Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 618303200

Premium Sprzęgło LuK 618303200
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 02-12-2020 Dostawa GRATIS!

Dostępny

310 zł

259 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATDOBLO CARGO (223_) | 11/2000-1.2 (223ZXA1A) 65KM/48KW [223 A5.000] | 03/2001-
FIATDOBLO NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (119_, 223_) | 03/2001-1.2 (223AXA1A) 65KM/48KW [223 A5.000] | 03/2001-
FIATPALIO (178_) | 04/1996-1.2 60KM/44KW [188 A4.000, 178 B7.045, 178 C4.066] | 07/1997-08/2002
FIATPALIO (178_) | 04/1996-1.2 73KM/54KW [176 A8.000, 178 B5.000, 178 E2.000] | 06/1998-
FIATPALIO WEEKEND (178_) | 04/1996-1.2 68KM/50KW [178 E2.000] | 06/1999-10/2002
FIATPALIO WEEKEND (178_) | 04/1996-1.2 73KM/54KW [178 B5.000] | 04/1996-02/2001
FIATSIENA (178_, 172_) | 04/1996-12/20121.4 CAT 69KM/51KW [178 B2.016] | 04/1996-12/2009
FIATSTRADA PICK-UP (178_) | 02/1998-1.2 60KM/44KW [188 A4.000] | 04/2003-
FIATSTRADA PICK-UP (178_) | 02/1998-1.2 73KM/54KW [178 B5.000] | 06/1999-12/2006

Zamienniki

Lista zamienników

BLUE PRINTADF123047
BORG & BECKHK7541
CLUTCHNUSMCK2579
CLUTCHNUSMCK2579A
DENCKERMANNK100143
EXEDYFIK2069
FIAT46810284
FIAT55219723
FIAT71712113
FIAT71712170
FIAT71713039
FIAT71719379
FIAT71722668
FIAT71722971
FIAT71723059
FIAT71729097
FIAT71729184
FIAT71729192
FIAT71736753
FIAT71737160
FIAT71782196
FIAT71785417
JP GROUP3330401610
KAMOKAKC106
KAWE961872
KLAXCAR FRANCE30023z
KM Germany0691824
LuK618303200
MAPA001180600
MAXGEAR615251
MECARMMK9503
MOTAQUIPLVCU871
MOTAQUIPVCU227
NATIONALCK10091
NK132362
PROCODIS FRANCEKTE448
QUINTON HAZELLQKT2114AF
RYMECJT1035
SACHS3000951329
sbs1201132362
SMPEKT7541
STATIM100260
TRIPLE FIVE8660000962
TRIPLE FIVERM011291A0
VALEO821246
VALEOK571S

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-07-21

super

    Opinia 
    2017-04-30

    Sklep sprzeglo.com.pl oferował najlepszą cenę na kupowany przez mnie zestaw. Przyszedł szybko i dobrze zabezpieczony.

      Opinia 
      2016-11-29

      Jakość przy niezłej cenie

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Sprzęgło LuK 618303200

        Sprzęgło LuK 618303200

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa

        Płatność i wysyłka

        Forma dostawyDostepny sposób płatności
        dpd logo
        przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
        inpost logo
        przelewy 24

        #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


        Oblicz ratę w Alior
        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


        Oblicz ratę w mBank
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        4
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10
        cert-image
        logo

        Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
        a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

        RODZAJ CZĘŚCI
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        W koszyku masz:

        Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: