Zmień auto
Zestaw sprzęgła LuK 619306309 Zobacz większy

Zestaw sprzęgła LuK 619306309

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Więcej informacji

Dostępność: Dostępny

Ostatnie sztuki!


Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

329,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]190
Z dociskiem sprzęgła
Bez łożyska

Więcej informacji

LuK to marka niemieckiej grupy Shaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.0 I 52KM/38KW [] | 02/1997-09/1999
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.0 I 65KM/48KW [] | 09/1999-01/2002
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.25 I 16V 75KM/55KW [DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG] | 08/1995-01/2002
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.3 I 50KM/37KW [JJA, JJC, JJE, JJJ, JJK, JJM] | 08/1995-01/2002
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.3 I 60KM/44KW [J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T, JBC] | 08/1995-01/2002
FORDFIESTA IV (JA_, JB_) | 08/1995-09/20021.4 I 16V 90KM/66KW [FHA, FHE] | 04/1996-01/2002
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (J5_, J3_) | 02/1996-1.3 60KM/44KW [J4C] | 02/1996-
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (J5_, J3_) | 02/1996-1.4 I 90KM/66KW [FHA] | 04/1996-10/1999
FORDFIESTA V (JH_, JD_) | 11/2001-03/20101.25 16V 70KM/51KW [M7JA, M7JB] | 03/2003-06/2008
FORDFIESTA V (JH_, JD_) | 11/2001-03/20101.25 16V 75KM/55KW [FUJA, FUJB] | 05/2002-06/2008
FORDFIESTA V (JH_, JD_) | 11/2001-03/20101.3 60KM/44KW [BAJA] | 11/2001-06/2008
FORDFIESTA V (JH_, JD_) | 11/2001-03/20101.3 69KM/51KW [A9JA, A9JB] | 11/2001-06/2008
FORDFIESTA V (JH_, JD_) | 11/2001-03/20101.4 16V 80KM/59KW [FXJA, FXJB] | 11/2001-06/2008
FORDFIESTA V VAN | 10/2003-1.3 69KM/51KW [A9JA, A9JB] | 10/2003-07/2005
FORDFUSION (JU_) | 08/2002-12/20121.25 75KM/55KW [FUJA, FUJB] | 08/2004-12/2012
FORDFUSION (JU_) | 08/2002-12/20121.4 80KM/59KW [FXJA, FXJB, FXJC] | 08/2002-12/2012
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.3 I 49KM/36KW [JJD, JJF, JJG, JJH, JJL] | 06/1998-11/2008
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.3 I 50KM/37KW [JJB] | 09/1996-10/2002
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.3 I 60KM/44KW [BAA, J4D, J4K, J4M, J4N, J4P, J4S] | 09/1996-11/2008
FORDKA (RB_) | 09/1996-11/20081.3 I 70KM/51KW [A9A, A9B] | 08/2002-11/2008
FORDPUMA (EC_) | 03/1997-06/20021.4 16V 90KM/66KW [FHD, FHF] | 11/1997-10/2000
MAZDA121 III (JASM, JBSM) | 03/1996-04/20031.25 75KM/55KW [DHF, DHG] | 03/1996-04/2003
MAZDA121 III (JASM, JBSM) | 03/1996-04/20031.3 50KM/37KW [JJK, JJM] | 03/1996-04/2003
MAZDA121 III (JASM, JBSM) | 03/1996-04/20031.3 60KM/44KW [J4R, J4T] | 03/1996-04/2003
MAZDA2 (DY) | 02/2003-1.25 75KM/55KW [FUJA] | 04/2003-
MAZDA2 (DY) | 02/2003-1.4 80KM/59KW [FXJA] | 04/2003-


Lista zamienników

AISINKZ108R
BORG & BECKHK7423
FORD1013684
FORD1041766
FORD1087001
FORD1206625
FORD1219393
FORD1328008
FORD1566434
FORD1744565
FORD2S617540BC
FORD2S617540BG
FORD2S617540KA
FORD2S617540KB
FORD96FX7L596AA
FORD96FX7L596AB
FORDR96FX7L596AB
FORDRM2S617540BF
LuK619306309
MAZDA1E0316400
MAZDA1E0316400A
MAZDAC20116490
MAZDAC20116490A
MAZDAC20116490D
SACHS3000000146
SACHS3000651131
SACHS3000843201
SACHS3000951006
SRLS32003
SRLS32029
TRIPLE FIVEVCK855
TTVTCK3925
UNIPARTGCK807AF
VALEO826698

Opinie

Oceń 
2017-12-01

Solidne i wytrzymałe.

    Oceń 
    2017-01-21

    Polecam, dobra porada, pasuje!!!!!!

      Oceń 
      2016-10-26

      0 problemów

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 619306309

        Zestaw sprzęgła LuK 619306309

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!