Premium Sprzęgło LuK 618303300 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 18

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 618 3009 00, LuK 618 1076 10

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNAX (ZA-_) | 07/1986-12/199815 D 54KM/40KW [VJY (TUD5)] | 08/1994-12/1997
CITROËNAX (ZA-_) | 07/1986-12/199815 D 58KM/43KW [VJZ (TUD5), VJY (TUD5)] | 08/1994-12/1997
CITROËNSAXO (S0, S1) | 02/1996-04/20041.5 D 54KM/40KW [VJY (TUD5)] | 09/1996-09/2003
CITROËNSAXO (S0, S1) | 02/1996-04/20041.5 D 57KM/42KW [VJZ (TUD5)] | 09/1996-06/2001
CITROËNSAXO (S0, S1) | 02/1996-04/20041.5 D 58KM/43KW [VJZ (TUD5)] | 07/2001-04/2004
CITROËNXSARA (N1) | 04/1997-12/20051.5 D 57KM/42KW [VJZ (TUD5)] | 04/1997-09/2000
CITROËNXSARA BREAK (N2) | 10/1997-03/20101.5 D 57KM/42KW [VJZ (TUD5)] | 10/1997-09/2000
NISSANMICRA II (K11) | 01/1992-12/20071.5 D 57KM/42KW [TD15] | 02/1998-02/2003
PEUGEOT106 II (1) | 04/1996-07/20041.5 D 55KM/40KW [VJY (TUD5)] | 05/1996-03/2001
PEUGEOT106 II (1) | 04/1996-07/20041.5 D 57KM/42KW [VJX (TUD5), VJY (TUD5), VJZ (TUD5)] | 04/1998-07/2004

Lista zamienników

---1636269180
---20113094
AISINKN123
AP Automotive Prod.KT90251
ASHIKA92011010
BLUE PRINTADN130195
BORG & BECKHK6557
CITROËN1611267980
CITROËN2004W1
CITROËN204164
CITROËN205045
CITROËN2050X5
CITROËN205187
CITROËN2052W4
CITROËN2055CH
CITROËN2055L5
CITROËN2055L9
CITROËN9632054580
CITROËN9632054680
CLUTCHNUSMCK2494
COMLINEECK349
DENCKERMANNK100701
EXEDYNSK2306
JAPANPARTSKF1010
JAPKO921010
JP GROUP4130401610
KAVO PARTSCP2055
KAWE959041
KM Germany0691221
KRAFT AUTOMOTIVE1614065
LuK618107610
LuK618300900
LuK618303300
MAPA005180700
MAXGEAR615010
MOTAQUIPLVCU856
NATIONALCK9743
NIPPARTSJ2001119
NK131940
NPSN200N166
Omnicraft2277445
OPEN PARTSCLK901003
PEUGEOT2004W1
PEUGEOT204164
PEUGEOT205045
PEUGEOT205187
PEUGEOT2055CH
PEUGEOT2055L4
PEUGEOT9614676480
PEUGEOT96177874
PEUGEOT9622648180
PEUGEOT9622648280
PEUGEOT9630793280
PEUGEOT9647141780
PROCODIS FRANCEKTE187
QUINTON HAZELLQKT2283AF
RYMECJT1161
SACHS3000951066
SASICSCL0222
sbs1201131940
TRIPLE FIVE169906801
TRIPLE FIVE8660001146
TRIPLE FIVERM013181A0
VALEO786014
VALEO801989
WESTLAKEWCP018

Kup na raty

Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


Oblicz ratę w Alior
Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


Oblicz ratę w mBank



Opinie

Opinia 
2016-12-30

Jestem mile zaskoczona

    Opinia 
    2016-12-06

    Wysoka staranność i solidność wykonania, polecam

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      TERAZ GRATIS!
      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      7
      1
      2
      3
      4
      5
      6

      Podobne produkty:

      7
      8
      9
      10