Sprzęgło i koło dwumasowe DACIA

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe lub zamachowe, docisk sprzęgła, tarcza, wysprzęglik, łożysko, siłownik sprzęgła, pompa, śruby.

Wybierz model samochodu producenta DACIA
DACIA DOKKER
Produkcja w latach: 2012.11 - obecnie.

DACIA DUSTER
Produkcja w latach: 2010.04 - obecnie.

DACIA LODGY
Produkcja w latach: 2012.03 - obecnie.

DACIA LOGAN
Produkcja w latach: 2004.09 - obecnie.

DACIA NOVA
Produkcja w latach: 1996.04 - 2003.03

DACIA SANDERO
Produkcja w latach: 2008.06 - obecnie.

DACIA SOLENZA
Produkcja w latach: 2003.02 - obecnie.

DACIA SUPERNOVA
Produkcja w latach: 2000.04 - 2003.03
Dacia - Sprzęgło, Koło dwumasowe / zamachowe, Tarcza, Docisk, Wysprzęglik

Dacia to rumuńska marka samochodów powstała w 1966 roku z główną fabryką w Miovenii, w Rumunii. Aktualnie, logo Dacia jest częścią francuskiego koncernu wywodzącego się z Francji – Renault. Co ciekawe, zakład produkcyjny Dacia w mieście w Miovenii jest aktualnie 5-tym największym zakładem zajmującym się produkcją samochodów w Europie – w 2013 roku fabryka to wypuściła na rynek niecałe 412 tysięcy jednostek.

Sklep Sprzegla24.pl to idealny wybór, jeżeli poszukujecie Państwo sprzęgła lub koła dwumasowego Dacia do swojego samochodu. Nasi wyspecjalizowani konsultanci pomogą dobrać odpowiednie sprzęgło, czy koło dwumasowe biorąc pod uwagę Państwa preferencje zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Szeroki asortyment sklepu Sprzegla24.pl składa się na sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów zarówno azjatyckich, jak i europejskich. W trosce o satysfakcję naszego klienta oferujemy zarówno sprzęgła i koła dwumasowe montowane fabrycznie, jak również tańsze zamienniki w bardzo przystępnych cenach, niejednokrotnie równie dobre pod względem jakości.

Bez względu na to, który zestaw sprzęgła lub koła dwumasowego Państwo wybierają, oferujemy Państwu zawsze najbardziej atrakcyjne ceny, niejednokrotnie do 60% niższe od cen oferowanych przez konkurencję. Ponadto, gwarantujemy Państwo darmową wysyłkę do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 (22) 258 44 43.

Zapraszamy również do odwiedzenia profilu naszego sklepu Sprzegla24.pl na portalach Ceneo.pl i Okazje.info.pl, na których możecie Państwo zapoznać się z opinią naszych dotychczasowych klientów i przekonać się, że wybór naszego sklepu internetowego Sprzegla24.pl jest najlepszym z możliwych.

VW   <<     DACIA    >>    CHRYSLER