TOYOTA VERSO SPRZĘGŁO

Logo TOYOTAWybierz silnik TOYOTA VERSO:

Zobaczy ceny sprzęgła do Toyoty Verso
Zestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Verso

Toyota to japońska marka powstała przed II wojna Światową w roku 1918 roku przez Sakichiego Toyodę. Na początku zajmował się branżą tekstylną, ale nie przeszkadzało mu to rozwijać swoje pasje i zostać liderem branży aut samochodowych.

Wprowadzona w roku 1951 na rynek Toyota BJ zapoczątkowała cykl Land Cruisera – czyli modeli aut terenowych. 15 lat później na rynku znalazł się chyba najsławniejszy model w historii Toyoty wyprodukowany w ilości aż 11 generacji - model Corolla.

Toyota to do dziś niekwestionowany lider na rynku motoryzacyjnym. Sprzedaż ponad 4,5 miliona aut rocznie plasuje go na 1 miejscu pośród wszystkich producentów aut na globie. Ze względu na tak dobrze rozwinięta sprzedaż Toyota postanowiła wyprodukować hybrydowy model – Toyota Prius, który zdobywa rynek w całej Europie, USA oraz Japonii.

Kupując kompletny zestaw sprzęgła Toyota VERSO lub koło dwumasowe Toyota VERSO w sklepie Sprzegla24.pl otrzymujecie Państwo zupełnie nowe elementy objęte gwarancją producenta. W zgodności z prawami konsumenta klient ma prawo do zwrotu części w terminie 30 dni od zakupu, dlatego zakupy u nas są w pełni bezpieczne. Sprzegla24.pl posiada wieloletnie doświadczenie w doborze i sprzedaży sprzęgieł i kół dwumasowych do wszystkich firm samochodów, także do Toyota VERSO. Dowodem naszej dbałości o kupującego są pozytywne opinie wystawione na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info przez naszych dotychczasowych zadowolonych klientów.

Wysoka jakość usług, dbałość o konsumenta to nasz znak rozpoznawczy, dlatego więc cieszymy się zaufaną bazą nabywcaów, którzy stanowią najlepszą wizytówkę naszej działalności. Oferta sklepu Sprzegla24.pl obejmuje sprzęgła Toyota VERSO i koła dwumasowe Toyota VERSO zakładane fabrycznie oraz tańsze zamienniki Toyota VERSO charakteryzujące się niższą ceną i niejednokrotnie równie wysoką trwałością. Bez względu na to, jakiego wyboru Państwo dokonacie zapewniamy zawsze konkurencyjne ceny części.

Dodatkowo, wszystkie zamówienia przesyłamy sprawdzonym i cieszącym się wysoką popularnością w Polsce i za granicą kurierem DHL, dlatego więc decydując się na zakup sprzęgła Toyota VERSO właśnie u nas oszczędzacie Państwo nie tylko swoje pieniądze, a także czas. Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego kompletu sprzęgła czy dwumasu do Państwa pojazdu Toyota VERSO.

Tagi: sprzęgło toyota verso, sprzęgło do verso (_aur2_, _zgr2_), koło dwumasowe toyota verso, tarcza sprzęgła toyota verso, docisk sprzęgła toyota verso, wysprzęglik toyota verso, pompa sprzęgła toyota versoCzęsto kupowane części do TOYOTA VERSOURBAN CRUISER  <<     VERSO   >>    YARIS