Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 623074900

Premium Sprzęgło LuK 623074900
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 230
Ilość zębów: 21
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 26-11-2020 Dostawa GRATIS!

Dostępny

-30%

Black Weeks

427 zł

299 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:230 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATDUCATO NADWOZIE PEŁNE (280_) | 01/1982-09/19901.9 TD 82KM/60KW [280 A1.000] | 03/1989-08/1990
FIATDUCATO NADWOZIE PEŁNE (280_) | 01/1982-09/19902.4 D 72KM/53KW [8144.61] | 01/1982-08/1990
FIATDUCATO NADWOZIE PEŁNE (280_) | 01/1982-09/19902.5 D 75KM/55KW [8144.67, CRD93L (U25-661)] | 01/1982-08/1990
FIATDUCATO NADWOZIE PEŁNE (290_) | 03/1989-05/19941.9 TD 82KM/60KW [280 A1.000] | 03/1989-03/1994
FIATDUCATO NADWOZIE PEŁNE (290_) | 03/1989-05/19942.5 D 75KM/55KW [8144.67] | 06/1990-05/1994
FIATDUCATO NADWOZIE PEŁNE (290_) | 03/1989-05/19942.5 TD 95KM/70KW [8140.27] | 07/1990-03/1994
FIATDUCATO PANORAMA (280_) | 07/1982-08/19901.9 TD 82KM/60KW [280 A1.000] | 03/1989-08/1990
FIATDUCATO PANORAMA (280_) | 07/1982-08/19902.4 D 72KM/53KW [8144.61] | 07/1982-12/1985
FIATDUCATO PANORAMA (280_) | 07/1982-08/19902.5 D 75KM/55KW [8144.67, CRD93L (U25-661)] | 01/1986-08/1990
FIATDUCATO PANORAMA (280_) | 07/1982-08/19902.5 D 92KM/68KW [8140.27] | 09/1986-05/1990
FIATDUCATO PANORAMA (280_) | 07/1982-08/19902.5 TD 92KM/68KW [8144.21, 8144.21.220] | 01/1987-08/1990
FIATDUCATO PANORAMA (290_) | 01/1990-05/19941.9 TD 82KM/60KW [280 A1.000] | 07/1990-03/1994
FIATDUCATO PANORAMA (290_) | 01/1990-05/19942.5 D 75KM/55KW [8144.67] | 07/1990-03/1994
FIATDUCATO PANORAMA (290_) | 01/1990-05/19942.5 TD 95KM/70KW [8140.27] | 08/1990-03/1994
FIATDUCATO PLATFORMA / PODWOZIE (280_) | 07/1982-08/19901.9 TD 82KM/60KW [280 A1.000] | 03/1989-08/1990
FIATDUCATO PLATFORMA / PODWOZIE (280_) | 07/1982-08/19902.5 D 75KM/55KW [8144.67, CRD93L (U25-661)] | 07/1982-08/1990
FIATDUCATO PLATFORMA / PODWOZIE (280_) | 07/1982-08/19902.5 TD 92KM/68KW [8144.21] | 01/1986-08/1990
FIATDUCATO PLATFORMA / PODWOZIE (290_) | 03/1989-05/19941.9 TD 82KM/60KW [280 A1.000] | 03/1989-03/1994
FIATDUCATO PLATFORMA / PODWOZIE (290_) | 03/1989-05/19942.5 D 75KM/55KW [8144.67] | 03/1989-03/1994
FIATDUCATO PLATFORMA / PODWOZIE (290_) | 03/1989-05/19942.5 TD 95KM/70KW [8140.27] | 07/1990-03/1994
PEUGEOTJ5 AUTOBUS (280P) | 09/1981-09/19902.5 D 73KM/54KW [CRD93 (U25/661)] | 09/1981-09/1990
PEUGEOTJ5 PLATFORMA / PODWOZIE (280L) | 09/1981-09/19902.5 D 73KM/54KW [CRD93 (U25/661)] | 09/1981-09/1990

Zamienniki

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT8955
BORG & BECKHK8955
CLUTCHNUSMCK2539
DENCKERMANNK100395
EXEDYFIK2019
FIAT5890321
FIAT71714159
FIAT71735471
FIAT71782083
FIAT71782085
JP GROUP3330401310
KAWE954885
KM Germany0691400
LAYCOCKLCK297
LuK623074900
MAPA011228500
NATIONALCK9298
NATIONALNCK453
NEXUSF1F037NX
NK132323
NK139940
OPEN PARTSCLK904403
PROCODIS FRANCEKTE062
QUINTON HAZELLQKT1075AF
RYMECJT8955
SACHS3000293001
SACHS3000348001
sbs1201139940
SPIDAN74605
STATIM100209
TRIPLE FIVE2127347
TRIPLE FIVEVCK395
TTVTCK3453
UNIFLUX FILTERSGCK474AF
VALEO801094
VALEOK280
WESTLAKEWFT020

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-10-09

Nie mam żadnych zarzutów do funkcjonowania sprzęgła firmy LUK.

    Opinia 
    2017-06-09

    Doskonała jakość.

      Opinia 
      2017-03-25

      Artykuł bardzo dobrej jakości

        Opinia 
        2017-03-16

        Dobry i tani produkt.

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Sprzęgło LuK 623074900

          Sprzęgło LuK 623074900

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa

          Płatność i wysyłka

          Forma dostawyDostepny sposób płatności
          dpd logo
          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
          inpost logo
          przelewy 24

          #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


          Oblicz ratę w Alior
          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


          Oblicz ratę w mBank
          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          2
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9
          10
          cert-image
          logo

          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

          RODZAJ CZĘŚCI
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

          W koszyku masz:

          Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: