SUBARU VIVIO SPRZĘGŁA

Logo SUBARUWybierz silnik SUBARU VIVIO:

Zobaczy ceny sprzęgła do Subaru Vivio

Sprzęgło Subaru Vivio

produkowany: (1992-2000)
Sprzęgło Subaru VivioZestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Vivio

Subaru to japońska firma zajmująca się produkcją samochodów. Nazwa marki oznacza plejady dlatego więc w logo firmy znajdziemy 6 srebrnych gwiazd umieszczonych na niebieskim tle. Pomimo, że koncern powstał już w 1917 roku, to pierwsze auto zostało wyprodukowane dopiero w 1954 roku i był to model o nazwie nazwę P – 1.

Rok potem firma wypuściła na rynek Subaru 1500, które osiągnęło świetne wyniki sprzedażowe. Samochód posiadał zawieszenie przednich kół które wspierały amortyzatory gazowo-olejowe.

Wyprodukowany w 1971 Leone był modelem od początku skazanym na powodzenie wśród nabywcaów. Wyposażony był w silnik boxer oraz napęd na 4 koła, dzięki któremu auto mogło pokonywać wzniesienia oraz trudne warunki pogodowe. Współcześnie najbardziej popularnym i rozpoznawalnym modelem firmy Subaru jest Impreza, która nie ma sobie równych w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Obecnie produkowana jest 3 generacja tego kultowego modelu.

Kupując kompletny zestaw sprzęgła Subaru VIVIO lub koło dwumasowe Subaru VIVIO w sklepie Sprzegla24.pl otrzymujecie Państwo zupełnie nowe części objęte gwarancją producenta. W zgodności z prawami konsumenta konsument jest uprawniony zwrotu części w terminie 30 dni od zakupu, dlatego więc zakupy u nas są w pełni bezpieczne. Sprzegla24.pl posiada wieloletnie doświadczenie w doborze i sprzedaży sprzęgieł i kół dwumasowych do wszystkich marek samochodów, także do Subaru VIVIO. Dowodem naszej dbałości o kupującego są pozytywne opinie wystawione na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info przez naszych dotychczasowych konsumentów.

Wysoka jakość usług, dbałość o kupującego to nasz znak rozpoznawczy, w związku z tym cieszymy się zaufaną bazą nabywcaów, którzy stanowią najlepszą wizytówkę naszej działalności. Oferta sklepu Sprzegla24.pl obejmuje sprzęgła Subaru VIVIO i koła zamachowe/dwumasowe Subaru VIVIO zakładane fabrycznie oraz tańsze zamienniki Subaru VIVIO charakteryzujące się niższą ceną i niejednokrotnie równie wysoką trwałością. Bez względu na to, jakiego wyboru Państwo dokonacie oferujemy zawsze najlepsze ceny części.

Dodatkowo, wszystkie zamówienia przesyłamy niezawodnym i cieszącym dobrą uznaniem w Polsce i za granicą kurierem DHL, dlatego decydując się na zakup sprzęgła Subaru VIVIO właśnie u nas oszczędzacie Państwo nie tylko swoje pieniądze, a także czas. Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa auta Subaru VIVIO.

Tagi: sprzęgło subaru vivio, sprzęgło do vivio, koło dwumasowe subaru vivio, tarcza sprzęgła subaru vivio, docisk sprzęgła subaru vivio, wysprzęglik subaru vivio, pompa sprzęgła subaru vivioCzęsto kupowane części do SUBARU VIVIOTREZIA  <<     VIVIO   >>    XV