Zestaw sprzęgła LuK 618017106 Zobacz większy

Zestaw sprzęgła LuK 618017106

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Więcej informacji

Dostępność: Dostępny


Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

159,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Więcej informacji

LuK to marka niemieckiej grupy Shaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DACIA1300 KOMBI | 12/1972-05/19831.3 54KM/40KW [810-02/-99] | 12/1972-05/1983
DACIA1300 | 12/1972-05/19831.3 54KM/40KW [810-02/-99] | 12/1972-05/1983
DACIA1310 KOMBI | 05/1983-07/20041.3 54KM/40KW [810-02/-99] | 05/1983-07/2004
DACIA1310 SEDAN (U, X) | 05/1983-07/20041.3 54KM/40KW [810-02/-99] | 05/1983-07/2004
RENAULT12 VARIABLE (117_) | 08/1970-12/19831.3 (1170) 50KM/37KW [810.02] | 07/1975-04/1980
RENAULT12 VARIABLE (117_) | 08/1970-12/19831.3 (1170) 54KM/40KW [810-02/97] | 10/1970-08/1980
RENAULT12 VARIABLE (117_) | 08/1970-12/19831.3 (1177) 60KM/44KW [810.05, 810.06] | 08/1973-08/1980
RENAULT12 | 10/1969-12/19841.3 (1170) 50KM/37KW [810.02] | 07/1975-04/1980
RENAULT12 | 10/1969-12/19841.3 (1170) 54KM/40KW [810-02/97] | 10/1969-08/1980
RENAULT12 | 10/1969-12/19841.3 TS (1177, 1337) 60KM/44KW [810.05, 810.06] | 08/1972-08/1980
RENAULT15 (130_) | 09/1971-10/19801.3 (1300) 60KM/44KW [810.05] | 03/1972-10/1980
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19931.4 (1340) 64KM/47KW [847 720, 847 722] | 04/1978-07/1986
RENAULT18 VARIABLE (135_) | 02/1979-11/19931.4 (1350) 64KM/47KW [847 720, 847 722] | 05/1979-07/1986
RENAULT4 (112_) | 04/1962-12/19931.1 (1128, S128) 34KM/25KW [688 712, C1E 714, C1E 719] | 06/1978-06/1990
RENAULT4 (112_) | 04/1962-12/19931.1 44KM/32KW [C1E 714] | 06/1986-06/1990
RENAULT4 (112_) | 04/1962-12/19931.1 45KM/33KW [688 712] | 02/1978-03/1984
RENAULT4 NADWOZIE PEŁNE (R21_, R23_) | 09/1966-12/19931.1 (2370, 210B) 34KM/25KW [688 711, 688 712, C1E 714, C1E 718, C1E 719] | 10/1976-07/1989
RENAULT4 NADWOZIE PEŁNE (R21_, R23_) | 09/1966-12/19931.1 (239B) 35KM/26KW [C1E 718, C1E 719] | 07/1982-05/1989
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.1 (1227, 1397) 45KM/33KW [688 713, C1E 726] | 09/1980-12/1985
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.3 (1224, 1394) 64KM/47KW [810 725] | 09/1975-09/1984
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.3 (1225) 42KM/31KW [810 726] | 09/1976-09/1979
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.3 (1225, 1395) 45KM/33KW [810 719] | 06/1979-09/1984
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.4 (1229, 1399) 63KM/46KW [847 725, C2J 713] | 01/1982-12/1985
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.4 ALPINE A5 (1223) 93KM/68KW [840 725] | 09/1977-09/1981
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.4 AUTOMATIK (1229, 1399) 59KM/43KW [847 712] | 06/1982-09/1984
RENAULTFUEGO (136_) | 02/1980-11/19921.4 TL/GTL 64KM/47KW [847 720] | 02/1980-10/1985
RENAULTRODEO 5 | 07/1981-12/19871.1 48KM/35KW [688 712] | 11/1981-12/1987


Lista zamienników

BORG & BECK59107050
BORG & BECKHK2810
BORG & BECKHK2812
BORG & BECKHK8052
BORG & BECKS00067A
LAYCOCKLEK92
LuK618017106
NATIONALNCK029
NK133905
QUINTON HAZELLQKT123
QUINTON HAZELLQKT163
QUINTON HAZELLQKT181
QUINTON HAZELLQKT266
QUINTON HAZELLQKT266AF
QUINTON HAZELLQKT354AF
QUINTON HAZELLQKT627AF
RENAULT7701349937
RENAULT7701461382
RENAULT7701463616
RENAULT7711130000
SACHS1850480661
SACHS1850480663
SACHS3000167001
TRIPLE FIVEKK127
TRIPLE FIVER29MK
TRIPLE FIVEVCK124
TRIPLE FIVEVCK158
TTVTCK3029
UNIPARTGCK172AF
VALEO003388
VALEO355992
VALEO627903

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw sprzęgła LuK 618017106

Zestaw sprzęgła LuK 618017106

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!