Zmień samochód
Zestaw sprzęgła LuK 618017106 Powiększ

Kod katalogowy:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna produktu

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Shaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DACIA1300 KOMBI | 12/1972-05/19831.3 54KM/40KW [810-02/-99] | 12/1972-05/1983
DACIA1300 | 12/1972-05/19831.3 54KM/40KW [810-02/-99] | 12/1972-05/1983
DACIA1310 KOMBI | 05/1983-07/20041.3 54KM/40KW [810-02/-99] | 05/1983-07/2004
DACIA1310 SEDAN (U, X) | 05/1983-07/20041.3 54KM/40KW [810-02/-99] | 05/1983-07/2004
RENAULT12 VARIABLE (117_) | 08/1970-12/19831.3 (1170) 50KM/37KW [810.02] | 07/1975-04/1980
RENAULT12 VARIABLE (117_) | 08/1970-12/19831.3 (1170) 54KM/40KW [810-02/97] | 10/1970-08/1980
RENAULT12 VARIABLE (117_) | 08/1970-12/19831.3 (1177) 60KM/44KW [810.05, 810.06] | 08/1973-08/1980
RENAULT12 | 10/1969-12/19841.3 (1170) 50KM/37KW [810.02] | 07/1975-04/1980
RENAULT12 | 10/1969-12/19841.3 (1170) 54KM/40KW [810-02/97] | 10/1969-08/1980
RENAULT12 | 10/1969-12/19841.3 TS (1177, 1337) 60KM/44KW [810.05, 810.06] | 08/1972-08/1980
RENAULT15 (130_) | 09/1971-10/19801.3 (1300) 60KM/44KW [810.05] | 03/1972-10/1980
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19931.4 (1340) 64KM/47KW [847 720, 847 722] | 04/1978-07/1986
RENAULT18 VARIABLE (135_) | 02/1979-11/19931.4 (1350) 64KM/47KW [847 720, 847 722] | 05/1979-07/1986
RENAULT4 (112_) | 04/1962-12/19931.1 (1128, S128) 34KM/25KW [688 712, C1E 714, C1E 719] | 06/1978-06/1990
RENAULT4 (112_) | 04/1962-12/19931.1 44KM/32KW [C1E 714] | 06/1986-06/1990
RENAULT4 (112_) | 04/1962-12/19931.1 45KM/33KW [688 712] | 02/1978-03/1984
RENAULT4 NADWOZIE PEŁNE (R21_, R23_) | 09/1966-12/19931.1 (2370, 210B) 34KM/25KW [688 711, 688 712, C1E 714, C1E 718, C1E 719] | 10/1976-07/1989
RENAULT4 NADWOZIE PEŁNE (R21_, R23_) | 09/1966-12/19931.1 (239B) 35KM/26KW [C1E 718, C1E 719] | 07/1982-05/1989
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.1 (1227, 1397) 45KM/33KW [688 713, C1E 726] | 09/1980-12/1985
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.3 (1224, 1394) 64KM/47KW [810 725] | 09/1975-09/1984
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.3 (1225) 42KM/31KW [810 726] | 09/1976-09/1979
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.3 (1225, 1395) 45KM/33KW [810 719] | 06/1979-09/1984
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.4 (1229, 1399) 63KM/46KW [847 725, C2J 713] | 01/1982-12/1985
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.4 ALPINE A5 (1223) 93KM/68KW [840 725] | 09/1977-09/1981
RENAULT5 (122_) | 01/1972-12/19851.4 AUTOMATIK (1229, 1399) 59KM/43KW [847 712] | 06/1982-09/1984
RENAULTFUEGO (136_) | 02/1980-11/19921.4 TL/GTL 64KM/47KW [847 720] | 02/1980-10/1985
RENAULTRODEO 5 | 07/1981-12/19871.1 48KM/35KW [688 712] | 11/1981-12/1987

Lista zamienników

BORG & BECK59107050
BORG & BECKHK2810
BORG & BECKHK2812
BORG & BECKHK8052
BORG & BECKS00067A
LAYCOCKLEK92
LuK618017106
NATIONALNCK029
NK133905
QUINTON HAZELLQKT123
QUINTON HAZELLQKT163
QUINTON HAZELLQKT181
QUINTON HAZELLQKT266
QUINTON HAZELLQKT266AF
QUINTON HAZELLQKT354AF
QUINTON HAZELLQKT627AF
RENAULT7701349937
RENAULT7701461382
RENAULT7701463616
RENAULT7711130000
SACHS1850480661
SACHS1850480663
SACHS3000167001
TRIPLE FIVEKK127
TRIPLE FIVER29MK
TRIPLE FIVEVCK124
TRIPLE FIVEVCK158
TTVTCK3029
UNIPARTGCK172AF
VALEO003388
VALEO355992
VALEO627903

Opinie

Opinia 
2017-06-11

Wyrób dobrej jakości

    Opinia 
    2017-01-27

    Pozytywna

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 618017106

      Zestaw sprzęgła LuK 618017106

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbiór osobisty w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL