Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 620033400

Premium Sprzęgło LuK 620033400
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 14
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 29-09-2020 Dostawa GRATIS!

Dostępny

322 zł

269 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 0284 10

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.6 D 54KM/40KW [16 DA, 16 D] | 03/1982-08/1988
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ, E 16 LZ] | 09/1987-08/1988
OPELASCONA C (J82) | 09/1981-10/19881.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 75KM/55KW [16 N] | 09/1981-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 D 54KM/40KW [16 DA, 16 D] | 03/1982-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1987-08/1988
OPELASCONA C LIFTBACK (J82) | 09/1981-08/19881.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1988
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 03/1992-09/1998
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 05/1992-12/1994
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 03/1992-09/1992
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-09/1998
OPELASTRA F KABRIOLET (T92) | 03/1993-03/20011.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 03/1993-08/1996
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 03/1992-12/1994
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 05/1993-07/1996
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, X 16 SZR] | 09/1991-01/1998
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 03/1992-12/1994
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1998
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 02/1993-07/1996
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 10/1991-04/1993
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.7 D 57KM/42KW [17 D] | 12/1991-09/1992
OPELASTRA F VAN (T92) | 10/1991-01/19991.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-01/1999
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.6 GSI 100KM/74KW [E 16 SE] | 05/1988-03/1992
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.6 GSI 98KM/72KW [C 16 SEI] | 09/1989-03/1993
OPELCORSA A LIFTBACK (S83) | 09/1982-03/19931.6 GSI CAT 101KM/74KW [C 16 SE] | 02/1992-03/1993
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E (T85) | 09/1984-12/19931.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-12/1991
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.6 D 54KM/40KW [16 DA] | 01/1986-12/1989
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 08/1991-07/1994
OPELKADETT E COMBO (T85) | 01/1986-07/19941.7 D 57KM/42KW [17 D] | 01/1989-07/1994
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 10/1986-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.6 I 82KM/60KW [16 SV] | 07/1989-02/1993
OPELKADETT E KABRIOLET (T85) | 10/1986-02/19931.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 NZ, C 16 LZ] | 10/1987-02/1993
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E KOMBI (T85) | 09/1984-08/19911.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.6 D 54KM/40KW [16 D, 16 DA] | 09/1984-01/1989
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.6 I 75KM/55KW [E 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 LZ, C 16 NZ] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1986-08/1991
OPELKADETT E LIFTBACK (T85) | 09/1984-08/19911.7 D 57KM/42KW [17 D] | 02/1989-08/1991
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.6 D 54KM/40KW [16 DA, 16 D] | 08/1984-08/1988
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ] | 08/1989-09/1993
OPELKADETT E NADWOZIE PEŁNE (T85) | 08/1984-09/19931.7 D 57KM/42KW [17 D] | 08/1988-09/1992
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.6 82KM/60KW [16 SV] | 09/1988-05/1993
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.6 I 75KM/55KW [16 LZ2, C 16 LZ2] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.6 I 75KM/55KW [C 16 NZ, E 16 NZ, C 16 NZ2] | 09/1988-11/1995
OPELVECTRA A (J89) | 08/1988-12/19951.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-11/1995
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.6 I 71KM/52KW [X 16 SZ] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.6 I 75KM/55KW [16 LZ2] | 09/1993-11/1995
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.6 I CAT 75KM/55KW [C 16 NZ, C 16 NZ2] | 09/1988-11/1995
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.6 S 82KM/60KW [16 SV] | 09/1988-05/1993
OPELVECTRA A LIFTBACK (J89) | 04/1988-12/19951.7 D 60KM/44KW [17 DR] | 07/1992-11/1995

Zamienniki

Lista zamienników

---1636271280
---KOP2003
BLUE PRINTADW193001
BORG & BECKHK9079
CLUTCHNUSMCK3212
COMLINEECK016
DENCKERMANNK100218
EXEDYOPK2001
FERODOCTK214
FERODOCTK219
KAMOKAKC021
KAWE955761
KLAXCAR FRANCE30061z
KM Germany0690503
LAYCOCKLCK184
LAYCOCKLCK185
LUCASLKCA670002
LuK620028410
LuK620033400
MAPA007200800
MAXGEAR615234
MECARMMK9449
MOTAQUIPVCK466
NATIONALCK9058
NATIONALNCK257
NATIONALNCK260
NEXUSF1X005NX
NEXUSF1X007NX
NK133613
Omnicraft2277453
OPEL1606010
OPEL1606684
OPEL1606759
OPEL90421578
OPEL90421637
OPEL90486402
OPEL90541812
OPEN PARTSCLK915203
OSSCA24773
PROCODIS FRANCEKTE271
QUINTON HAZELLQKT375AF
QUINTON HAZELLQKT376AF
RAICAMRC6432
RYMECJT9079
SACHS3000174001
SACHS3000174004
SASICSCL6445
sbs1201133613
SMPEKT9079
STATIM100405
STELLOX0701035SX
TRIPLE FIVEKK289
TRIPLE FIVEKK303
TRIPLE FIVEVCK466
TTVTCK3257
TTVTCK3260
UNIFLUX FILTERSGCK312AF
VALEO616860
VALEO786004
VALEO801170
VALEO801171
VALEO899056
VALEOK474S
WESTLAKEWOV002

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-12-08

Funkcjonuje super

    Opinia 
    2017-05-10

    Zestawy luk są często polecane przez profesjonalistów i nie bez powodu.

      Opinia 
      2017-01-31

      Znacząca poprawa jakości w porównaniu z tanimi zamiennikami.

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Sprzęgło LuK 620033400

        Sprzęgło LuK 620033400

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa

        Płatność i wysyłka

        Forma dostawyDostepny sposób płatności
        dpd logo
        przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
        inpost logo
        przelewy 24

        #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


        Oblicz ratę w Alior
        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


        Oblicz ratę w mBank
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        7
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10
        cert-image
        logo

        Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
        a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

        RODZAJ CZĘŚCI
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        W koszyku masz:

        Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: