Premium Sprzęgło LuK 620081100 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 120 0204 10 (1 szt.), LuK 320 0190 16 (1 szt.), LuK 500 0202 11 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATTIPO (160_) | 07/1987-10/19971.9 D 65KM/48KW [160 A7.000, 149 A1.000] | 07/1991-08/1995
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200660 DIESEL 1.7 57KM/42KW [146 B2.000] | 09/1989-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200660 DIESEL 1.7 60KM/44KW [149 B3.000] | 07/1986-08/1989
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 TD 1.4 71KM/52KW [146 B.000, 146 B3.000] | 10/1986-10/1990

Lista zamienników

BLUE PRINTADL143009
BORG & BECKHK8462
CLUTCHNUSMCK2588
DENCKERMANNK100600
FIAT4305128
FIAT46539189
FIAT552197200
FIAT5889119
FIAT5889121
FIAT5889122
FIAT5890368
FIAT5890415
FIAT5894040
FIAT5967728
FIAT71714648
FIAT71722602
FIAT71729221
FIAT71734935
FIAT71782263
FIAT71782265
FIAT71782267
FIAT7588805
FIAT7681283
FIAT7684347
FIAT7799778
KAWE953812
KM Germany0690552
LAYCOCKLCK267
LuK620081100
MECARMMK9433
MECARMMK9825
MOTAQUIPVCK571
NATIONALCK9568
NATIONALNCK455
NEXUSF1F025NX
NK132336
NK132367
OPEN PARTSCLK904503
QUINTON HAZELLQKT507AF
RYMECJT8462
SACHS3000467001
SASICSCL6397
sbs1201132367
SMPEKT8462
STATIM100219
TRIPLE FIVEVCK571
TTVTCK3455
UNIFLUX FILTERSGCK393AF
VALEO617059
VALEO801343
WESTLAKEWFT021

Opinie

Opinia 
2017-06-18

Super

    Opinia 
    2016-11-02

    Nie bez powodu LUK okrzyknięty został liderem rynku sprzęgieł, super działa.

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7
      2
      1

      Podobne produkty:

      2
      3
      4
      5
      6