Premium Sprzęgło LuK 619309000 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 190
Ilość zębów: 18

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:190 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 119 0130 60 (1 szt.), LuK 319 0190 10 (1 szt.), LuK 500 0926 10 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
NISSANPIXO (UA0) | 03/2009-1.0 68KM/50KW [K10 B] | 06/2009-
OPELAGILA (B) (H08) | 04/2008-1.2 86KM/63KW [K12B] | 04/2008-
OPELAGILA (B) (H08) | 04/2008-1.2 94KM/69KW [K12B] | 11/2010-
OPELAGILA (B) (H08) | 04/2008-1.2 LPG 86KM/63KW [K12B] | 04/2008-
SUZUKIALTO (GF) | 01/2009-1.0 (AMF310) 68KM/50KW [K10B] | 01/2009-
SUZUKISPLASH (EX) | 01/2008-1.2 (A5B 412) 86KM/63KW [K12B] | 01/2008-
SUZUKISPLASH (EX) | 01/2008-1.2 VVT (A5B 412) 90KM/66KW [K12B] | 06/2011-
SUZUKISPLASH (EX) | 01/2008-1.2 VVT (A5B 412) 94KM/69KW [K12B] | 09/2010-

Lista zamienników

---20116076
---KSZ1905
AISINKS052
AISINKS052A
ASHIKA9208896
BLUE PRINTADN130248
BORG & BECKHK2432
CLUTCHNUSMCK2350
CLUTCHNUSMCK2350E
COMLINEECK417
DAIKINSZK2054
DENCKERMANNK100163
EXEDYSZK2054
EXEDYSZK2071
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2008080
JAPANPARTSKF896
JAPKO92896
KAISHINEC031
KAISHINKS115K
KAISHINKS116K
KAVO PARTSCP9039
KAVO PARTSCP9063
KAWE962639
KM Germany0692256
LUCASLKCA860044
LuK619309000
MECARMMK10152
NATIONALCK10226
NEXUSF18050NX
NIPPARTSN2008052
NK132256
NPSS200I60
Omnicraft2277516
OPEL4700143
OPEL4709632
OPEL4709634
OPEL93194985
OPEL93194987
OPEL95509083
OPEN PARTSCLK925303
QUINTON HAZELLQKT4219AF
RYMECJT1688
SACHS3000951459
STATIM100998
SUZUKI2240051K40
VALEO832378
VAUXHALL4709634
VAUXHALL93194987
WESTLAKEWSZ044

Opinie

Opinia 
2017-11-25

Śmiało mogę polecić, część sprawuje się świetnie

    Opinia 
    2017-10-12

    Polecam, dobra porada, pasuje!!!!!!

      Opinia 
      2017-08-17

      Renoma marki mówi sama za siebie

        Opinia 
        2017-04-18

        Cieszę się, że zainwestowałem w dobry markowy zestaw

          Napisz opinię

          Płatność i wysyłka


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          GRATIS!
          Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          8
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7

          Podobne produkty:

          8
          9
          10