FORD PUMA SPRZĘGŁA

Logo FORDWybierz silnik FORD PUMA:

Zobaczy ceny sprzęgła do Forda Puma
Zestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Puma

Ford to amerykańska firma i została utworzona w 1903 roku w Detroit. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, a nawet maszyn rolniczych.

Firma słynie między innymi z produkcji luksusowych limuzyn o nazwie Lincoln. Ford do 2008 roku był również właścicielem marek takich jak Land Rover i Jaguar.

Ford posiada też udziały koncernów Mazda i Aston Martin. Przedsiębiorstwo w latach 1999-2010 było również właścicielem firmy Volvo.

Kupując kompletny zestaw sprzęgła Ford PUMA lub koło dwumasowe Ford PUMA w sklepie Sprzegla24.pl otrzymujecie Państwo fabrycznie nowe części objęte gwarancją producenta. Zgodnie z prawem konsumenta nabywca ma zapewnione prawo do zwrotu zakupionego towaru w terminie 30 dni od zakupu, dlatego więc zakupy u nas są zawsze bezpieczne. Sprzegla24.pl posiada wieloletnie doświadczenie w doborze i sprzedaży sprzęgieł i kół dwumasowych do wszystkich marek samochodów, także do Ford PUMA. Dowodem naszej dbałości o kupującego są pozytywne opinie wystawione na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info przez naszych dotychczasowych zadowolonych nabywcaów.

Wysoka jakość usług, dbałość o kupującego to nasz znak rozpoznawczy, dlatego cieszymy się zaufaną bazą klientów, którzy stanowią najlepszą wizytówkę naszej działalności. Oferta sklepu Sprzegla24.pl obejmuje sprzęgła Ford PUMA i koła zamachowe/dwumasowe Ford PUMA zakładane na pierwszy montaż oraz tańsze zamienniki Ford PUMA charakteryzujące się niższą ceną i niejednokrotnie równie wysoką trwałością. Bez względu na to, jakiego wyboru Państwo dokonacie oferujemy zawsze najlepsze ceny części.

Dodatkowo, wszystkie zamówienia przesyłamy szybkim i cieszącym się wysoką renomą w Polsce i za granicą kurierem DHL, dlatego decydując się na zakup sprzęgła Ford PUMA właśnie u nas oszczędzacie Państwo nie tylko swoje pieniądze, ale także czas. Części można zamawiać poprzez formularz internetowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego koła zamachowego / dwumasowego lub zestawu sprzęgła do Państwa auta Ford PUMA.

Tagi: sprzęgło ford puma, sprzęgło do puma (ec_), koło dwumasowe ford puma, tarcza sprzęgła ford puma, docisk sprzęgła ford puma, wysprzęglik ford puma, pompa sprzęgła ford pumaCzęsto kupowane części do FORD PUMAORION  <<     PUMA   >>    RANGER