Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 624337509

Premium Sprzęgło LuK 624337509
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk

Średnica [mm]: 240
Ilość zębów: 23
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 25-11-2020 Dostawa GRATIS!

Dostępny

-30%

Black Weeks

899 zł

629 zł

Kup na Raty

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:240 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Typ docisku:Docisk samonastawny
Typ koła zamachowego:Zestaw sprzęgła do koła dwumasowego
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zestaw nie zawiera koła dwumasowego. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDGALAXY (WA6) | 05/2006-06/20151.8 TDCI 100KM/74KW [FFWA] | 05/2006-06/2015
FORDGALAXY (WA6) | 05/2006-06/20151.8 TDCI 125KM/92KW [QYWA] | 05/2006-06/2015
FORDMONDEO IV (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 100KM/74KW [FFBA] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 125KM/92KW [QYBA, KHBA] | 06/2007-01/2015
FORDMONDEO IV SEDAN (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 100KM/74KW [FFBA] | 03/2007-01/2015
FORDMONDEO IV SEDAN (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 125KM/92KW [QYBA, KHBA] | 06/2007-01/2015
FORDMONDEO IV TURNIER (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 100KM/74KW [FFBA] | 03/2007-12/2012
FORDMONDEO IV TURNIER (BA7) | 03/2007-01/20151.8 TDCI 125KM/92KW [QYBA, KHBA] | 06/2007-12/2012
FORDS-MAX (WA6) | 05/2006-12/20141.8 TDCI 100KM/74KW [FFWA] | 01/2007-12/2010
FORDS-MAX (WA6) | 05/2006-12/20141.8 TDCI 125KM/92KW [QYWA] | 05/2006-12/2014

Zamienniki

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT90435
BLUE PRINTADF1230121
BLUE PRINTADF1230137
BORG & BECKHK2265
CLUTCHNUSMCK31109
COMLINEECK427
DENCKERMANNK100808
EXEDYFMS2177
FORD1383695
FORD1383696
FORD1405849
FORD1405850
FORD1430430
FORD1430431
FORD1447105
FORD1447107
FORD1456069
FORD1456071
FORD1498315
FORD1524559
FORD1677272
FORD6G917540D1C
FORD6G917540D1D
FORD6G917540D1E
FORD6G917540D1F
FORD6G917540D1G
FORD6G917540D1H
FORD6G917540D2C
FORD6G917540D2E
FORDRM6G917540DG
KAWE962296
KM Germany0692317
KM Germany0692318
LuK624337509
MOTAQUIPLVCU736
NATIONALCK10246
QUINTON HAZELLQKT4001AF
RAICAMRC90435
RYMECJT1693
SACHS3000970013
STELLOX0701204SX
VALEO828563

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-07-28

Jakość/cena: 5/5

    Opinia 
    2016-12-26

    Czołówka najlepszych sprzęgieł

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Sprzęgło LuK 624337509

      Sprzęgło LuK 624337509

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa

      Płatność i wysyłka

      Forma dostawyDostepny sposób płatności
      dpd logo
      przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
      inpost logo
      przelewy 24

      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


      Oblicz ratę w Alior
      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


      Oblicz ratę w mBank



      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      5
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      cert-image
      logo

      Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
      a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: