Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 618107900

Premium Sprzęgło LuK 618107900
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 26
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 22-09-2020 Dostawa GRATIS!

Ostatnie sztuki!

358 zł

299 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-12/20041.4 E (BA0E, BA0V) 75KM/55KW [E7J 764, E7J 626] | 01/1996-08/2003
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-12/20041.4 ECO (BA0T) 71KM/52KW [E7J 624] | 01/1996-03/1999
RENAULTMEGANE I CLASSIC (LA0/1_) | 09/1996-08/20081.4 (LA0E, LA0V) 75KM/55KW [E7J 764, E7J 626] | 09/1996-08/2003
RENAULTMEGANE SCENIC (JA0/1_) | 10/1996-12/20011.4 I (JA0E) 75KM/55KW [E7J 764] | 01/1997-09/1999
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-10/20121.2 (C066, C068) 58KM/43KW [D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704] | 05/1996-06/2007
RENAULTTWINGO I (C06_) | 03/1993-10/20121.2 (C067) 54KM/40KW [D7F 700, D7F 701] | 05/1996-03/2007

Zamienniki

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT6265
BLUE PRINTADR163007
BORG & BECKHK6265
CLUTCHNUSMCK2310
CLUTCHNUSMCK2310E
COMLINEECK099
DENCKERMANNK100257
JP GROUP4330402610
KAWE960261
KEY PARTSKC6265
KM Germany0691105
LUCASLKCA690012
LuK618107900
MAPA004180000
MAXGEAR615011
MECARMMK9522
MOTAQUIPVCK869
NATIONALCK9105
NEXUSF1R004NX
NK133932
OPEN PARTSCLK907403
PROCODIS FRANCEKTE072
QUINTON HAZELLQKT1551AF
RENAULT7700577363
RENAULT7700624610
RENAULT7700624620
RENAULT7700697458
RENAULT7700698011
RENAULT7700724305
RENAULT7700743122
RENAULT7700746889
RENAULT7701348914
RENAULT7701349767
RENAULT7701349768
RENAULT7701349899
RENAULT7701349908
RENAULT7701349925
RENAULT7711130000
RENAULT7711130032
RENAULT7711134829
RYMECJT6265
SACHS3000822801
SASICSCL4125
sbs1201133932
STATIM100708
STELLOX0701081SX
TRIPLE FIVEVCK869
TTVTCK34001
UNIFLUX FILTERSGCK2004AF
VALEO821070
WESTLAKEWRN012

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-11-11

Najlepszy wybór.

    Opinia 
    2017-10-05

    Warto kupować porządne części, a zestawy LUK na pewno takie są.

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Sprzęgło LuK 618107900

      Sprzęgło LuK 618107900

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa

      Płatność i wysyłka

      Forma dostawyDostepny sposób płatności
      dpd logo
      przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
      inpost logo
      przelewy 24

      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


      Oblicz ratę w Alior
      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


      Oblicz ratę w mBank
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      5
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      cert-image
      logo

      Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
      a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: