Sprzęgło i koło dwumasowe LAND ROVER

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe lub zamachowe, docisk sprzęgła, tarcza, wysprzęglik, łożysko, siłownik sprzęgła, pompa, śruby.

Wybierz model samochodu producenta LAND ROVER
LAND ROVER DEFENDER
Produkcja w latach: 1990.09 - obecnie.

LAND ROVER DISCOVERY
Produkcja w latach: 1989.10 - obecnie.

LAND ROVER FREELANDER
Produkcja w latach: 1998.02 - obecnie.

LAND ROVER RANGE ROVER
Produkcja w latach: 1970.07 - obecnie.
Land rover - Sprzęgło, Koło dwumasowe, Zamachowe, Tarcza, Docisk, Wysprzęglik

Land Rover to marka wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Istnieje od 1948 roku i specjalizuje się w produkcji samochodów terenowych. W 2008 roku została sprzedana indyjskiemu koncernowi Tata Moto i dzisiaj zatrudnia 13 tys. pracowników.

Wygląd tych samochodów na przestrzeni lat nie zmienił się znacząco, jednak z czasem firma rozpoczęła produkcję lepiej wyposażonych i bardziej luksusowych  modeli Range Rover. Co ciekawe, tym luksusowym modelem samochodu jeździł sam James Bond.

Sklep Sprzegla24.pl oferuje Państwu szeroki asortyment sprzęgieł i kół dwumasowych do wszystkich modeli samochodów, zarówno europejskich, amerykańskich, jak i azjatyckich. Nasi wyspecjalizowani doradcy pomogą Państwu dobrać najlepszy zestaw sprzęgła Land Rover, czy też koła dwumasowego Land Rover uwzględniając Państwa oczekiwania, preferencje, jak również możliwości finansowe.

Oferujemy sprzęgła montowane fabrycznie w Land Roverach, jak również tańsze zamienniki. Dodatkowo, otrzymujecie Państwo darmową wysyłkę do 24h od momentu złożenia zamówienia oraz roczną gwarancję na każdy zakupiony zestaw. Decydując się na zakup sprzęgła Land Rover w internetowych sklepie Sprzegla24.pl wybieracie Państwo profesjonalizm, najwyższą jakość, otrzymując jednocześnie atrakcyjne ceny niższe nawet do 60% od cen oferowanych przez konkurencję. Ponadto, do każdego zakupionego zestawu sprzęgła land Rover oraz koła dwumasowego Land Rover otrzymujecie Państwo zawsze roczną gwarancję.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych klientów wystawionymi na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl, którzy docenili naszą staranność, specjalistyczną wiedzę i dbałość o klienta

LANCIA   <<     LAND ROVER    >>    MAZDA