Zmień samochód
Zestaw sprzęgła LuK 620015306 Powiększ

Kod katalogowy:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna produktu

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Shaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199415 80KM/59KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-05/1992
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 103KM/76KW [180Z] | 03/1986-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 01/1987-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 75KM/55KW [BAY (XU5CP), BAZ (XU5CP)] | 09/1988-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 87KM/64KW [171D] | 07/1985-02/1993
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 90KM/66KW [171A, 171B, 171C] | 10/1982-06/1988
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199416 92KM/68KW [XU52C] | 10/1982-12/1992
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 102KM/75KW [159A] | 07/1986-05/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 105KM/77KW [D2A (XU92C)] | 07/1986-05/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 09/1986-11/1989
CITROËNBX (XB-_) | 10/1982-06/199419 E 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 06/1988-02/1993
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199415 80KM/59KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-05/1992
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 103KM/76KW [180Z] | 03/1986-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 09/1988-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 87KM/64KW [171D] | 07/1985-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199416 90KM/66KW [171A, 171B, 171C] | 06/1985-06/1988
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 102KM/75KW [D2A (XU92C)] | 07/1986-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 06/1988-12/1994
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 12/1987-12/1989
CITROËNBX BREAK (XB-_) | 04/1983-12/199419 CAT 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 07/1986-12/1994
CITROËNVISA | 09/1978-03/199116 GTI 103KM/76KW [180A (XU5J)] | 01/1985-06/1986
CITROËNVISA | 09/1978-03/199116 GTI 113KM/83KW [B6D] | 06/1986-03/1991
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 03/1987-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.6 75KM/55KW [B1A (XU51C)] | 08/1986-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.6 GTI 103KM/76KW [180A (XU5J)] | 12/1984-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.9 GTI 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 03/1987-10/1987
PEUGEOT205 I (741A/C) | 02/1983-10/19871.9 GTI 128KM/94KW [D6B (XU9JA)] | 10/1986-10/1987
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.6 CTI 103KM/76KW [180A (XU5J), 180Z (XU5J)] | 04/1986-10/1990
PEUGEOT205 I KABRIOLET (741B, 20D) | 04/1986-12/19941.9 CTI 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1987-12/1994
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 75KM/55KW [B1A (XU51C), BAZ (XU5CP)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.6 GTI 103KM/76KW [180A (XU5J), 180Z (XU5J)] | 10/1987-12/1989
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI 102KM/75KW [D2A (XU92C)] | 10/1987-05/1989
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 10/1987-10/1994
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI 128KM/94KW [D6B (XU9JA)] | 10/1987-09/1998
PEUGEOT205 II (20A/C) | 01/1987-09/19981.9 GTI CAT 102KM/75KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1987-07/1994
PEUGEOT305 I (581A) | 11/1977-09/19821.5 88KM/65KW [117 (XR5S)] | 05/1980-09/1982
PEUGEOT305 I BREAK (581D) | 08/1980-09/19821.3 60KM/44KW [118 (XL5)] | 08/1980-09/1982
PEUGEOT305 I BREAK (581D) | 08/1980-09/19821.5 73KM/54KW [142 (XR5)] | 08/1980-09/1982
PEUGEOT305 II (581M) | 10/1982-07/19901.6 90KM/66KW [171 (XU5S)] | 07/1984-08/1987
PEUGEOT305 II (581M) | 10/1982-07/19901.6 94KM/69KW [171 (XU5S)] | 10/1982-06/1988
PEUGEOT305 II (581M) | 10/1982-07/19901.6 97KM/71KW [171 (XU5S)] | 10/1982-06/1984
PEUGEOT305 II BREAK (581E) | 10/1982-07/19901.6 90KM/66KW [171 (XU5S)] | 07/1984-12/1987
PEUGEOT305 II BREAK (581E) | 10/1982-07/19901.6 97KM/71KW [171 (XU5S)] | 09/1983-06/1984
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.6 103KM/76KW [180Z (XU5J), B6B (XU5J)] | 11/1985-09/1988
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 08/1987-07/1989
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.6 75KM/55KW [B1A (XU51C)] | 10/1985-07/1989
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.6 80KM/59KW [] | 10/1985-07/1989
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.6 94KM/69KW [] | 01/1986-07/1989
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.9 102KM/75KW [D2B (XU9S)] | 10/1985-07/1989
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 07/1988-07/1989
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.9 98KM/72KW [DFZ (XU9J1)] | 03/1986-07/1989
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.9 GTI 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 07/1988-07/1989
PEUGEOT309 I (10C, 10A) | 10/1985-12/19891.9 GTI 128KM/94KW [D6B (XU9JA)] | 10/1986-07/1989
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 75KM/55KW [B1E (XU51C), BAZ (XU5CP)] | 07/1987-06/1988
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 88KM/65KW [BDY (XU5M2Z), BDZ (XU5M)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 90KM/66KW [BDZ (XU5M)] | 10/1989-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.6 94KM/69KW [B2A (XU52C/K)] | 01/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 07/1988-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I (15B) | 01/1987-12/19931.9 INJECTION 105KM/77KW [DFZ (XU9J1)] | 07/1987-12/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 72KM/53KW [B1E (XU51C)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 75KM/55KW [BAZ (XU5CP)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.6 88KM/65KW [BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z) , BDZ (XU5M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 105KM/77KW [DFZ (XU9J1)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 120KM/88KW [DKZ (XU9JAZ)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 4X4 109KM/80KW [DDZ (XU9M)] | 10/1988-08/1992
PEUGEOT405 I BREAK (15E) | 06/1987-08/19921.9 95KM/70KW [D2C (XU92C)] | 10/1988-08/1992

Lista zamienników

BORG & BECK52045150
BORG & BECK52945150
BORG & BECKHK10108
BORG & BECKHK5042
BORG & BECKHK6213
BORG & BECKHK8272
BORG & BECKS00752
BORG & BECKS00752A
CITROËN2050W2
CITROËN205102
CITROËN95623206
CITROËN95666916
FERODOCTK180
LAYCOCKLCK155
LAYCOCKLEK132
LuK620015306
NATIONALNCK053
NK139912
PEUGEOT200186
PEUGEOT200188
PEUGEOT2004F8
PEUGEOT2050W1
PEUGEOT205117
PEUGEOT2052X0
QUINTON HAZELLQKT1397AF
QUINTON HAZELLQKT209
QUINTON HAZELLQKT209AF
QUINTON HAZELLQKT247AF
QUINTON HAZELLQKT255
QUINTON HAZELLQKT255AF
QUINTON HAZELLQKT351
QUINTON HAZELLQKT351AF
SACHS3000106001
SACHS3000108003
SACHS3000164001
SACHS3000197001
TRIPLE FIVE169900700
TRIPLE FIVE8660000977
TRIPLE FIVEKK225
TRIPLE FIVEL01699000700
TRIPLE FIVERM011451A0
TRIPLE FIVEVCK239
TTVTCK3053
UNIPARTGCK181AF
VALEO003438
VALEO003452
VALEO006737
VALEO006745
VALEO616715
VALEO624045
VALEO624048
VALEO627024
VALEO627037
VALEO627983
VALEO801068
VALEO899026
VALEO899053
VALEOK457S
VALEOK460S

Opinie

Opinia 
2017-12-22

Od czasu zamontowania zestawu LUKa pozbyłem się wszelkich kłopotów ze sprzęgłem

    Opinia 
    2017-06-15

    Uzasadniona wysoka pozycja w rankingach

      Opinia 
      2016-11-24

      Jakość/cena: 5/5

        Opinia 
        2016-11-22

        Profesjonalny sklep, dobre produkty

          Napisz opinię

          Zestaw sprzęgła LuK 620015306

          Zestaw sprzęgła LuK 620015306

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Płatność i wysyłka


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          16 zł
          25 zł

          Odbiór osobisty w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL