Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 617047411

Premium Sprzęgło LuK 617047411
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 170
Ilość zębów: 20
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 23-09-2020 Dostawa GRATIS!

Dostępny

274 zł

229 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:170 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATCINQUECENTO (170_) | 07/1991-07/19990.9 (170AB) 41KM/30KW [170 A1.000] | 07/1991-12/1993
FIATCINQUECENTO (170_) | 07/1991-07/19990.9 I.E. (170AC) 41KM/30KW [170 A1.046] | 07/1991-12/1993
FIATCINQUECENTO (170_) | 07/1991-07/19990.9 I.E. S (170AF, 170CF) 40KM/29KW [1170 A1.046, 1170 A1.000] | 07/1991-07/1999
FIATCINQUECENTO VAN (170) | 07/1991-02/19980.9 (170CF) 40KM/29KW [1170 A1.046] | 07/1991-02/1998
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/20041000 44KM/32KW [156 A2.100] | 01/1986-04/1992
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/20041000 4X4 44KM/32KW [156 A3.100, 156 A2.100] | 01/1986-07/1989
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/20041000 4X4 45KM/33KW [156 A2.246, 141 C2.000] | 05/1986-12/1994
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/20041000 4X4 50KM/37KW [156 A3.000] | 01/1986-12/1992
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/20041000 50KM/37KW [156 A3.000] | 01/1985-12/1992
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/20041000 I.E. CAT 45KM/33KW [156 A2.246, 141 C2.000] | 10/1987-08/1998
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/2004900 40KM/29KW [1170 A1.046] | 04/1992-12/1996
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/2004900 45KM/33KW [100 GL3.000, 146 A.000] | 10/1980-06/1994
FIATPANDA VAN (141_) | 01/1986-02/20041000 44KM/32KW [156 A3.100, 156 A2.100] | 01/1986-02/1992
FIATPANDA VAN (141_) | 01/1986-02/20041000 I.E 45KM/33KW [156 A2.246] | 08/1992-02/2004
FIATPANDA VAN (141_) | 01/1986-02/2004750 34KM/25KW [141 B.000] | 01/1986-07/1992
FIATSEICENTO / 600 (187_) | 01/1998-01/20100.9 (187AXA, 187AXA1A) 39KM/29KW [1170 A1.046] | 01/1998-01/2010
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/20061.0 56KM/41KW [] | 05/1993-08/2000
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200645 1.0 (146A.ED) 44KM/32KW [156 A2.048, 156 A2.100] | 06/1986-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200645 I.E. 1.0 45KM/33KW [156 A2.246] | 04/1984-10/1995
LANCIAA 112 | 03/1978-12/19861.0 ABARTH (A112B2/5) 69KM/51KW [A112 A2.000] | 03/1978-02/1984
LANCIAA 112 | 03/1978-12/19861.0 LX 48KM/35KW [A112 B1.000] | 03/1984-12/1986
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.0 FIRE (156AA) 45KM/33KW [156 A2.000] | 03/1985-06/1989
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.0 FIRE (156B, 156AD) 44KM/32KW [156 A2.100] | 06/1985-06/1991
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.0 FIRE CATALYTIC-CONV (156AE) 45KM/33KW [156 A2.246] | 10/1987-02/1992
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.0 FIRE NAPĘD NA 4 KOŁA 44KM/32KW [156 A2.100] | 12/1986-02/1989
LANCIAY10 (156_) | 03/1985-12/19951.3 I.E. (156AB) 76KM/56KW [156 B.000] | 11/1987-05/1993
SEATMARBELLA (28) | 08/1986-10/19980.8 34KM/25KW [08 NCA] | 08/1986-12/1993
SEATMARBELLA (28) | 08/1986-10/19980.9 40KM/29KW [09 NCA, 100 GL 7000] | 01/1987-12/1993
SEATMARBELLA (28) | 08/1986-10/19980.9 CAT 40KM/29KW [100 GL 7000, 09 NCB] | 01/1990-11/1996
SEATMARBELLA NADWOZIE PEŁNE (028A) | 11/1986-12/19930.8 34KM/25KW [08 NCA] | 01/1987-12/1993
SEATMARBELLA NADWOZIE PEŁNE (028A) | 11/1986-12/19930.9 40KM/29KW [09 NCA] | 01/1987-12/1993
SEATMARBELLA NADWOZIE PEŁNE (028A) | 11/1986-12/19930.9 CAT 40KM/29KW [09 NCB] | 01/1987-12/1993
SEATTERRA (24) | 01/1987-12/19960.9 40KM/29KW [09 NCA] | 02/1987-12/1996
SEATTERRA (24) | 01/1987-12/19960.9 CAT 40KM/29KW [09 NCB] | 02/1992-12/1994
SEATTERRA NADWOZIE PEŁNE (024A) | 01/1987-02/19960.9 40KM/29KW [09 NCA] | 01/1987-12/1995
SEATTERRA NADWOZIE PEŁNE (024A) | 01/1987-02/19960.9 CAT 40KM/29KW [09 NCB] | 01/1990-12/1995

Zamienniki

Lista zamienników

AUTOBIANCHI5890343
BLUE PRINTADL143013
BORG & BECKHK8460
CLUTCHNUSMCK2522
COMLINEECK055
DENCKERMANNK100210
EXEDYFIK2007
FERODOCTK787
FIAT4304832
FIAT4439919
FIAT5888366
FIAT5888398
FIAT5892110
FIAT5892499
FIAT71711622
FIAT71711625
FIAT71713744
FIAT71716488
FIAT71716489
FIAT71736578
FIAT71738747
FIAT71782199
FIAT71782209
FIAT71782211
FIAT7662270
KAISHINEC002
KAMOKAKC031
KAWE953151
KLAXCAR FRANCE30025z
KM Germany0691215
LANCIA5890342
LANCIA71711622
LANCIA7662270
LAYCOCKLCK111
LuK617047411
MAPA000170400
MAXGEAR615002
MECARMMK9401
MECARMMK9443
MOTAQUIPVCK512
NATIONALCK9048
NATIONALNCK023
NEXUSF1F004NX
NK132319
Omnicraft2278080
OPEN PARTSCLK903903
QUINTON HAZELLQKT502AF
RYMECJT1569
SACHS3000599001
SACHS3000834101
SASICSCL6395
sbs1201132319
STATIM100239
TTVTCK3023
UNIFLUX FILTERSGCK187AF
UNIFLUX FILTERSGCK480AF
UNIFLUX FILTERSGCK647AF
VALEO786003
VALEO801086
VALEOK277S
WESTLAKEWFT006

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-09-05

Super część

    Opinia 
    2017-06-17

    Problemów i wad nie odnotowano.

      Opinia 
      2017-04-04

      Sklep sprzeglo.com.pl oferował najlepszą cenę na kupowany przez mnie zestaw. Przyszedł szybko i dobrze zabezpieczony.

        Opinia 
        2016-11-05

        Najlepiej kupić luka i mieć spokój na lata.

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Sprzęgło LuK 617047411

          Sprzęgło LuK 617047411

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa

          Płatność i wysyłka

          Forma dostawyDostepny sposób płatności
          dpd logo
          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
          inpost logo
          przelewy 24

          #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


          Oblicz ratę w Alior
          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


          Oblicz ratę w mBank
          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          7
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9
          10
          cert-image
          logo

          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

          RODZAJ CZĘŚCI
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

          W koszyku masz:

          Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: