Premium Sprzęgło LuK 620089200 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 3059 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATBRAVA (182_) | 10/1995-06/20031.6 16V (182.BB) 103KM/76KW [182 A4.000] | 02/1996-10/2001
FIATBRAVA (182_) | 10/1995-06/20031.6 16V (182.BH) 90KM/66KW [182 A6.000] | 10/1995-10/2001
FIATBRAVO I (182_) | 10/1995-10/20011.6 16V (182.AB) 103KM/76KW [182 A4.000] | 03/1996-10/2001
FIATBRAVO I (182_) | 10/1995-10/20011.6 16V (182.AH) 90KM/66KW [182 A6.000] | 10/1995-10/2001
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.6 100 16V 103KM/76KW [182 A4.000] | 09/1996-05/2002
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.6 100 16V BIPOWER 103KM/76KW [185 A3.000, 186 A4.000] | 04/1999-05/2002
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.6 SX 98KM/72KW [182 B5.098] | 09/2000-08/2002
FIATMAREA WEEKEND (185_) | 09/1996-12/20071.6 100 16V 103KM/76KW [182 A4.000] | 09/1996-05/2002
LANCIADEDRA (835_) | 01/1989-07/19991.6 16V (835EI) 103KM/76KW [182 A4.000] | 01/1996-07/1999
LANCIADEDRA SW (835_) | 07/1994-07/19991.6 16V (835EI) 103KM/76KW [182 A4.000] | 01/1996-07/1999
LANCIADELTA II (836_) | 06/1993-09/19991.6 I.E. (836AP) 90KM/66KW [182 A6.000] | 03/1996-08/1999
LANCIADELTA II (836_) | 06/1993-09/19991.6 I.E. 16V (836AO) 103KM/76KW [182 A4.000] | 01/1996-08/1999
LANCIALYBRA (839_) | 07/1999-10/20051.6 103KM/76KW [182 B6.000] | 10/2000-10/2005
LANCIALYBRA (839_) | 07/1999-10/20051.6 16V (839AXA1A) 103KM/76KW [182 A4.000] | 07/1999-10/2005
LANCIALYBRA SW (839_) | 07/1999-10/20051.6 103KM/76KW [182 B6.000] | 10/2000-10/2005
LANCIALYBRA SW (839_) | 07/1999-10/20051.6 16V (839BXA1A) 103KM/76KW [182 A4.000] | 07/1999-10/2005

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT6274
BLUE PRINTADL143007
BORG & BECKHK6274
CLUTCHNUSMCK2529
CLUTCHNUSMCK2531
CLUTCHNUSMCK2531A
COMLINEECK057
DENCKERMANNK100470
EXEDYFIK2025
FASTFT64040
FIAT5895418
FIAT71711062
FIAT71713655
FIAT71719029
FIAT71719617
FIAT71722610
FIAT71722720
FIAT71729175
FIAT71736497
FIAT71736545
FIAT71736555
FIAT71740079
FIAT71741239
FIAT71782050
FIAT71782129
JP GROUP3330400510
KAMOKAKC008
KAWE959181
KM Germany0690531
LANCIA5895418
LANCIA71716072
LANCIA71718715
LANCIA71736553
LANCIA71745450
LUCASLKCA630017
LuK620089200
LuK620305900
MAPA026200400
MAPCO10007
MAXGEAR615190
MECARMMK9502
MOTAQUIPVCK941
NATIONALCK9394
NEXUSF1F029NX
NK132335
Omnicraft2277613
OPEN PARTSCLK904203
PROCODIS FRANCEKTE425
QUINTON HAZELLQKT1289AF
RAICAMRC6274
RAICAMRC6879
RYMECJT6274
SACHS3000794001
SACHS3000950012
sbs1201132335
SMPEKT6274
STATIM100235
STELLOX0701080SX
TRIPLE FIVE8660000980
TRIPLE FIVERM011481A0
TTVTCK3693
UNIFLUX FILTERSGCK985AF
VALEO801984
VALEOK478S
WESTLAKEWFT017

Kup na raty

Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


Oblicz ratę w Alior
Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


Oblicz ratę w mBank

Opinie

Opinia 
2017-10-22

Bardzo dobry wybór

    Opinia 
    2017-03-03

    Najlepsze zestawy sprzęgła na rynku

      Opinia 
      2016-12-16

      Z przyjemnością jeździ się autem po wymianie na tego LUKa.

        Opinia 
        2016-12-13

        Przystępne cenowo, świetne jakościowo.

          Napisz opinię

          Płatność i wysyłka


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          TERAZ GRATIS!
          #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          6
          1
          2
          3
          4
          5

          Podobne produkty:

          • STATIM
            Cena: 226 zł
            Dostępny
            Przekażemy 1%
            na walkę z COVID-19


            Specyfikacja techniczna:
            Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 20x22,8 - 20N
            Średnica: 200 mm
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 200
            Ilość zębów 20
            Do roku produkcji: 199809
            Silnik: 182A6.000
            Typ skrzyni biegów: przekładnia mechaniczna
            Skrzynia biegów: C513

            STATIM
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43

            Zamów dziś, a otrzymasz:
            WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
            Dostawa GRATIS!
          • RYMEC
            Cena: 322 zł
            Dostępny
            Przekażemy 1%
            na walkę z COVID-19


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 20
            Średnica: 200 mm
            Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
            Średnica tarczy sprzęgła: 200 mm
            Produkt zastępuje: RYMEC JT6879
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 200
            Ilość zębów 20
            Skrzynia biegów: C513

            RYMEC
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43

            Zamów dziś, a otrzymasz:
            WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
            Dostawa GRATIS!
          • LuK
            Cena: 358 zł
            Dostępny
            Przekażemy 1%
            na walkę z COVID-19


            Specyfikacja techniczna:
            Średnica: 200 mm
            Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
            Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
            Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
            Produkt zastępuje: LuK 620 3059 00
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 200
            Ilość zębów 20

            LuK
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43

            Zamów dziś, a otrzymasz:
            WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
            Dostawa GRATIS!
          • BLUE PRINT
            Cena: 370 zł
            Dostępny
            Przekażemy 1%
            na walkę z COVID-19


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 20
            Waga produktu: 4,3 kg
            Średnica zewnętrzna: 200,0 mm
            Montować tylko w specjalistycznym serwisie: Tak
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 200
            Ilość zębów 20

            BLUE PRINT
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
            Kup na Raty
            Zamów dziś, a otrzymasz:
            WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
            Dostawa GRATIS!
          • SACHS
            Cena: 382 zł
            Dostępny
            Przekażemy 1%
            na walkę z COVID-19


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 20
            Średnica: 200 mm
            Produkt zastępuje: SACHS 3000 794 001
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 200
            Ilość zębów 20

            SACHS
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
            Kup na Raty
            Zamów dziś, a otrzymasz:
            WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
            Dostawa GRATIS!
          • VALEO
            Cena: 406 zł
            Dostępny
            Przekażemy 1%
            na walkę z COVID-19


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 20
            Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 23,17 x 20,21
            Waga produktu: 4,3 kg
            Średnica zewnętrzna: 200 mm
            Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
            Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
            Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
            Średnica zewnętrzna 1: 200 mm
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawi
            Do roku produkcji: 09.1998
            Silnik: 182A6.000
            Skrzynia biegów: C513
            Przekładnia mechaniczna

            VALEO
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
            Kup na Raty
            Zamów dziś, a otrzymasz:
            WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
            Dostawa GRATIS!
          • SACHS
            Oczekiwanie na dostawę


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 20
            Średnica: 200 mm
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 200
            Ilość zębów 20

            SACHS
            Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
          • ASHIKA
            Oczekiwanie na dostawę


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 20
            Średnica: 200 mm
            Średnica wewnętrzna: 132 mm
            Średnica otworu centrującego: 23 mm
            Średnica obudowy: 237 mm
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 200
            Ilość zębów 20
            Do roku produkcji: 199809
            Silnik: 182A6.000
            Skrzynia biegów: C513
            Typ skrzyni biegów: przekładnia mechaniczna

            ASHIKA
            Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
          6
          7
          8
          9
          10