Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 618034100

Premium Sprzęgło LuK 618034100
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 18
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Niedostępny

409 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.1 48KM/35KW [109K, E1A] | 10/1984-12/1996
CITROËNC15 (VD-_) | 10/1984-12/20051.3 64KM/47KW [G1A] | 07/1987-05/1988
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.1 49KM/36KW [109N (XW7)] | 02/1983-10/1987
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.1 49KM/36KW [109N (XW7)] | 10/1987-10/1990
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.1 54KM/40KW [E1] | 10/1985-07/1989
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.3 64KM/47KW [G1A] | 10/1985-07/1989

Zamienniki

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT6207
BORG & BECKHK6207
CITROËN2004C3
CITROËN91501766
CITROËN91520791
CITROËN95630823
CITROËN95630824
CITROËN96114454
CITROËN97531981
CLUTCHNUSMCK2407B
CLUTCHNUSMCK2416
DENCKERMANNK100230
EXEDYPGK2039
FERODOCTK287
KAWE952115
LAYCOCKLCK105
LUCASLKCA620007
LuK618034100
MAPA003180700
MECARMMK9073
MOTAQUIPVCK245
NATIONALCK9073
NATIONALNCK392
NK139937
PEUGEOT200185
PEUGEOT200389
PEUGEOT200395
PEUGEOT200396
PEUGEOT200413
PEUGEOT200443
PEUGEOT200445
PEUGEOT200446
PEUGEOT200447
PEUGEOT2004C3
PEUGEOT2004E0
PEUGEOT204129
PEUGEOT204133
PEUGEOT205124
PEUGEOT205529
PEUGEOT205530
PEUGEOT2055Y0
PEUGEOT9152079180
PEUGEOT97501450
PEUGEOT97501451
PROCODIS FRANCEKTE023
QUINTON HAZELLQKT270
QUINTON HAZELLQKT270AF
QUINTON HAZELLQKT300AF
RYMECJT6207
SACHS3000151001
SASICSCL0214
sbs1201139937
TRIPLE FIVE8660000955
TRIPLE FIVEKK423
TRIPLE FIVERM011211A0
TTVTCK3392
UNIFLUX FILTERSGCK196AF
VALEO006819
VALEO616758
VALEO627030
VALEO899030
VALEOK476S
WESTLAKEWCP007

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-12-20

Działa jak trzeba

    Opinia 
    2016-11-30

    Polecam!

      Opinia 
      2016-11-12

      Polecam sklep, mają szeroki asortyment i udzielają celnych, fachowych porad. Zamówiony przeze mnie artykuł absolutnie pozbawiony jest wad, jestem bardzo zadowolony.

        Opinia 
        2016-10-08

        Jakość oryginału w cenie o wiele niższej niż ASO

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Sprzęgło LuK 618034100

          Sprzęgło LuK 618034100

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa

          Płatność i wysyłka

          Forma dostawyDostepny sposób płatności
          dpd logo
          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
          inpost logo
          przelewy 24

          #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


          Oblicz ratę w Alior
          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


          Oblicz ratę w mBank
          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          4
          1
          2
          3

          Podobne produkty:

          4
          5
          6
          7
          8
          9
          10
          cert-image
          logo

          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

          RODZAJ CZĘŚCI
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

          W koszyku masz:

          Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: