Zmień samochód
Zestaw sprzęgła LuK 618021206 Powiększ

Kod katalogowy:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna produktu

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Shaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIAT127 PANORAMA | 01/1977-12/19861.0 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1977-12/1986
FIAT128 COUPE | 03/1972-02/19811.1 (AC 5) 64KM/47KW [128 AC5.000] | 03/1972-02/1981
FIAT128 COUPE | 03/1972-02/19811.1 (AC 5) 65KM/48KW [128 AC5.000] | 08/1975-02/1981
FIAT128 COUPE | 03/1972-02/19811.3 (AC) 75KM/55KW [128 AC.000] | 03/1972-12/1979
FIAT128 COUPE | 03/1972-02/19811.3 BERLINETTA (AC) 73KM/54KW [128 AC.000] | 06/1975-12/1979
FIAT128 FAMILIARE | 10/1969-10/19821.1 (AF) 45KM/33KW [128 A.048] | 02/1975-02/1981
FIAT128 FAMILIARE | 10/1969-10/19821.1 (AF) 55KM/40KW [128 A.000] | 10/1969-10/1982
FIAT128 FAMILIARE | 10/1969-10/19821.3 (AF1) 60KM/44KW [128 A1.000] | 12/1974-10/1982
FIAT128 | 03/1969-12/19841.1 45KM/33KW [128 A.048] | 02/1975-09/1981
FIAT128 | 03/1969-12/19841.1 55KM/40KW [128 A.000] | 03/1969-12/1984
FIAT128 | 03/1969-12/19841.3 RALLY (AR) 67KM/49KW [128 AR.000] | 09/1971-02/1976
FIAT128 | 03/1969-12/19841.3 SPORT 60KM/44KW [128 A1.000] | 08/1974-12/1984
FIATFIORINO (127) | 10/1977-12/19871050 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO (147) | 01/1980-10/19931.0 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO PICK UP (147) | 10/1977-12/19881.0 50KM/37KW [] | 10/1982-10/1987
FIATREGATA (138) | 09/1983-12/199070 1.3 65KM/48KW [149 A3.000, 149 A7.000] | 09/1983-07/1989
FIATREGATA (138) | 09/1983-12/199070 1.3 68KM/50KW [138 B2.000] | 09/1983-07/1986
FIATRITMO I (138A) | 01/1978-12/198760 1.0 60KM/44KW [127 A6.000] | 09/1978-09/1982
FIATRITMO I (138A) | 01/1978-12/198765 1.3 65KM/48KW [138 A1.000] | 01/1978-09/1982
FIATRITMO I (138A) | 01/1978-12/198770 1.3 65KM/48KW [149 A3.000, 149 A7.000] | 11/1983-08/1985
FIATRITMO I (138A) | 01/1978-12/198775 1.3 75KM/55KW [138 A3.000] | 01/1981-09/1982
FIATRITMO I (138A) | 01/1978-12/198785 1.5 85KM/63KW [138 A4.000] | 01/1981-05/1987
FIATRITMO II (138A) | 10/1982-12/198860 1.1 55KM/40KW [138 B.000, 138 B1.000, 138 C1.000] | 10/1982-12/1987
FIATRITMO II (138A) | 10/1982-12/198860 1.1 58KM/43KW [146 A4.048] | 04/1985-12/1987
FIATRITMO II (138A) | 10/1982-12/198870 1.3 68KM/50KW [138 B2.000] | 01/1983-04/1985
FIATRITMO KABRIOLET | 10/1979-07/198985 1.5 82KM/60KW [138 B3.000] | 03/1983-12/1986
FIATRITMO KABRIOLET | 10/1979-07/198985 1.5 86KM/63KW [138 A4.000] | 01/1980-07/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [146 A4.044] | 01/1986-12/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200655 1.1 54KM/40KW [138 B.000] | 01/1983-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200670 1.3 65KM/48KW [149 A7.000] | 05/1985-08/1989
FIATX 1/9 (128 AS) | 11/1972-12/19891.3 73KM/54KW [128 AS.000] | 10/1975-06/1978
FIATX 1/9 (128 AS) | 11/1972-12/19891.3 75KM/55KW [128 AS.000] | 05/1973-12/1979
LANCIADELTA I (831AB0) | 09/1979-01/19941.1 (831AB.015) 64KM/47KW [831 B8.000] | 01/1986-12/1990
LANCIADELTA I (831AB0) | 09/1979-01/19941.3 (831AB.011) 75KM/55KW [831 A2.000, 831 B.000] | 09/1979-08/1992

Lista zamienników

BORG & BECK52107250
BORG & BECKHK08267
BORG & BECKHK2809
BORG & BECKHK6247
BORG & BECKHK8267
BORG & BECKHK8970
BORG & BECKHK9107
BORG & BECKS00490D
BORG & BECKS00494B
FERODOCTK221
FIAT5881088
FIAT5881935
FIAT5882557
FIAT5888128
FIAT5888346
FIAT5888352
FIAT5888386
FIAT5888400
FIAT5888488
LANCIA5881100
LANCIA5882557
LANCIA5888352
LANCIA71711491
LAYCOCKLCK116
LAYCOCKLEK129
LuK618021206
NATIONALNCK081
NK132305
NK132310
QUINTON HAZELLQKT139AF
QUINTON HAZELLQKT297AF
QUINTON HAZELLQKT508AF
SACHS3000059003
TRIPLE FIVEKK144
TRIPLE FIVEVCK144
TTVTCK3081
UNIPARTGCK2021AF
UNIPARTGCK2059AF
UNIPARTGCK288AF
VALEO003367
VALEO003430
VALEO616925
VALEO899072
VALEOK106S
VALEOK106T

Opinie

Opinia 
2017-12-24

Niemiecka jakość, dobra cena.

    Opinia 
    2017-11-22

    Najlepsze sprzęgła, montuję we wszystkich autach w firmie.

      Opinia 
      2017-08-18

      Warto wybrać markowy produkt firmy takiej jak LUK ponad tańszy zamiennik.

        Opinia 
        2017-06-19

        Wysokojakościowy wyrób

          Napisz opinię

          Zestaw sprzęgła LuK 618021206

          Zestaw sprzęgła LuK 618021206

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Płatność i wysyłka


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          GRATIS!
          Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

          Odbiór osobisty w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL