SPRZĘGŁO DO ABARTH

Logo ABARTHWybierz model ABARTH:

Zobacz ceny sprzęgła do Abarth
Zestaw sprzęgła, tarcza, docisk, wysprzęglik, łożysko, pompa i siłownik do Abarth

Abarth to włoski producent samochodów (głównie sportowych). Marka ta została założona w roku 1949, a założył ją znany na tamten czas we Włoszech kierowca sportowy, konstruktor oraz projektant Carlo Abarth, a jej siedziba znajduje się w Corso Giovanni Angelli. Symbol ukazujący skorpiona na tarczy herbowej pochodzi od znaku zodiaku, pod którym urodził się jego założyciel.

Historia Przedsiębiorstwo powstało w roku 1949 i od samego począrku podejmowało prace nad ulepszaniem seryjnie produkowanych samochodów marek takich jak FIAT, Renault, Alfa Romeo oraz Simca.

W roku 1971 Abarth oficjalnie wszedł w skład koncernu Fiata, gdzie odnosił największe sukcesy, dzięki opatentowaniu takich samochodów jak Fiat Abarth 131 Rally, na mocy czego firma zostawała wielokrotnie rajdowym mistrzem w klasie producentów lat 1977-1980.

Na przestrzeni kolejnych lat Abarth został zawieszony i powrócił dopiero w latach '00 jako sportowa linia modeli Fiata.

W roku 2007 nastąpiła reaktywacja Abarth'a jako samodzielnej marki.

W roku 2012 marka Abarth została wprowadzona do USA i produkuje dwa modele, które są wariacjami na temat modeli Fiata, a są to: 

  • Abarth 500
  • Abarth 124 Spider

Abarth dziś Obecnie Abarth produkując dwa, wyżej wspomniane modele (oraz kilka innych) wzbudza ogromne zainteresowanie ludzi, szukających sportowych samochodów we włoskim stylu. Marka ta nadal zachowuje swoje unikalne DNA, a jej domeną są osiągi, przyjemność z jazdy oraz w pełni sportowy charakter.

Jak twierdzi producent - historia ta trwa nadal i opiera się na podejmowaniu nowych wyzwań, tworzeniu unikatowych pojazdów i zapewnianiu olbrzymich emocji każdemu, kto dostąpi od zaszczytu prowadzenia tych wyjątkowych pojazdów. 

Abarth będąc od zawsze marką niszową charakteryzował się niską popularnością tych samochodów na naszych drogach, niemniej jednak pojazdy te są do dziś bardzo cenione przez amatorów szybkiej jazdy, ze względu na naprawdę wysokie osiągi.

Koło dwumasowe Abarth Ceny dwumasy do samochodów Abarth są zróżnicowane i zależą od tego jakie właściwości przypisuje dystrybutor do konkretnych modeli, natomiast w sklepie sprzegla24.pl każda cena koła dwumasowego jest ustalana w taki sposób, aby była najkorzystniejsza dla klienta.

U nas otrzymują Państwo koło zamachowe najwyższej jakości, fabrycznie nowe oraz objęte gwarancją producenta. Decydując się na koło dwumasowe Abarth mają Państwo dostęp do oferty, która obejmuje zarówno dwumasy zakładane fabrycznie, jak i tańsze zamienniki, również o bardzo wysokiej jakości.
Często kupowane części do ABARTHZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.