Kontakt z Sprzegla24.pl 10% Rabatu na montaż

Zakupy

Sklep Warszawa

Nasze sklepy

Sprzegla24.pl
Aleja Krakowska 173
02-180 Warszawa
(sklep znajduje się na 1 piętrze budynku Fasada Windows)

Marka DAEWOOMarka DAEWOOSprzęgła i koła dwumasowe DAEWOO MATIZ

DAEWOO MATIZ to popularny model samochodu marki DAEWOO produkowany w latach od 1998.09 do teraz.. Najczęściej występujące silniki w tych pojazdach to:
  • 0.8, 1.0
Auto było wytwarzane w następujacych odmianach nadwozia:
  • hatchback
Sklep Sprzegla24.pl oferuje Państwu poniższe rodzaje części do DAEWOO MATIZ:
Sprzęgło, Koło dwumasowe i zamachowe, Docisk, Tarcza, Wysprzęglik, Łożysko, Siłownik, Pompa, Śruby
DAEWOO MATIZ

Wybierz wersję silnikową modelu DAEWOO MATIZ

DAEWOO MATIZ (KLYA)

Samochód DAEWOO MATIZ (KLYA)
Produkcja serii w latach:
od 1998.09 do teraz.
Produkowany od 1998.09 do terazProdukowany od 2003.01 do terazDaewoo MATIZ - Sprzęgło, Koło dwumasowe / Zamachowe, Tarcza, Docisk, Wysprzęglik

Założycielem południowokoreańskiego koncernu Daewoo był w 1967 Kim Woo-Jung. Pojazdy Daewoo na początku tworzone były tylko na rynek koreański. Z upływem lat zaczęto rozszerzać produkcję o rynki międzynarodowe.

Pod koniec XX wieku koreański koncern postanowił zainwestować w europejski rynek i dzięki temu produkowano auta w dwóch miejscach w Polsce i sprzedawano na rynek europejski.

Polska zajmowała drugie miejsce jeśli chodzi o sprzedaż aut koncernu, zaraz po Korei, lecz niestety nie uchroniło to firmy przed ogłoszeniem upadłości w 1999 roku.

Kupując kompletny zestaw sprzęgła Daewoo MATIZ lub koło dwumasowe Daewoo MATIZ w sklepie Sprzegla24.pl otrzymujecie Państwo fabrycznie nowe elementy z gwarancją producenta. Zgodnie z prawem nabywca jest uprawniony zwrotu części w ciągu 30 dni od zakupu, dlatego więc zakupy u nas są zawsze bezpieczne. Sprzegla24.pl posiada bogate doświadczenie w doborze i sprzedaży sprzęgieł i kół dwumasowych do wszystkich marek samochodów, także do Daewoo MATIZ. Dowodem naszej dbałości o kupującego są wysokie oceny wystawione na portalach Ceneo.pl oraz Okazje.info przez naszych dotychczasowych zadowolonych nabywcaów.

Wysoka jakość usług, dbałość o kupującego to nasz znak rozpoznawczy, dlatego więc cieszymy się zaufaną bazą nabywcaów, którzy stanowią najlepszą wizytówkę naszej działalności. Oferta sklepu Sprzegla24.pl obejmuje sprzęgła Daewoo MATIZ i koła zamachowe/dwumasowe Daewoo MATIZ montowane fabrycznie oraz tańsze zamienniki Daewoo MATIZ charakteryzujące się niższą ceną i niejednokrotnie równie wysoką jakością. Bez względu na to, jakiego wyboru Państwo dokonacie oferujemy zawsze najlepsze ceny części.

Dodatkowo, wszystkie zamówienia przesyłamy szybkim i cieszącym się wysoką renomą w Polsce i za granicą kurierem DHL, dlatego więc decydując się na zakup sprzęgła Daewoo MATIZ właśnie u nas oszczędzacie Państwo nie tylko swoje pieniądze, a także czas. Części można zamawiać poprzez formularz internetowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego koła zamachowego / dwumasowego lub zestawu sprzęgła do Państwa auta Daewoo MATIZ.

Tagi: sprzęgło daewoo matiz, sprzęgło do matiz (klya), koło dwumasowe daewoo matiz, tarcza sprzęgła daewoo matiz, docisk sprzęgła daewoo matiz, wysprzęglik daewoo matiz, pompa sprzęgła daewoo matiz