Premium Sprzęgło LuK 618159000 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATCINQUECENTO (170_) | 07/1991-07/19991.1 SPORTING (170AH) 54KM/40KW [176 B2.000] | 10/1994-01/1998
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [156 C.046] | 01/1990-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200650 I.E. 1.1 49KM/36KW [146 C3.000] | 06/1992-12/1993
LANCIAY (840_) | 11/1995-09/20031.1 (840AE) 54KM/40KW [176 B2.000] | 11/1995-09/2003
LANCIAY (840_) | 11/1995-09/20031.2 (840AA, 840AF1A) 60KM/44KW [840 A3.000, 188 A4.000] | 03/1996-09/2003
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.1 FIRE (156AG) 54KM/40KW [176 B2.000] | 01/1995-12/1995
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.1 I.E. FIRE (156AG) 50KM/37KW [156 C.046] | 07/1989-09/1995

Lista zamienników

---1636272480
AUTOBIANCHI5892775
BLUE PRINTADL143003
BORG & BECKHK7617
BORG & BECKHK9980
CLUTCHNUSMCK2508
COMLINEECK003
DENCKERMANNK100660
EXEDYFIK2015
FASTFT64060
FASTFT64103
FERODOCTK895
FIAT5892775
FIAT71711133
FIAT71711134
FIAT71711442
FIAT71718481
FIAT71718689
FIAT71728477
FIAT71728674
FIAT71782194
FIAT71782227
FIAT71782273
FIAT71782275
FIAT71782276
FIAT71782279
FIAT71782281
FIAT71788709
KAWE961880
KEY PARTSKC7617
KLAXCAR FRANCE30022z
KM Germany0690499
LANCIA5892775
LANCIA71711442
LANCIA71716228
LAYCOCKLCK113
LuK618159000
LuK618309600
MAPA002180900
MAPCO10006
MAXGEAR615045
MECARMMK9419
MECARMMK9420
MOTAQUIPVCK708
MOTAQUIPVCU113
NATIONALCK10053
NATIONALCK9100
NATIONALNCK769
NEXUSF1F008NX
NEXUSF1F017NX
NK132327
NK132328
NK132342
OPEN PARTSCLK903703
PROCODIS FRANCEKTE405
QUINTON HAZELLQKT1470AF
QUINTON HAZELLQKT786AF
RAICAMRC6276
RAICAMRC6281
RYMECJT6281
SACHS3000626001
SACHS3000626101
SASICSCL6433
sbs1201132327
STATIM100224
STELLOX0701077SX
TRIPLE FIVEKK647
TRIPLE FIVEVCK708
TTVTCK3769
UNIFLUX FILTERSGCK833AF
VALEO786034
VALEO801422
VALEO821457
VALEOK368S
VALEOK529S
VALEOK532S
WESTLAKEWFT001
WESTLAKEWFT011

Kup na raty

Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


Oblicz ratę w Alior
Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


Oblicz ratę w mBank

Opinie

Opinia 
2017-11-10

Mimo sporego już przebiegu od wymiany, sprzęgło LUK nadal świetnie daje radę.

    Opinia 
    2016-12-05

    Jestem zadowolony z zakupu

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie

      Przelewy 24
      TERAZ GRATIS!
      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      3
      1
      2

      Podobne produkty:

      • STATIM
        Cena: 190 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 15,1x17,3 - 20N
        Średnica: 180 mm
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20
        Od roku produkcji: 199207
        Skrzynia biegów: C514
        Czas montażu: 3

        STATIM
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • STATIM
        Cena: 214 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 15x17 - 20N
        Średnica: 180 mm
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20
        Od roku produkcji: 198911
        Do roku produkcji: 199206
        Czas montażu: 3

        STATIM
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • RYMEC
        Cena: 262 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Średnica: 180 mm
        Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
        Średnica tarczy sprzęgła: 180 mm
        Produkt zastępuje: RYMEC JT6281, RYMEC JT1462
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20
        Od roku produkcji: 07.1992
        Skrzynia biegów: C514

        RYMEC
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • LuK
        Cena: 286 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Średnica: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Produkt zastępuje: LuK 618 3028 00, LuK 618 1590 00
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów
        Od roku produkcji: 199207
        Skrzynia biegów: C.514

        LuK
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • VALEO
        Cena: 286 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 22 x 20
        Waga produktu: 3,6 kg
        Średnica zewnętrzna: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Średnica zewnętrzna 1: 180 mm
        Produkt zastępuje: VALEO 801422, VALEO 801424
        Na produkt składa się Z
        Przekładnia mechaniczna
        Skrzynia biegów: 5M
        Silnik: 156C.046
        Od roku produkcji: 01.1993

        VALEO
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • BLUE PRINT
        Cena: 298 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Waga produktu: 3,5 kg
        Średnica zewnętrzna: 184,8 mm
        Montować tylko w specjalistycznym serwisie: Tak
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 185
        Ilość zębów 20

        BLUE PRINT
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • SACHS
        Cena: 310 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Średnica: 180 mm
        Produkt zastępuje: SACHS 3000 626 001, SACHS 3000 629 001
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20
        Skrzynia biegów: C514

        SACHS
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • SACHS
        Cena: 478 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Średnica: 180 mm
        Produkt zastępuje: SACHS 4000 762 001, SACHS 3000 342 001
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20
        Skrzynia biegów: C526

        SACHS
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        Kup na Raty
        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10