Sprzęgło i koło dwumasowe DAIHATSU

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe lub zamachowe, docisk sprzęgła, tarcza, wysprzęglik, łożysko, siłownik sprzęgła, pompa, śruby.

Wybierz model samochodu producenta DAIHATSU
DAIHATSU APPLAUSE
Produkcja w latach: 1989.06 - 2000.05

DAIHATSU CHARADE
Produkcja w latach: 1987.01 - obecnie.

DAIHATSU COPEN
Produkcja w latach: 2003.09 - obecnie.

DAIHATSU CUORE
Produkcja w latach: 1990.08 - obecnie.

DAIHATSU EXTOL
Produkcja w latach: 2000.07 - obecnie.

DAIHATSU FEROZA
Produkcja w latach: 1988.10 - obecnie.

DAIHATSU GRAN MOVE
Produkcja w latach: 1996.10 - obecnie.

DAIHATSU HIJET
Produkcja w latach: 1986.06 - obecnie.

DAIHATSU MATERIA
Produkcja w latach: 2006.10 - obecnie.

DAIHATSU MOVE
Produkcja w latach: 1994.06 - obecnie.

DAIHATSU ROCKY
Produkcja w latach: 1984.06 - 1998.12

DAIHATSU SIRION
Produkcja w latach: 1998.04 - obecnie.

DAIHATSU TERIOS
Produkcja w latach: 1997.05 - obecnie.

DAIHATSU TREVIS
Produkcja w latach: 2006.06 - obecnie.

DAIHATSU YRV
Produkcja w latach: 2001.02 - obecnie.
Daihatsu - Sprzęgło, Koło dwumasowe, Zamachowe, Tarcza, Docisk, Wysprzęglik

Daihatsu to marka japońskich aut produkowanych przez Daihatsu Motor Company, Limited - przedsiębiorstwo, które słynie przede wszystkim z produkcji samochodów kompaktowych oraz samochodów terenowych.

 

Sklep Sprzegla24.pl specjalizuje się w sprzedaży fabrycznie nowych części układu napędowego do samochodów japońskich i koreańskich. Zapewniamy profesjonalny dobór sprzęgieł Daihatsu oraz kół dwumasowych Daihatsu, które pod każdym względem spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a z pewnością znajdziemy najbardziej odpowiedni zestaw sprzęgła do Państwa samochodu.

 

Zaawansowane rozwiązania informatyczne naszego sklepu, intuicyjne katalogi wyszukiwania i zawsze aktualne informacje to elementy, które sprawiają, że naszych klientów zawsze obsługujemy z należytą starannością.

 

Konsultanci sklepu Sprzegla24.pl są do Państwa dyspozycji po to, aby odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania, zweryfikować Państwa wybór i ewentualnie podpowiedzieć lepsze opcje. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z najwyższym zaangażowaniem.

 

Szeroki wybór produktów zapewnia dostęp do sprzęgieł Daihatsu różnej produkcji i w różnej cenie, dlatego też do wyboru macie Państwo sprzęgła między innymi takich firm jak JAPAN PARTS, NIPPARTS, Japan Line, czy ASHIKA.
Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze sprzęgło Daihatsu za najniższą cenę. Ceny oferowanych przez sklep Sprzegla24.pl sprzęgieł bywają niższe nawet o 60% od cen proponowanych przez konkurencję.

 

Do tego gwarantujemy Państwu darmową wysyłkę w ciągu 24h, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że czas dostawy sprzęgła Daihatsu również odgrywa dla Państwa ważną rolę.

Wynikiem naszego profesjonalizmu i zaangażowania jest 100 % pozytywnych opinii opublikowanych przez naszych klientów na Ceneo.pl oraz Okazje.info.pl.

DAEWOO   <<     DAIHATSU    >>    FIAT