Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 620089200

Premium Sprzęgło LuK 620089200
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 20
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 02-12-2020 Dostawa GRATIS!

Dostępny

310 zł

259 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 3059 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATBRAVA (182_) | 10/1995-06/20031.6 16V (182.BB) 103KM/76KW [182 A4.000] | 02/1996-10/2001
FIATBRAVA (182_) | 10/1995-06/20031.6 16V (182.BH) 90KM/66KW [182 A6.000] | 10/1995-10/2001
FIATBRAVO I (182_) | 10/1995-10/20011.6 16V (182.AB) 103KM/76KW [182 A4.000] | 03/1996-10/2001
FIATBRAVO I (182_) | 10/1995-10/20011.6 16V (182.AH) 90KM/66KW [182 A6.000] | 10/1995-10/2001
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.6 100 16V 103KM/76KW [182 A4.000] | 09/1996-05/2002
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.6 100 16V BIPOWER 103KM/76KW [185 A3.000, 186 A4.000] | 04/1999-05/2002
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20071.6 SX 98KM/72KW [182 B5.098] | 09/2000-08/2002
FIATMAREA WEEKEND (185_) | 09/1996-12/20071.6 100 16V 103KM/76KW [182 A4.000] | 09/1996-05/2002
LANCIADEDRA (835_) | 01/1989-07/19991.6 16V (835EI) 103KM/76KW [182 A4.000] | 01/1996-07/1999
LANCIADEDRA SW (835_) | 07/1994-07/19991.6 16V (835EI) 103KM/76KW [182 A4.000] | 01/1996-07/1999
LANCIADELTA II (836_) | 06/1993-09/19991.6 I.E. (836AP) 90KM/66KW [182 A6.000] | 03/1996-08/1999
LANCIADELTA II (836_) | 06/1993-09/19991.6 I.E. 16V (836AO) 103KM/76KW [182 A4.000] | 01/1996-08/1999
LANCIALYBRA (839_) | 07/1999-10/20051.6 103KM/76KW [182 B6.000] | 10/2000-10/2005
LANCIALYBRA (839_) | 07/1999-10/20051.6 16V (839AXA1A) 103KM/76KW [182 A4.000] | 07/1999-10/2005
LANCIALYBRA SW (839_) | 07/1999-10/20051.6 103KM/76KW [182 B6.000] | 10/2000-10/2005
LANCIALYBRA SW (839_) | 07/1999-10/20051.6 16V (839BXA1A) 103KM/76KW [182 A4.000] | 07/1999-10/2005

Zamienniki

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT6274
BLUE PRINTADL143007
BORG & BECKHK6274
CLUTCHNUSMCK2529
CLUTCHNUSMCK2531
CLUTCHNUSMCK2531A
COMLINEECK057
DENCKERMANNK100470
EXEDYFIK2025
FASTFT64040
FIAT5895418
FIAT71711062
FIAT71713655
FIAT71719029
FIAT71719617
FIAT71722610
FIAT71722720
FIAT71729175
FIAT71736497
FIAT71736545
FIAT71736555
FIAT71740079
FIAT71741239
FIAT71782050
FIAT71782129
JP GROUP3330400510
KAMOKAKC008
KAWE959181
KM Germany0690531
LANCIA5895418
LANCIA71716072
LANCIA71718715
LANCIA71736553
LANCIA71745450
LUCASLKCA630017
LuK620089200
LuK620305900
MAPA026200400
MAPCO10007
MAXGEAR615190
MECARMMK9502
MOTAQUIPVCK941
NATIONALCK9394
NEXUSF1F029NX
NK132335
Omnicraft2277613
OPEN PARTSCLK904203
PROCODIS FRANCEKTE425
QUINTON HAZELLQKT1289AF
RAICAMRC6274
RAICAMRC6879
RYMECJT6274
SACHS3000794001
SACHS3000950012
sbs1201132335
SMPEKT6274
STATIM100235
STELLOX0701080SX
TRIPLE FIVE8660000980
TRIPLE FIVERM011481A0
TTVTCK3693
UNIFLUX FILTERSGCK985AF
VALEO801984
VALEOK478S
WESTLAKEWFT017

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-10-22

Bardzo dobry wybór

    Opinia 
    2017-03-03

    Najlepsze zestawy sprzęgła na rynku

      Opinia 
      2016-12-16

      Z przyjemnością jeździ się autem po wymianie na tego LUKa.

        Opinia 
        2016-12-13

        Przystępne cenowo, świetne jakościowo.

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Sprzęgło LuK 620089200

          Sprzęgło LuK 620089200

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa

          Płatność i wysyłka

          Forma dostawyDostepny sposób płatności
          dpd logo
          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
          inpost logo
          przelewy 24

          #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


          Oblicz ratę w Alior
          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


          Oblicz ratę w mBank
          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          9
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9
          10
          cert-image
          logo

          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

          RODZAJ CZĘŚCI
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

          W koszyku masz:

          Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: