Premium Sprzęgło LuK 618047816 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 118 0121 10 (1 szt.), LuK 318 0138 10 (1 szt.), LuK 500 0202 11 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATTEMPRA (159_) | 03/1990-12/19981.4 I.E. (159.AC) 78KM/57KW [159 A2.000] | 03/1991-08/1996
FIATTEMPRA (159_) | 03/1990-12/19981.4 I.E. (159.AC, 159.AX) 69KM/51KW [836 A4.000, 160 A1.046, 159 A2.000] | 04/1990-08/1996
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200645 I.E. 1.0 45KM/33KW [156 A2.246] | 04/1984-10/1995
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [156 C.046] | 01/1990-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 I.E. 1.4 70KM/51KW [160 A1.046] | 09/1989-07/1996
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 I.E. 1.4 72KM/53KW [146 C1.000] | 09/1989-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 S 1.4 71KM/52KW [160 A1.048, 160 A1.046] | 10/1988-06/2006
LANCIADELTA II (836_) | 06/1993-09/19991.4 I.E. (836AF, 836AH) 69KM/51KW [836 A4.000, 160 A1.046] | 10/1994-08/1999

Lista zamienników

BORG & BECKHK8458
FERODOCTK283
FIAT5888516
FIAT5892496
FIAT71711436
FIAT71714649
FIAT71735422
FIAT71748423
KAWE957732
LANCIA5888420
LAYCOCKLCK110
LuK618047806
LuK618047816
MAXGEAR615241
MECARMMK9416
MOTAQUIPVCK194
NEXUSF1F013NX
OPEN PARTSCLK904303
QUINTON HAZELLQKT863AF
RYMECJT8458
SACHS3000230002
SASICSCL6399
SMPEKT8458
STELLOX0701072SX
TRIPLE FIVEVCK401
TTVTCK3445
UNIFLUX FILTERSGCK330AF
VALEO006803
VALEO786042
VALEOK357S

Opinie

Opinia 
2018-01-04

Polecam kupno oryginalnych, dobrych części, jak zestawy LUK.

    Opinia 
    2017-12-04

    Pierwsza trójka najlepszych producentów

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      5
      1
      2
      3
      4

      Podobne produkty:

      • STATIM
        Cena: 190 zł
        Dostępny


        Specyfikacja techniczna:
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 15,1x17,3 - 20N
        Średnica: 180 mm
        Składowe zestawu: STATIM 2.31L (1 szt.), STATIM 18.061 (1 szt.), STATIM 431.18.D (1 szt.)
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20
        Czas montażu: 2
        Skrzynia biegów: C514

        STATIM
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
      • STATIM
        Cena: 202 zł
        Dostępny


        Specyfikacja techniczna:
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 20,1x23,1 - 20N
        Średnica: 180 mm
        Składowe zestawu: STATIM 432.18.D (1 szt.), STATIM 18.007 (1 szt.), STATIM 2.16L (1 szt.)
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20
        Do roku produkcji: 199212
        Czas montażu: 2
        Silnik: 146C1.000

        STATIM
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
      • STATIM
        Cena: 238 zł
        Dostępny


        Specyfikacja techniczna:
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 15x17 - 20N
        Średnica: 180 mm
        Składowe zestawu: STATIM 432.18.D (1 szt.), STATIM 18.004 (1 szt.), STATIM 2.34L (1 szt.)
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20
        Czas montażu: 2
        Skrzynia biegów: C501

        STATIM
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
      • LuK
        Cena: 262 zł
        Dostępny


        Specyfikacja techniczna:
        Średnica: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Produkt zastępuje: LuK 618 3028 00, LuK 618 1590 00
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów
        Wersja: 146ET
        Od roku produkcji: 199207
        Skrzynia biegów: C.514

        LuK
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
      • LuK
        Cena: 274 zł
        Dostępny


        Specyfikacja techniczna:
        Średnica: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Składowe zestawu: LuK 118 0097 12 (1 szt.), LuK 318 0112 16 (1 szt.), LuK 500 0202 11 (1 szt.)
        Produkt zastępuje: LuK 618 0478 16
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawie
        Wersja: 146EI
        Do roku produkcji: 199212

        LuK
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
      • VALEO
        Cena: 274 zł
        Dostępny


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 22 x 20
        Waga produktu: 3,6 kg
        Średnica zewnętrzna: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Średnica zewnętrzna 1: 180 mm
        Składowe zestawu: VALEO 804038 (1 szt.), VALEO 802125 (1 szt.)
        Produk
        Przekładnia mechaniczna
        Skrzynia biegów: 5M
        Silnik: 156C.046
        Od roku produkcji: 01.1993

        VALEO
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
      • SACHS
        Cena: 274 zł
        Dostępny


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Średnica: 180 mm
        Składowe zestawu: SACHS 3082 107 141 (1 szt.), SACHS 1878 600 843 (1 szt.), SACHS 3151 000 123 (1 szt.), SACHS 4200 080 060 (1 szt.)
        Produkt zastępuje: SACHS 4000 762 001, SACHS 3000 342 001
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko
        Skrzynia biegów: C501

        SACHS
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
      • RYMEC
        Cena: 274 zł
        Dostępny


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Średnica: 180 mm
        Zestaw składa się z: 3 elementów (tarcza, docisk i łożysko)
        Średnica tarczy sprzęgła: 180 mm
        Produkt zastępuje: RYMEC JT6281, RYMEC JT1462
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20
        Od roku produkcji: 07.1992
        Skrzynia biegów: C514

        RYMEC
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
      5
      6
      7
      8
      9
      10