VOLVO 440 SPRZĘGŁA

Logo VOLVOWybierz silnik VOLVO 440:

Zobaczy ceny sprzęgła do Volvo 440
Zestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Volvo 440

Volvo to szwedzka firma samochodów datująca swoje początku na 1927 rok. Siedziba firmy znajduje się w Goteborg w Szwecji, zaś przedsiębiorstwo zatrudnia ok 20 tys. pracowników w 19 krajach, na 180 światowych rynkach. W 1999 roku 50% udziałów marki Volvo przejął amerykański koncern Ford Motor Company, jednak już w 2010 roku jej głównym właścicielem stało się chińskie przedsiębiorstwo Zhejiang Geely Holding Group Company Ltd.

Marka Volvo od zawsze chciała być kojarzona z bezpieczeństwem i w związku z tym jako pierwsza w 1953 roku wprowadziła trzypunktowe pasy bezpieczeństwa w modelu 120 Amazon.

Model 144 był najlepszym pojazdem świata ze względu na to w jakie nowoczesne komponenty technologiczne był wyposażony. Posiadał zwiększoną odporność na zgniatanie, pasy bezpieczeństwa zamontowane z tyłu samochodu, oraz hamulce tarczowe. Od połowy lat 90 nazwy modeli przeszły zmiany. I tak zaczęto nazywać model kombi „V”, coupe „C” pozostałe „S”.

Kupując kompletny zestaw sprzęgła Volvo 440 lub koło dwumasowe Volvo 440 w sklepie Sprzegla24.pl dostajecie Państwo fabrycznie nowe elementy objęte gwarancją producenta. Zgodnie z prawem konsumenta konsument jest uprawniony zwrotu towaru w ciągu miesiąca od zakupu, dlatego zakupy u nas są zawsze bezpieczne. Sprzegla24.pl posiada wieloletnie doświadczenie w doborze i sprzedaży sprzęgieł i kół dwumasowych do wszystkich koncernów samochodów, także do Volvo 440. Dowodem naszej dbałości o konsumenta są pozytywne opinie wystawione na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info przez naszych dotychczasowych zadowolonych konsumentów.

Wysoka jakość usług, dbałość o klienta to nasz znak rozpoznawczy, w związku z tym cieszymy się zaufaną bazą klientów, którzy stanowią najlepszą wizytówkę naszej działalności. Oferta sklepu Sprzegla24.pl obejmuje sprzęgła Volvo 440 i koła dwumasowe Volvo 440 zakładane fabrycznie oraz tańsze zamienniki Volvo 440 charakteryzujące się niższą ceną i niejednokrotnie równie wysoką jakością. Bez względu na to, jakiego wyboru Państwo dokonacie gwarantujemy zawsze najlepsze ceny części.

Dodatkowo, wszystkie zamówienia przesyłamy sprawdzonym i cieszącym się wysoką popularnością w Polsce i za granicą kurierem DHL, dlatego decydując się na zakup sprzęgła Volvo 440 właśnie u nas oszczędzacie Państwo nie tylko swoje pieniądze, ale także czas. Zamówić towar można poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru odpowiedniego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta Volvo 440.

Tagi: sprzęgło volvo 440, sprzęgło do 440 k (445), koło dwumasowe volvo 440, tarcza sprzęgła volvo 440, docisk sprzęgła volvo 440, wysprzęglik volvo 440, pompa sprzęgła volvo 440Często kupowane części do VOLVO 440YARIS  <<     440   >>    460