Oryginalne sprzęgło LuK 622312609

Premium Sprzęgło LuK 622312609
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 26
Specyfikacja techniczna producenta

Dostępny

PROMOCJA!

-30%
699 zł

489 zł

Kup teraz - we wtorek u Ciebie Dostawa GRATIS!

Kup na Raty lub zapłać później

7 osób ogląda ten produkt!

Kup zanim się wyprzeda!

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DACIASANDERO | 06/2008-1.5 DCI 68KM/50KW [K9K 792] | 11/2008-
RENAULTCLIO II (BB_, CB_) | 09/1998-1.5 DCI (B/CB3M) 64KM/47KW [K9K 740] | 06/2005-
RENAULTLOGAN I (LS_) | 09/2004-1.5 DCI 68KM/50KW [K9K 792] | 04/2007-
RENAULTTHALIA I (LB_) | 02/1998-1.5 DCI 64KM/47KW [K9K 740] | 06/2005-
RENAULTTHALIA II (LU1/2_) | 09/2008-1.5 DCI 64KM/47KW [K9K 740] | 09/2008-
RENAULTTWINGO II (CN0_) | 03/2007-1.5 DCI (CN0E) 64KM/47KW [K9K 740] | 03/2007-

Zamienniki

Lista zamienników

BLUE PRINTADR163043
BLUE PRINTADR163059
BORG & BECKHK2425
EXEDYRNS2084
KAWE962896
KM Germany0692265
KM Germany0692678
LuK622312609
MAPA014215109
QUINTON HAZELLQKT4147AF
RENAULT7701477876
RENAULT7701478799
RENAULT8200819849
RENAULT8201082887
SACHS3000951969
SASIC5104058
TRIPLE FIVE142220712
TRIPLE FIVE162220712
TRIPLE FIVEL01422020712
TRIPLE FIVEL01622020712
VALEO828302
VALEO948315

Opinie

Opinie

Opinia 
2021-01-09

Polecam, bardzo dobry zestaw.

    Opinia 
    2017-12-05

    Szybki i miły kontakt telefoniczny, dobry towar

      Opinia 
      2017-05-09

      Bardzo staranne, solidne wykonanie. Służy już od roku bez problemów.

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Sprzęgło LuK 622312609

        Sprzęgło LuK 622312609

        Produkt nowy i oryginalny!

        Dostawa

        Płatność i wysyłka

        Forma dostawyDostepny sposób płatności
        dpd logo
        przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
        inpost logo
        przelewy 24

        Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Raty

        Kup na raty lub zapłać później

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


        Oblicz ratę w Alior
        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


        Oblicz ratę w mBank
        Form

        Potrzebujesz nowego sprzęgła lub dwumasy, ale chcesz za nie zapłacić potem?
        Dzięki metodzie płatności P24NOW możesz zapłacić aż do 54 dni później.


        Sprawdź szczegóły



        Podobne produkty:

        cert-image
        logo

        Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
        a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.