Premium Sprzęgło LuK 620007560 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 24

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 120 0066 12 (1 szt.), LuK 320 0089 10 (1 szt.), LuK 500 0191 60 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
NISSANBLUEBIRD (910) | 01/1980-12/19831.6 82KM/60KW [L16] | 01/1980-11/1983
NISSANBLUEBIRD (910) | 01/1980-12/19831.8 88KM/65KW [L18S] | 01/1980-12/1983
NISSANBLUEBIRD SEDAN (910) | 01/1980-06/19861.8 90KM/66KW [L18T] | 01/1980-05/1984
NISSANBLUEBIRD TRAVELLER (W910) | 01/1980-06/19861.8 88KM/65KW [L18S] | 01/1980-05/1984
NISSANDATSUN 160 J (710, A10) | 01/1973-09/19831.6 83KM/61KW [L16T] | 01/1973-02/1982
NISSANDATSUN 160 J (710, A10) | 01/1973-09/19831.6 I.E. (A10) 88KM/65KW [L16] | 01/1978-02/1982
NISSANDATSUN 180 B (PL810) | 05/1977-01/19811.8 (KPL810) 90KM/66KW [L18, L18S, L18T] | 05/1977-01/1981
NISSANDATSUN 180 B (PL810) | 05/1977-01/19811.8 88KM/65KW [L18, L18S, L18T] | 05/1977-01/1981
NISSANSILVIA (S110) | 01/1979-07/19831.8 92KM/68KW [L18E] | 01/1979-05/1983

Lista zamienników

AISINKN009
BLUE PRINTADN13009
BLUE PRINTADN13035
BLUE PRINTADN13041
DAIKINNS511026016
LAYCOCKLEK31
LuK620007560
NATIONALNCK100
NISSAN30001K0494
NISSAN30001Y9625
NISSAN3010001S00
NISSAN3010001S01
NISSAN3010001S02
NISSAN3010001W00
NISSAN3010001W01
NISSAN3010001W02
NISSAN3010001W04
NISSAN3010001W07
NISSAN3010009S01
NISSAN3010013L00
NISSAN3010014600
NISSAN3010014601
NISSAN3010014602
NISSAN3010014603
NISSAN3010014604
NISSAN3010014605
NISSAN3010014801
NISSAN3010014803
NISSAN3010015801
NISSAN3010015G00
NISSAN3010023000
NISSAN3010023001
NISSAN3010023003
NISSAN3010023006
NISSAN3010025W00
NISSAN3010025W09
NISSAN3010028500
NISSAN3010028600
NISSAN30100A6802
NISSAN30100B3000
NISSAN30100B5000
NISSAN30100F5000
NISSAN30100G3900
NISSAN30100K7701
NISSAN30100N8400
NISSAN30100N8500
NISSAN30100U5100
NISSAN30100U7500
NISSAN30100W1102
NISSAN30100W1703
NISSAN30100W3490
NISSAN30100W4200
NISSAN302100E400
NISSAN3021055C00
NISSAN30210BM400
NISSAN30210D0107
NISSAN30210K0100
NISSAN30210K0117
NK132223
QUINTON HAZELLQKT131
QUINTON HAZELLQKT131AF
QUINTON HAZELLQKT590AF
SACHS3000040001
SACHS3000040002
TRIPLE FIVEKK74
TRIPLE FIVEN110036
TRIPLE FIVEN110043
TTVTCK3100
VALEO009254
VALEO009256
VALEO801567

Opinie

Opinia 
2017-03-15

Godne polecenia

    Opinia 
    2017-01-03

    Problemów i wad nie odnotowano.

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      GRATIS!
      Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      9
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8

      Podobne produkty:

      9
      10