Premium Sprzęgło LuK 619309000 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 190
Ilość zębów: 18

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:190 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
NISSANPIXO (UA0) | 03/2009-1.0 68KM/50KW [K10 B] | 06/2009-
OPELAGILA (B) (H08) | 04/2008-1.2 86KM/63KW [K12B] | 04/2008-
OPELAGILA (B) (H08) | 04/2008-1.2 94KM/69KW [K12B] | 11/2010-
OPELAGILA (B) (H08) | 04/2008-1.2 LPG 86KM/63KW [K12B] | 04/2008-
SUZUKIALTO (GF) | 01/2009-1.0 (AMF310) 68KM/50KW [K10B] | 01/2009-
SUZUKISPLASH (EX) | 01/2008-1.2 (A5B 412) 86KM/63KW [K12B] | 01/2008-
SUZUKISPLASH (EX) | 01/2008-1.2 VVT (A5B 412) 90KM/66KW [K12B] | 06/2011-
SUZUKISPLASH (EX) | 01/2008-1.2 VVT (A5B 412) 94KM/69KW [K12B] | 09/2010-

Lista zamienników

---20116076
---KSZ1905
AISINKS052
AISINKS052A
ASHIKA9208896
BLUE PRINTADN130248
BORG & BECKHK2432
CLUTCHNUSMCK2350
CLUTCHNUSMCK2350E
COMLINEECK417
DAIKINSZK2054
DENCKERMANNK100163
EXEDYSZK2054
EXEDYSZK2071
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2008080
JAPANPARTSKF896
JAPKO92896
KAISHINEC031
KAISHINKS115K
KAISHINKS116K
KAVO PARTSCP9039
KAVO PARTSCP9063
KAWE962639
KM Germany0692256
LUCASLKCA860044
LuK619309000
MECARMMK10152
NATIONALCK10226
NEXUSF18050NX
NIPPARTSN2008052
NK132256
NPSS200I60
Omnicraft2277516
OPEL4700143
OPEL4709632
OPEL4709634
OPEL93194985
OPEL93194987
OPEL95509083
OPEN PARTSCLK925303
QUINTON HAZELLQKT4219AF
RYMECJT1688
SACHS3000951459
STATIM100998
SUZUKI2240051K40
VALEO832378
VAUXHALL4709634
VAUXHALL93194987
WESTLAKEWSZ044

Kup na raty

Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


Oblicz ratę w Alior
Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


Oblicz ratę w mBank



Opinie

Opinia 
2017-11-25

Śmiało mogę polecić, część sprawuje się świetnie

    Opinia 
    2017-10-12

    Polecam, dobra porada, pasuje!!!!!!

      Opinia 
      2017-08-17

      Renoma marki mówi sama za siebie

        Opinia 
        2017-04-18

        Cieszę się, że zainwestowałem w dobry markowy zestaw

          Napisz opinię

          Płatność i wysyłka


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie

          Przelewy 24
          TERAZ GRATIS!
          #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          9
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8

          Podobne produkty:

          • STATIM
            Cena: 358 zł
            Dostępny
            Przekażemy 1%
            na walkę z COVID-19


            Specyfikacja techniczna:
            Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 17 x 19,2 - 18N
            Średnica: 190 mm
            Informacja: Zawiera tarczę i docisk sprzęgła
            Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 190
            Ilość zębów 18

            STATIM
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43

            Zamów dziś, a otrzymasz:
            ŚRODA 08-04-2020
            Dostawa GRATIS!
          • RYMEC
            Cena: 418 zł
            Dostępny
            Przekażemy 1%
            na walkę z COVID-19


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 18
            Średnica: 190 mm
            Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
            Średnica tarczy sprzęgła: 190 mm
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 190
            Ilość zębów 18

            RYMEC
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
            Kup na Raty
            Zamów dziś, a otrzymasz:
            ŚRODA 08-04-2020
            Dostawa GRATIS!
          • LuK
            Cena: 502 zł
            Dostępny
            Przekażemy 1%
            na walkę z COVID-19


            Specyfikacja techniczna:
            Średnica: 190 mm
            Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
            Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
            Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 190
            Ilość zębów 18

            LuK
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
            Kup na Raty
            Zamów dziś, a otrzymasz:
            ŚRODA 08-04-2020
            Dostawa GRATIS!
          • EXEDY
            Cena: 550 zł
            Dostępny
            Przekażemy 1%
            na walkę z COVID-19


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 18
            Średnica zewnętrzna: 190 mm
            Średnica otworu: 210 mm
            Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
            Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 190
            Ilość zębów 18

            EXEDY
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
            Kup na Raty
            Zamów dziś, a otrzymasz:
            ŚRODA 08-04-2020
            Dostawa GRATIS!
          • AISIN
            Cena: 550 zł
            Dostępny
            Przekażemy 1%
            na walkę z COVID-19


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 18
            Średnica: 190 mm
            Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
            Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
            Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
            Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
            Produkt zastępuje: AISIN KS-052
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk<
            Do roku produkcji: 12.2014

            AISIN
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
            Kup na Raty
            Zamów dziś, a otrzymasz:
            ŚRODA 08-04-2020
            Dostawa GRATIS!
          • SACHS
            Cena: 622 zł
            Dostępny
            Przekażemy 1% (6zł)
            na walkę z COVID-19


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 18
            Średnica: 190 mm
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średnica [mm] 190
            Ilość zębów 18
            Typ skrzyni biegów: przekładnia mechaniczna 5-biegowa

            SACHS
            Kup teraz
            Zamów telefonicznie 22 258 44 43
            Kup na Raty
            Zamów dziś, a otrzymasz:
            ŚRODA 08-04-2020
            Dostawa GRATIS!
          • VALEO
            Oczekiwanie na dostawę


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 18
            Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 19 x 17
            Waga produktu: 3,8 kg
            Średnica zewnętrzna: 190 mm
            Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
            Typ sterowania układem: Hydrauliczny - siłownik sprzęgła
            Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
            Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
            Średnica zewnętrzna 1: 190 mm
            Na produkt s
            Do roku produkcji: 201410
            Silnik: K12B
            Skrzynia biegów: 5MT
            Typ skrzyni biegów: przekładnia mechaniczna

            VALEO
            Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
          • AISIN
            Oczekiwanie na dostawę


            Specyfikacja techniczna:
            Ilość zębów: 18
            Średnica: 190 mm
            Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
            Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
            Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
            Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
            Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
            Zawiera tarcza i docisk
            Zawiera łożysko oporowe
            Średn
            Do roku produkcji: 12.2014

            AISIN
            Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
          9
          10