SUBARU XV SPRZĘGŁO

Logo SUBARUWybierz silnik SUBARU XV:

Zobaczy ceny sprzęgła do Subaru XV
Zestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Subaru XV

Subaru to japońska firma zajmująca się produkcją samochodów. Nazwa firmy oznacza plejady dlatego więc w logo firmy znajdziemy 6 srebrnych gwiazd umieszczonych na niebieskim tle. Pomimo, że koncern powstał już w 1917 roku, to pierwsze auto zostało wyprodukowane dopiero w 1954 roku i był to model o nazwie nazwę P – 1.

Rok potem firma motoryzacyjna wypuściła na rynek Subaru 1500, które osiągnęło świetne wyniki sprzedażowe. Samochód posiadał zawieszenie przednich kół które wspierały amortyzatory gazowo-olejowe.

Wyprodukowany w 1971 Leone był modelem od początku skazanym na powodzenie wśród klientów. Wyposażony był w silnik boxer oraz napęd na 4 koła, dzięki któremu auto mogło pokonywać wzniesienia oraz trudne warunki pogodowe. Współcześnie najbardziej popularnym i rozpoznawalnym modelem firmy Subaru jest Impreza, która nie ma sobie równych w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Aktualnie produkowana jest 3 generacja tego kultowego modelu.

Kupując kompletny zestaw sprzęgła Subaru XV lub koło dwumasowe Subaru XV w sklepie Sprzegla24.pl otrzymujecie Państwo fabrycznie nowe części objęte gwarancją producenta. Zgodnie z prawem konsument ma zapewnione prawo do zwrotu towaru w ciągu miesiąca od zakupu, w związku z tym zakupy u nas są w pełni bezpieczne. Sprzegla24.pl posiada wieloletnie doświadczenie w doborze i sprzedaży sprzęgieł i kół dwumasowych do wszystkich firm samochodów, także do Subaru XV. Dowodem naszej dbałości o konsumenta są pozytywne oceny wystawione na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info przez naszych zadowolonych konsumentów.

Wysoka jakość usług, dbałość o klienta to nasz priorytet, w związku z tym cieszymy się zaufaną bazą klientów, którzy stanowią najlepszą wizytówkę naszej działalności. Oferta sklepu Sprzegla24.pl obejmuje sprzęgła Subaru XV i koła zamachowe/dwumasowe Subaru XV montowane fabrycznie oraz tańsze zamienniki Subaru XV charakteryzujące się niższą ceną i przeważnie równie wysoką jakością. Bez względu na to, jakiego wyboru Państwo dokonacie zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny części.

Dodatkowo, wszystkie zamówienia przesyłamy niezawodnym i cieszącym dobrą renomą w Polsce i za granicą kurierem DHL, dlatego więc decydując się na zakup sprzęgła Subaru XV właśnie u nas oszczędzacie Państwo nie tylko swoje pieniądze, ale również czas. Zamówić towar można poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa samochodu Subaru XV.

Tagi: sprzęgło subaru xv, sprzęgło do xv, koło dwumasowe subaru xv, tarcza sprzęgła subaru xv, docisk sprzęgła subaru xv, wysprzęglik subaru xv, pompa sprzęgła subaru xvCzęsto kupowane części do SUBARU XVVIVIO  <<     XV   >>    ALTO