Zmień samochód
Zestaw sprzęgła LuK 620023406 Powiększ

Kod katalogowy:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna produktu

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Shaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDESCORT '81 EXPRESS (AVA) | 01/1981-02/19861.6 84KM/61KW [] | 03/1981-02/1986
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 79KM/58KW [LP1, LPA] | 09/1980-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 97KM/71KW [LUA] | 09/1980-10/1982
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 I (GAA) 90KM/66KW [L4B] | 07/1985-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 RS TURBO 132KM/97KW [LNA] | 11/1984-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 XR3I 105KM/77KW [LR1, LRA] | 10/1982-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/1986RS 1600I 115KM/85KW [LUAE] | 05/1982-12/1985
FORDESCORT III KABRIOLET (ALD) | 09/1983-12/19851.6 79KM/58KW [LP1, LPA] | 09/1983-12/1985
FORDESCORT III KABRIOLET (ALD) | 09/1983-12/19851.6 I 105KM/77KW [LR1, LRA] | 09/1983-12/1985
FORDESCORT III KOMBI (AWA) | 09/1980-12/19851.6 79KM/58KW [LP1, LPA] | 09/1980-12/1985
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.6 XR2 (FBD) 95KM/70KW [LUD] | 03/1984-02/1989
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.6 XR2 (FBD) 97KM/71KW [LUB] | 04/1984-02/1989
FORDORION I (AFD) | 07/1983-03/19861.6 79KM/58KW [LP1, LPA] | 07/1983-03/1986
FORDORION I (AFD) | 07/1983-03/19861.6 I 105KM/77KW [LR1, LRA] | 07/1983-03/1986

Lista zamienników

BORG & BECK52153050
BORG & BECKHK4756
BORG & BECKHK8055
BORG & BECKS02333
FERODOCTK166
FORD5011061
FORD5016028
FORD5016466
FORD5016467
FORD5029560
FORD5029564
FORD86AX7L596AA
FORD86AX7L596BA
FORD86OX7L596JA
FORDR860X7L596JA
LAYCOCKLCK131
LAYCOCKLEK8
LuK620023406
MOTORCRAFTECK1216
MOTORCRAFTECK1253
MOTORCRAFTECK1305
NATIONALNCK040
NK132517
QUINTON HAZELLQKT120
QUINTON HAZELLQKT120AF
SACHS3000083002
SACHS3000088001
SACHS3000088002
TRIPLE FIVEKK181
TRIPLE FIVEVCK107
TTVTCK3040
UNIPARTGCK119AF
VALEO616858
VALEO617265

Opinie

Opinia 
2017-05-09

Opinie nie kłamią supersklep.

    Opinia 
    2016-12-19

    Bardzo staranne, solidne wykonanie. Służy już od roku bez problemów.

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 620023406

      Zestaw sprzęgła LuK 620023406

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbiór osobisty w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL