Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 617088660

Premium Sprzęgło LuK 617088660
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 170
Ilość zębów: 18
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Niedostępny

409 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:170 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DAIHATSUHIJET AUTOBUS | 06/1986-06/19900.8 39KM/29KW [CD] | 06/1986-12/1989
DAIHATSUHIJET AUTOBUS | 06/1986-06/19901.0 (S85) 45KM/33KW [CB] | 06/1986-12/1989
DAIHATSUHIJET NADWOZIE PEŁNE (S8_) | 06/1986-10/19900.8 39KM/29KW [CD] | 06/1986-12/1989
DAIHATSUHIJET NADWOZIE PEŁNE (S8_) | 06/1986-10/19901.0 (S85) 45KM/33KW [CB] | 06/1986-12/1989

Zamienniki

Lista zamienników

---20103040
BLUE PRINTADD63011
BORG & BECKHK8525
DAIHATSU3121097201
DAIHATSU31210B2040
DAIHATSU3123087504
DAIHATSU3123087505
DAIHATSU3123087508
DAIHATSU3125087209
DAIHATSU3125087214
DAIHATSU3125087231
DAIHATSU3125087232
DAIHATSU3125087237
DAIHATSU3125087249
DAIHATSU3125087250
DAIHATSU3125087254
DAIHATSU3125087255
DAIHATSU3125087524
DAIHATSU3125087525
DAIHATSU3125087533
DAIHATSU3125087534
DAIHATSU3125087535
DAIHATSU3125087538
DAIHATSU3125087539
DAIHATSU3125087543
DAIHATSU3125087545
DAIHATSU3125087551
DAIHATSU3125087553
DAIHATSU3125087555
DAIHATSU3125087562
DAIHATSU3125087565
EXEDYDHK2006
EXEDYDHK2009
KAVO PARTSCP7007
KAWE954794
LuK617088660
NATIONALNCK222
QUINTON HAZELLQKT599AF
RYMECJT8525
SACHS3000430001
TRIPLE FIVED110001
TRIPLE FIVEKK556
TTVTCK3222
UNIFLUX FILTERSGCK433AF
VALEO009202

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-08-22

Wyrób dobrej jakości

    Opinia 
    2017-08-22

    Sprzęgło to bardzo ważny element i warto zainwestować w markowy.

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Sprzęgło LuK 617088660

      Sprzęgło LuK 617088660

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa

      Płatność i wysyłka

      Forma dostawyDostepny sposób płatności
      dpd logo
      przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
      inpost logo
      przelewy 24

      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


      Oblicz ratę w Alior
      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


      Oblicz ratę w mBank
      1 2 3 4 5 6 7 8 9
      8
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      cert-image
      logo

      Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
      a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: