Oryginalne sprzęgło LuK 622315133

Premium Sprzęgło LuK 622315133
Fotografia poglądowa

Autoryzowany sklep

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- wysprzęglik

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 17
Specyfikacja techniczna producenta

Dostępny

MEGA OKAZJE!

719 zł

Kup teraz - pojutrze u Ciebie Dostawa GRATIS!

Kup na Raty lub zapłać później

8 osób ogląda ten produkt!

Kup zanim się wyprzeda!

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 622 3111 33

Dukumenty serwisowe

Informacja serwisowa:LuK_0025_pl.PDF
Informacja serwisowa:LuK_0098_en.PDF
Informacja serwisowa:LuK_PL_0103_pl.PDF

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDC-MAX (DM2) | 02/2007-09/20101.8 122KM/90KW [QQDC] | 02/2007-09/2010
FORDC-MAX (DM2) | 02/2007-09/20101.8 125KM/92KW [QQDB, QQDA] | 02/2007-09/2010
FORDC-MAX (DM2) | 02/2007-09/20101.8 FLEXIFUEL 125KM/92KW [Q7DA] | 02/2007-09/2010
FORDFOCUS C-MAX | 10/2003-03/20071.8 125KM/92KW [QQDB, QQDA, Q7DA] | 04/2004-03/2007
FORDFOCUS C-MAX | 10/2003-03/20071.8 FLEXIFUEL 125KM/92KW [Q7DA] | 01/2006-03/2007
FORDFOCUS II (DA_, HCP) | 07/2004-09/20121.8 125KM/92KW [QQDB, QQDA, Q7DA] | 03/2006-09/2012
FORDFOCUS II (DA_, HCP) | 07/2004-09/20121.8 FLEXIFUEL 125KM/92KW [Q7DA] | 01/2006-09/2012
FORDFOCUS II SEDAN (DB_) | 04/2005-1.8 125KM/92KW [QQDB, QQDA, Q7DA] | 03/2006-09/2012
FORDFOCUS II SEDAN (DB_) | 04/2005-1.8 FLEXIFUEL 125KM/92KW [Q7DA] | 06/2006-07/2011
FORDFOCUS II TURNIER (DA_) | 07/2004-09/20121.8 125KM/92KW [QQDB, Q7DA, QQDA] | 03/2006-09/2012
FORDFOCUS II TURNIER (DA_) | 07/2004-09/20121.8 FLEXIFUEL 125KM/92KW [Q7DA] | 01/2006-09/2012

Zamienniki

Lista zamienników

BLUE PRINTADF1230114
BLUE PRINTADF1230138
BORG & BECKHKT1200
CLUTCHNUSMCK3111CSC
COMLINEECK235CS55
DENCKERMANNK200098
EXEDYFMK2153
FORD1327853
FORD1327854
FORD1327855
FORD1349428
FORD1349429
FORD1349430
FORD1385822
FORD1385825
FORD1385829
FORD1423913
FORD1495872
FORD1524556
FORD1548409
FORD3M517540H1A
FORD3M517540H1B
FORD3M517540H1C
FORD3M517540H2A
FORD3M517540H2B
FORD3M517540H3A
FORD3M517540H3B
FORD3M517540H3C
FORD7G917A564AB
FORDRM3M517540HD
KAISHINEC132
KAWE962294CSC
LuK622311133
LuK622315133
MAPA003220208
MOTAQUIPVCU489
NATIONALCK995735
RYMECJT1686055
STATIM120697
STELLOX0701190SX
TRIPLE FIVE8660000888
TRIPLE FIVERM010561A0
VALEO834376

Opinie

Opinie

Opinia 
2022-03-25

Sprzęgło pasowało, oryginalne za dobre pieniądze. Najpierw Panowie w sklepie sprawdzili mi po vinie czy będzie pasowało. Szybka wysyłka. Polecam

    Opinia 
    2017-09-08

    Pozytywna

      Opinia 
      2017-07-15

      Opinia pozytywna

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Sprzęgło LuK 622315133

        Sprzęgło LuK 622315133

        Produkt nowy i oryginalny!

        Dostawa

        Płatność i wysyłka

        Forma dostawyDostepny sposób płatności
        dpd logo
        przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
        inpost logo
        przelewy 24

        Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Raty

        Kup na raty lub zapłać później

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


        Oblicz ratę w Alior
        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


        Oblicz ratę w mBank
        Form

        Potrzebujesz nowego sprzęgła lub dwumasy, ale chcesz za nie zapłacić potem?
        Dzięki metodzie płatności P24NOW możesz zapłacić aż do 54 dni później.


        Sprawdź szczegóły



        cert-image
        logo

        Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
        a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.