Zmień auto
Zestaw sprzęgła LuK 620023406 Zobacz większy

Zestaw sprzęgła LuK 620023406

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Więcej informacji

Dostępność: Oczekiwanie na dostawę
Zadzwoń: (22) 258 44 43


Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

389,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Więcej informacji

LuK to marka niemieckiej grupy Shaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDESCORT '81 EXPRESS (AVA) | 01/1981-02/19861.6 84KM/61KW [] | 03/1981-02/1986
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 79KM/58KW [LP1, LPA] | 09/1980-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 97KM/71KW [LUA] | 09/1980-10/1982
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 I (GAA) 90KM/66KW [L4B] | 07/1985-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 RS TURBO 132KM/97KW [LNA] | 11/1984-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/19861.6 XR3I 105KM/77KW [LR1, LRA] | 10/1982-12/1985
FORDESCORT III (GAA) | 09/1980-07/1986RS 1600I 115KM/85KW [LUAE] | 05/1982-12/1985
FORDESCORT III KABRIOLET (ALD) | 09/1983-12/19851.6 79KM/58KW [LP1, LPA] | 09/1983-12/1985
FORDESCORT III KABRIOLET (ALD) | 09/1983-12/19851.6 I 105KM/77KW [LR1, LRA] | 09/1983-12/1985
FORDESCORT III KOMBI (AWA) | 09/1980-12/19851.6 79KM/58KW [LP1, LPA] | 09/1980-12/1985
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.6 XR2 (FBD) 95KM/70KW [LUD] | 03/1984-02/1989
FORDFIESTA II (FBD) | 09/1983-11/19891.6 XR2 (FBD) 97KM/71KW [LUB] | 04/1984-02/1989
FORDORION I (AFD) | 07/1983-03/19861.6 79KM/58KW [LP1, LPA] | 07/1983-03/1986
FORDORION I (AFD) | 07/1983-03/19861.6 I 105KM/77KW [LR1, LRA] | 07/1983-03/1986


Lista zamienników

BORG & BECK52153050
BORG & BECKHK4756
BORG & BECKHK8055
BORG & BECKS02333
FERODOCTK166
FORD5011061
FORD5016028
FORD5016466
FORD5016467
FORD5029560
FORD5029564
FORD86AX7L596AA
FORD86AX7L596BA
FORD86OX7L596JA
FORDR860X7L596JA
LAYCOCKLCK131
LAYCOCKLEK8
LuK620023406
MOTORCRAFTECK1216
MOTORCRAFTECK1253
MOTORCRAFTECK1305
NATIONALNCK040
NK132517
QUINTON HAZELLQKT120
QUINTON HAZELLQKT120AF
SACHS3000083002
SACHS3000088001
SACHS3000088002
TRIPLE FIVEKK181
TRIPLE FIVEVCK107
TTVTCK3040
UNIPARTGCK119AF
VALEO616858
VALEO617265

Opinie

Oceń 
2017-05-09

Opinie nie kłamią supersklep.

    Oceń 
    2016-12-19

    Bardzo staranne, solidne wykonanie. Służy już od roku bez problemów.

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 620023406

      Zestaw sprzęgła LuK 620023406

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!