Premium Sprzęgło LuK 618017106 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 118 0105 10 (1 szt.), LuK 318 0090 16 (1 szt.), LuK 500 0040 10 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DACIA1300 KOMBI | 12/1972-05/19831.3 54KM/40KW [810-02/-99] | 12/1972-05/1983
DACIA1300 | 12/1972-05/19831.3 54KM/40KW [810-02/-99] | 12/1972-05/1983
DACIA1310 KOMBI | 05/1983-07/20041.3 54KM/40KW [810-02/-99] | 05/1983-07/2004
DACIA1310 SEDAN (U, X) | 05/1983-07/20041.3 54KM/40KW [810-02/-99] | 05/1983-07/2004
RENAULT12 VARIABLE (117_) | 08/1970-12/19831.3 (1170) 50KM/37KW [810.02] | 07/1975-04/1980
RENAULT12 VARIABLE (117_) | 08/1970-12/19831.3 (1170) 54KM/40KW [810-02/97] | 10/1970-08/1980
RENAULT12 VARIABLE (117_) | 08/1970-12/19831.3 (1177) 60KM/44KW [810.06, 810.05] | 08/1973-08/1980
RENAULT12 | 10/1969-12/19841.3 (1170) 50KM/37KW [810.02] | 07/1975-04/1980
RENAULT12 | 10/1969-12/19841.3 (1170) 54KM/40KW [810-02/97] | 10/1969-08/1980
RENAULT12 | 10/1969-12/19841.3 TS (1177, 1337) 60KM/44KW [810.06, 810.05] | 08/1972-08/1980
RENAULT15 (130_) | 09/1971-10/19801.3 (1300) 60KM/44KW [810.05] | 03/1972-10/1980
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19941.4 (1340) 64KM/47KW [847 722, 847 720] | 04/1978-07/1986
RENAULT18 VARIABLE (135_) | 02/1979-11/19941.4 (1350) 64KM/47KW [847 722, 847 720] | 05/1979-07/1986
RENAULT4 (112_) | 04/1962-12/19931.1 (1128, S128) 34KM/25KW [688 712, C1E 714, C1E 719] | 06/1978-06/1990
RENAULT4 (112_) | 04/1962-12/19931.1 44KM/32KW [C1E 714] | 06/1986-06/1990
RENAULT4 (112_) | 04/1962-12/19931.1 45KM/33KW [688712] | 02/1978-03/1984
RENAULT4 NADWOZIE PEŁNE (R21_, R23_) | 09/1966-12/19931.1 (2370, 210B) 34KM/25KW [688 711, 688 712, C1E 714, C1E 718, C1E 719] | 10/1976-07/1989
RENAULT4 NADWOZIE PEŁNE (R21_, R23_) | 09/1966-12/19931.1 (239B) 35KM/26KW [C1E 718, C1E 719] | 07/1982-05/1989
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.1 (1227, 1397) 45KM/33KW [C1E 726, 688 713] | 09/1980-12/1985
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.3 (1224, 1394) 64KM/47KW [810725] | 09/1975-09/1984
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.3 (1225) 42KM/31KW [810 726] | 09/1976-09/1979
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.3 (1225, 1395) 45KM/33KW [810719] | 06/1979-09/1984
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.4 (1229, 1399) 63KM/46KW [C2J 713, 847 725] | 01/1982-12/1985
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.4 ALPINE A5 (1223) 93KM/68KW [840725] | 09/1977-09/1981
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.4 AUTOMATIK (1229, 1399) 59KM/43KW [847712] | 06/1982-09/1984
RENAULT5 NADWOZIE PEŁNE (238_) | 01/1972-12/19851.1 45KM/33KW [C1E 726, 688 713, C1E 750, C1E 752, C1E 754] | 09/1980-12/1985
RENAULTFUEGO (136_) | 02/1980-11/19921.4 TL/GTL 64KM/47KW [847720] | 02/1980-10/1985
RENAULTRODEO 5 (4D_, 5E_) | 07/1981-12/19871.1 48KM/35KW [688712] | 11/1981-12/1987

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT8052
BLUE PRINTADR163008
BORG & BECKHK8052
CLUTCHNUSMCK2302
CLUTCHNUSMCK2443
DENCKERMANNK100361
DJ PARTSCK1072
EXEDYRNK2004
KAWE952116
KLAXCAR FRANCE30013z
KM Germany0691178
LAYCOCKLEK92
LUCASLKCA690001
LuK618017106
MAPA000180200
MASTER-SPORT3000167001SET/3/MS
MAXGEAR615006
MECARMMK9049
NATIONALCK9245
NATIONALNCK029
NK133905
PROCODIS FRANCEKTE007
QUINTON HAZELLQKT123
QUINTON HAZELLQKT163
QUINTON HAZELLQKT181
QUINTON HAZELLQKT266
QUINTON HAZELLQKT266AF
QUINTON HAZELLQKT354AF
QUINTON HAZELLQKT627AF
RAICAMRC8052
RENAULT7700519170
RENAULT7700577364
RENAULT7700614500
RENAULT7700638870
RENAULT7700676150
RENAULT7700698056
RENAULT7700704555
RENAULT7701020802
RENAULT7701348231
RENAULT7701349421
RENAULT7701349834
RENAULT7701349937
RENAULT7701461382
RENAULT7701463616
RENAULT7701616841
RENAULT7711130000
RYMECJT8052
SACHS1850480661
SACHS1850480663
SACHS3000167001
SASICSCL4098
sbs1201133905
SMPEKT8052
TRIPLE FIVEKK127
TRIPLE FIVER29MK
TRIPLE FIVEVCK124
TRIPLE FIVEVCK158
TTVTCK3029
UNIFLUX FILTERSGCK172AF
VALEO003388
VALEO355992
VALEO627903
VALEO786035
WESTLAKEWRN001

Opinie

Opinia 
2017-06-11

Wyrób dobrej jakości

    Opinia 
    2017-01-27

    Pozytywna

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      5
      1
      2
      3
      4

      Podobne produkty:

      5
      6
      7
      8
      9
      10