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • RYMEC
            Cena: 346 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 20
            Średnica: 200 mm
            Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
            Średnica tarczy sprzęgła: 200 mm
            Produkt zastępuje: RYMEC JT6879
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 200
            Ilość zębów 20
            Skrzynia biegów: C513

            RYMEC
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • RYMEC
            Cena: 358 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 20
            Średnica: 200 mm
            Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
            Średnica tarczy sprzęgła: 200 mm
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 200
            Ilość zębów 20
            Od roku produkcji: 08.2001

            RYMEC
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • LuK
            Cena: 370 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Średnica: 200 mm
            Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
            Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
            Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
            Składowe zestawu: LuK 120 0176 10 (1 szt.), LuK 320 0267 10 (1 szt.), LuK 500 0202 11 (1 szt.)
            Produkt zastępuje: LuK 620 3059 00
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawie

            LuK
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • VALEO
            Cena: 418 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 20
            Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 23,17 x 20,21
            Waga produktu: 4,3 kg
            Średnica zewnętrzna: 200 mm
            Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
            Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
            Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
            Średnica zewnętrzna 1: 200 mm
            Składowe zestawu: VALEO 279675 (1 szt.)
            Na produkt składa się Z
            Do roku produkcji: 09.1998
            Silnik: 182A6.000
            Skrzynia biegów: C513
            Przekładnia mechaniczna

            VALEO
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • VALEO
            Cena: 478 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 20
            Waga produktu: 4,3 kg
            Średnica zewnętrzna: 200 mm
            Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
            Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
            Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
            Średnica zewnętrzna 1: 200 mm
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe Od roku produkcji: 08.2001
            Silnik: 182A4.000
            Skrzynia biegów: 5M
            Przekładnia mechaniczna

            VALEO
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          • VALEO
            Cena: 550 zł
            Dostępny


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 20
            Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 17,35 x 15,03
            Waga produktu: 4,1 kg
            Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
            Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
            Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
            Składowe zestawu: VALEO 804038 (1 szt.)
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk Od roku produkcji: 08.2001
            Silnik: 182A4.000
            Skrzynia biegów: 5M
            Przekładnia mechaniczna

            VALEO
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          5
          6
          7
          8
          9
          10