Premium Sprzęgło LuK 618047816 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATTEMPRA (159_) | 03/1990-12/19981.4 I.E. (159.AC) 78KM/57KW [159 A2.000] | 03/1991-08/1996
FIATTEMPRA (159_) | 03/1990-12/19981.4 I.E. (159.AC, 159.AX) 69KM/51KW [836 A4.000, 160 A1.046, 159 A2.000] | 04/1990-08/1996
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200645 I.E. 1.0 45KM/33KW [156 A2.246] | 04/1984-10/1995
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [156 C.046] | 01/1990-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 I.E. 1.4 70KM/51KW [160 A1.046] | 09/1989-07/1996
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 I.E. 1.4 72KM/53KW [146 C1.000] | 09/1989-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 S 1.4 71KM/52KW [160 A1.048, 160 A1.046] | 10/1988-06/2006
LANCIADELTA II (836_) | 06/1993-09/19991.4 I.E. (836AF, 836AH) 69KM/51KW [836 A4.000, 160 A1.046] | 10/1994-08/1999

Lista zamienników

BORG & BECKHK8458
FERODOCTK283
FIAT5888516
FIAT5892496
FIAT71711436
FIAT71714649
FIAT71735422
FIAT71748423
KAWE957732
LANCIA5888420
LAYCOCKLCK110
LuK618047806
LuK618047816
MAXGEAR615241
MECARMMK9416
MOTAQUIPVCK194
NEXUSF1F013NX
OPEN PARTSCLK904303
QUINTON HAZELLQKT863AF
RYMECJT8458
SACHS3000230002
SASICSCL6399
SMPEKT8458
STELLOX0701072SX
TRIPLE FIVEVCK401
TTVTCK3445
UNIFLUX FILTERSGCK330AF
VALEO006803
VALEO786042
VALEOK357S

Kup na raty

Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


Oblicz ratę w Alior
Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


Oblicz ratę w mBank

Opinie

Opinia 
2018-01-04

Polecam kupno oryginalnych, dobrych części, jak zestawy LUK.

    Opinia 
    2017-12-04

    Pierwsza trójka najlepszych producentów

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      TERAZ GRATIS!
      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      4
      1
      2
      3

      Podobne produkty:

      • STATIM
        Cena: 190 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 20,1x23,1 - 20N
        Średnica: 180 mm
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20
        Do roku produkcji: 199212
        Czas montażu: 2
        Silnik: 146C1.000

        STATIM
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 01-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • LuK
        Cena: 274 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Średnica: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Produkt zastępuje: LuK 618 0478 16
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20
        Wersja: 146EI
        Do roku produkcji: 199212

        LuK
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 01-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • VALEO
        Cena: 274 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 23,17 x 20,11
        Waga produktu: 3,6 kg
        Średnica zewnętrzna: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Średnica zewnętrzna 1: 181 mm
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawi
        Przekładnia mechaniczna
        Skrzynia biegów: 5M
        Silnik: 160A1.046
        Silnik: 146C1.046
        Do roku produkcji: 12.1993
        Od roku produkcji: 10.1989

        VALEO
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43

        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 01-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • VALEO
        Cena: 454 zł
        Dostępny
        Przekażemy 1%
        na walkę z COVID-19


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Waga produktu: 1 kg
        Średnica zewnętrzna: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Średnica zewnętrzna 1: 181 mm
        Informacja ogólna: Seria VALEO Classic przeznaczona dla samochodów 10-letnich i starszych
        Na produkt składa się Ze
        Przekładnia mechaniczna
        Skrzynia biegów: 5M
        Silnik: 160A1.046
        Silnik: 146C1.046
        Do roku produkcji: 12.1993
        Od roku produkcji: 10.1989

        VALEO
        Kup teraz
        Zamów telefonicznie 22 258 44 43
        Kup na Raty
        Zamów dziś, a otrzymasz:
        ŚRODA 01-04-2020
        Dostawa GRATIS!
      • SACHS
        Oczekiwanie na dostawę


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Średnica: 180 mm
        Produkt zastępuje: SACHS 3000 230 001
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20

        SACHS
        Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
      • LuK
        Oczekiwanie na dostawę


        Specyfikacja techniczna:
        Średnica: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20

        LuK
        Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10