Premium Sprzęgło LuK 618303200 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATDOBLO CARGO (223_) | 11/2000-1.2 (223ZXA1A) 65KM/48KW [223 A5.000] | 03/2001-
FIATDOBLO NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (119_, 223_) | 03/2001-1.2 (223AXA1A) 65KM/48KW [223 A5.000] | 03/2001-
FIATPALIO (178_) | 04/1996-1.2 60KM/44KW [188 A4.000, 178 B7.045, 178 C4.066] | 07/1997-08/2002
FIATPALIO (178_) | 04/1996-1.2 73KM/54KW [176 A8.000, 178 B5.000, 178 E2.000] | 06/1998-
FIATPALIO WEEKEND (178_) | 04/1996-1.2 68KM/50KW [178 E2.000] | 06/1999-10/2002
FIATPALIO WEEKEND (178_) | 04/1996-1.2 73KM/54KW [178 B5.000] | 04/1996-02/2001
FIATSIENA (178_, 172_) | 04/1996-12/20121.4 CAT 69KM/51KW [178 B2.016] | 04/1996-12/2009
FIATSTRADA PICK-UP (178_) | 02/1998-1.2 60KM/44KW [188 A4.000] | 04/2003-
FIATSTRADA PICK-UP (178_) | 02/1998-1.2 73KM/54KW [178 B5.000] | 06/1999-12/2006

Lista zamienników

BLUE PRINTADF123047
BORG & BECKHK7541
CLUTCHNUSMCK2579
CLUTCHNUSMCK2579A
DENCKERMANNK100143
EXEDYFIK2069
FIAT46810284
FIAT55219723
FIAT71712113
FIAT71712170
FIAT71713039
FIAT71719379
FIAT71722668
FIAT71722971
FIAT71723059
FIAT71729097
FIAT71729184
FIAT71729192
FIAT71736753
FIAT71737160
FIAT71782196
FIAT71785417
JP GROUP3330401610
KAMOKAKC106
KAWE961872
KLAXCAR FRANCE30023z
KM Germany0691824
LuK618303200
MAPA001180600
MAXGEAR615251
MECARMMK9503
MOTAQUIPLVCU871
MOTAQUIPVCU227
NATIONALCK10091
NK132362
PROCODIS FRANCEKTE448
QUINTON HAZELLQKT2114AF
RYMECJT1035
SACHS3000951329
sbs1201132362
SMPEKT7541
STATIM100260
TRIPLE FIVE8660000962
TRIPLE FIVERM011291A0
VALEO821246
VALEOK571S

Kup na raty

Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


Oblicz ratę w Alior
Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


Oblicz ratę w mBank

Opinie

Opinia 
2017-07-21

super

    Opinia 
    2017-04-30

    Sklep sprzeglo.com.pl oferował najlepszą cenę na kupowany przez mnie zestaw. Przyszedł szybko i dobrze zabezpieczony.

      Opinia 
      2016-11-29

      Jakość przy niezłej cenie

        Napisz opinię

        Płatność i wysyłka


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        TERAZ GRATIS!
        #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        6
        1
        2
        3
        4
        5

        Podobne produkty:

        • STATIM
          Cena: 250 zł
          Dostępny
          Przekażemy 1%
          na walkę z COVID-19


          Specyfikacja techniczna:
          Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 20,1x23,1 - 20N
          Średnica: 180 mm
          Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
          Zawiera tarcza i docisk
          Zawiera łożysko oporowe
          Średnica [mm] 180
          Ilość zębów 20

          STATIM
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43

          Zamów dziś, a otrzymasz:
          WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
          Dostawa GRATIS!
        • RYMEC
          Cena: 250 zł
          Dostępny
          Przekażemy 1%
          na walkę z COVID-19


          Specyfikacja techniczna:
          Ilość zębów: 20
          Średnica: 190 mm
          Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
          Średnica tarczy sprzęgła: 190 mm
          Produkt zastępuje: RYMEC JT7479
          Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
          Zawiera tarcza i docisk
          Zawiera łożysko oporowe
          Średnica [mm] 190
          Ilość zębów 20
          Skrzynia biegów: 5M

          RYMEC
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43

          Zamów dziś, a otrzymasz:
          WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
          Dostawa GRATIS!
        • BLUE PRINT
          Cena: 286 zł
          Dostępny
          Przekażemy 1%
          na walkę z COVID-19


          Specyfikacja techniczna:
          Waga produktu: 4,1 kg
          Średnica zewnętrzna: 185,0 mm
          Montować tylko w specjalistycznym serwisie: Tak
          Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
          Zawiera tarcza i docisk
          Zawiera łożysko oporowe
          Średnica [mm] 185
          Ilość zębów 20
          Od roku produkcji: 200007

          BLUE PRINT
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43

          Zamów dziś, a otrzymasz:
          WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
          Dostawa GRATIS!
        • LuK
          Cena: 334 zł
          Dostępny
          Przekażemy 1%
          na walkę z COVID-19


          Specyfikacja techniczna:
          Średnica: 180 mm
          Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
          Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
          Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
          Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
          Zawiera tarcza i docisk
          Zawiera łożysko oporowe
          Średnica [mm] 180
          Ilość zębów 20
          Do roku produkcji: 199903

          LuK
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43

          Zamów dziś, a otrzymasz:
          WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
          Dostawa GRATIS!
        • VALEO
          Cena: 346 zł
          Dostępny
          Przekażemy 1%
          na walkę z COVID-19


          Specyfikacja techniczna:
          Ilość zębów: 20
          Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 17,3 x 15,08
          Waga produktu: 3,7 kg
          Średnica zewnętrzna: 190 mm
          Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
          Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
          Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
          Średnica zewnętrzna 1: 190 mm
          Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
          Zawie
          Od roku produkcji: 03.2001
          Do roku produkcji: 09.2002
          Silnik: 178C4.066
          Skrzynia biegów: 5M
          Przekładnia mechaniczna

          VALEO
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43

          Zamów dziś, a otrzymasz:
          WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
          Dostawa GRATIS!
        • SACHS
          Cena: 514 zł
          Dostępny
          Przekażemy 1%
          na walkę z COVID-19


          Specyfikacja techniczna:
          Ilość zębów: 20
          Średnica: 190 mm
          Informacja techniczna: Produkt dostępny tylko w zestawie
          Produkt zastępuje: SACHS 3000 951 062
          Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
          Zawiera tarcza i docisk
          Zawiera łożysko oporowe
          Średnica [mm] 190
          Ilość zębów 20
          Do roku produkcji: 200305

          SACHS
          Kup teraz
          Zamów telefonicznie 22 258 44 43
          Kup na Raty
          Zamów dziś, a otrzymasz:
          WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
          Dostawa GRATIS!
        • BLUE PRINT
          Oczekiwanie na dostawę


          Specyfikacja techniczna:
          Ilość zębów: 20
          Waga produktu: 3,7 kg
          Średnica zewnętrzna: 182,0 mm
          Montować tylko w specjalistycznym serwisie: Tak
          Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
          Zawiera tarcza i docisk
          Zawiera łożysko oporowe
          Średnica [mm] 180
          Ilość zębów 20
          Do roku produkcji: 199903

          BLUE PRINT
          Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
        • AISIN
          Oczekiwanie na dostawę


          Specyfikacja techniczna:
          Ilość zębów: 20
          Średnica: 181 mm
          Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
          Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
          Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
          Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
          Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
          Zawiera tarcza i docisk
          Zawiera łożysko oporowe
          Średn
          Do roku produkcji: 10.2002

          AISIN
          Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
        6
        7
        8
        9
        10