Premium Sprzęgło LuK 618107900 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 26

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-12/20041.4 E (BA0E, BA0V) 75KM/55KW [E7J 764, E7J 626] | 01/1996-08/2003
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-12/20041.4 ECO (BA0T) 71KM/52KW [E7J 624] | 01/1996-03/1999
RENAULTMEGANE I CLASSIC (LA0/1_) | 09/1996-08/20081.4 (LA0E, LA0V) 75KM/55KW [E7J 764, E7J 626] | 09/1996-08/2003
RENAULTMEGANE SCENIC (JA0/1_) | 10/1996-12/20011.4 I (JA0E) 75KM/55KW [E7J 764] | 01/1997-09/1999
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-10/20121.2 (C066, C068) 58KM/43KW [D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704] | 05/1996-06/2007
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-10/20121.2 (C067) 54KM/40KW [D7F 700, D7F 701] | 05/1996-03/2007

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT6265
BLUE PRINTADR163007
BORG & BECKHK6265
CLUTCHNUSMCK2310
CLUTCHNUSMCK2310E
COMLINEECK099
DENCKERMANNK100257
JP GROUP4330402610
KAWE960261
KEY PARTSKC6265
KM Germany0691105
LUCASLKCA690012
LuK618107900
MAPA004180000
MAXGEAR615011
MECARMMK9522
MOTAQUIPVCK869
NATIONALCK9105
NEXUSF1R004NX
NK133932
OPEN PARTSCLK907403
PROCODIS FRANCEKTE072
QUINTON HAZELLQKT1551AF
RENAULT7700577363
RENAULT7700624610
RENAULT7700624620
RENAULT7700697458
RENAULT7700698011
RENAULT7700724305
RENAULT7700743122
RENAULT7700746889
RENAULT7701348914
RENAULT7701349767
RENAULT7701349768
RENAULT7701349899
RENAULT7701349908
RENAULT7701349925
RENAULT7711130000
RENAULT7711130032
RENAULT7711134829
RYMECJT6265
SACHS3000822801
SASICSCL4125
sbs1201133932
STATIM100708
STELLOX0701081SX
TRIPLE FIVEVCK869
TTVTCK34001
UNIFLUX FILTERSGCK2004AF
VALEO821070
WESTLAKEWRN012

Kup na raty

Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


Oblicz ratę w Alior
Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


Oblicz ratę w mBank



Opinie

Opinia 
2017-11-11

Najlepszy wybór.

    Opinia 
    2017-10-05

    Warto kupować porządne części, a zestawy LUK na pewno takie są.

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      TERAZ GRATIS!
      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      2
      1

      Podobne produkty:

      • STATIM
        Cena: 214 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Średnica: 180 mm
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 26
        Od roku produkcji: 199711
        Nr VIN: BA0E
        Silnik: E7J

        STATIM
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • STATIM
        Cena: 226 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 20x22 - 26N
        Średnica: 180 mm
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 26
        Do roku produkcji: 199710
        Silnik: E7J.7.64
        Typ skrzyni biegów: przekładnia mechaniczna
        Skrzynia biegów: JB1

        STATIM
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • VALEO
        Cena: 238 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 26
        Waga produktu: 3,4 kg
        Średnica zewnętrzna: 181,5 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Średnica zewnętrzna 1: 180 mm
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe<
        Od roku produkcji: 10.1997
        Do roku produkcji: 10.2000
        Silnik: E7J.7.64
        Skrzynia biegów: JB1
        Przekładnia mechaniczna

        VALEO
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • RYMEC
        Cena: 238 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 26
        Średnica: 180 mm
        Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
        Średnica tarczy sprzęgła: 180 mm
        Produkt zastępuje: RYMEC JT6265
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 26

        RYMEC
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • BLUE PRINT
        Cena: 274 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 26
        Waga produktu: 4 kg
        Średnica zewnętrzna: 182,0 mm
        Montować tylko w specjalistycznym serwisie: Tak
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 26
        Od roku produkcji: 199711

        BLUE PRINT
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • VALEO
        Cena: 286 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 26
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 21,91 x 20,08
        Waga produktu: 3,7 kg
        Średnica zewnętrzna: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Średnica zewnętrzna 1: 180 mm
        Informacja ogólna: Seria VALEO Classic przeznaczona dla samochodów
        Przekładnia mechaniczna
        Skrzynia biegów: JB1
        Silnik: E7J.7.64
        Do roku produkcji: 10.2000
        Od roku produkcji: 10.1997

        VALEO
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • LuK
        Cena: 310 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Średnica: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Produkt zastępuje: LuK 618 3026 00
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 26
        Nr VIN: BA0E
        Od roku produkcji: 199711

        LuK
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • VALEO
        Cena: 322 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 26
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 21,91 x 20,08
        Waga produktu: 3,3 kg
        Średnica zewnętrzna: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Średnica zewnętrzna 1: 180 mm
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawi
        Przekładnia mechaniczna
        Skrzynia biegów: JB1
        Silnik: E7J.7.64
        Do roku produkcji: 10.2000
        Od roku produkcji: 10.1997

        VALEO
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        WTOREK 07-04-2020 lub ŚRODA 08-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10