SUBARU OUTBACK SPRZĘGŁO

Logo SUBARUWybierz silnik SUBARU OUTBACK:

Zobaczy ceny sprzęgła do Subaru Outback

Sprzęgło Subaru Outback V

(BS) produkowany: (2014-obecnie)
Sprzęgło Subaru Outback V

Sprzęgło Subaru Outback II

(BE, BH) produkowany: (1998-2003)
Sprzęgło Subaru Outback IIZestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Outback

Subaru to japońska firma zajmująca się produkcją samochodów. Nazwa marki oznacza plejady w związku z tym w logo firmy znajdziemy 6 srebrnych gwiazd umieszczonych na niebieskim tle. Pomimo, że koncern powstał już w 1917 roku, to pierwsze auto zostało wyprodukowane dopiero w 1954 roku i był to model o nazwie nazwę P – 1.

Rok potem marka wypuściła na rynek Subaru 1500, które osiągnęło świetne wyniki sprzedażowe. Samochód posiadał zawieszenie przednich kół które wspierały amortyzatory gazowo-olejowe.

Wyprodukowany w 1971 Leone był modelem od początku skazanym na powodzenie wśród nabywcaów. Wyposażony był w silnik boxer oraz napęd na 4 koła, dzięki któremu auto mogło pokonywać wzniesienia oraz trudne warunki pogodowe. Współcześnie najbardziej popularnym i rozpoznawalnym modelem firmy Subaru jest Impreza, która nie ma sobie równych w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Aktualnie produkowana jest 3 generacja tego kultowego modelu.

Kupując kompletny zestaw sprzęgła Subaru OUTBACK lub koło dwumasowe Subaru OUTBACK w sklepie Sprzegla24.pl dostajecie Państwo fabrycznie nowe pozdespoły objęte gwarancją producenta. Zgodnie z prawem konsument jest uprawniony zwrotu towaru w terminie 30 dni od zakupu, w związku z tym zakupy u nas są zawsze bezpieczne. Sprzegla24.pl posiada wieloletnie doświadczenie w doborze i sprzedaży sprzęgieł i kół dwumasowych do wszystkich marek samochodów, także do Subaru OUTBACK. Dowodem naszej dbałości o konsumenta są pozytywne oceny wystawione na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info przez naszych dotychczasowych zadowolonych konsumentów.

Wysoka jakość usług, dbałość o klienta to nasz priorytet, dlatego cieszymy się zaufaną bazą klientów, którzy stanowią najlepszą wizytówkę naszej działalności. Oferta sklepu Sprzegla24.pl obejmuje sprzęgła Subaru OUTBACK i koła dwumasowe Subaru OUTBACK montowane fabrycznie oraz tańsze zamienniki Subaru OUTBACK charakteryzujące się niższą ceną i niejednokrotnie równie najlepszą jakością. Bez względu na to, jakiego wyboru Państwo dokonacie gwarantujemy zawsze konkurencyjne ceny części.

Dodatkowo, wszystkie zamówienia przesyłamy sprawdzonym i cieszącym się wysoką popularnością w Polsce i za granicą kurierem DHL, dlatego więc decydując się na zakup sprzęgła Subaru OUTBACK właśnie u nas oszczędzacie Państwo nie tylko swoje pieniądze, ale również czas. Zamówić towar można poprzez formularz internetowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa samochodu Subaru OUTBACK.

Tagi: sprzęgło subaru outback, sprzęgło do outback (be, bh), koło dwumasowe subaru outback, tarcza sprzęgła subaru outback, docisk sprzęgła subaru outback, wysprzęglik subaru outback, pompa sprzęgła subaru outbackCzęsto kupowane części do SUBARU OUTBACKLIBERO  <<     OUTBACK   >>    TREZIA