Oryginalne sprzęgło LuK 622307400

Premium Sprzęgło LuK 622307400
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 26
Specyfikacja techniczna producenta

Dostępny

-30%
541 zł

379 zł

Kup teraz - we wtorek u Ciebie Dostawa GRATIS!

Kup na Raty

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 620 3064 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-12/20041.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,... 107KM/79KW [K4M 700, K4M 701, K4M 708, K4M 706, K4M 709] | 03/1999-08/2002
RENAULTMEGANE I CABRIOLET (EA0/1_) | 10/1996-08/20031.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J) 107KM/79KW [K4M 700, K4M 701, K4M 708] | 03/1999-07/2003
RENAULTMEGANE I CLASSIC (LA0/1_) | 09/1996-08/20081.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,... 107KM/79KW [K4M 700, K4M 701, K4M 708] | 03/1999-07/2003
RENAULTMEGANE I COACH (DA0/1_) | 03/1996-08/20031.6 16V (DA0B, DA04, DA11) 107KM/79KW [K4M 700, K4M 701, K4M 708] | 03/1999-07/2003
RENAULTMEGANE I GRANDTOUR (KA0/1_) | 03/1999-08/20031.6 16V (KA0B, KA04, KA11) 107KM/79KW [K4M 700, K4M 701, K4M 708, K4M 709] | 03/1999-08/2003
RENAULTMEGANE SCENIC (JA0/1_) | 10/1996-12/20011.6 16V (JA0B, JA04, JA11) 107KM/79KW [K4M 700, K4M 701, K4M 708, K4M 704] | 04/1998-10/1999
RENAULTSCÉNIC I NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (JA0/1_) | 09/1999-09/20031.6 107KM/79KW [K4M 700, K4M 706] | 09/1999-09/2003
RENAULTSCÉNIC I NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (JA0/1_) | 09/1999-09/20031.6 110KM/81KW [K4M 700, K4M 701, K4M 708] | 06/2001-09/2003
RENAULTSCÉNIC I NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (JA0/1_) | 09/1999-09/20031.6 BIFUEL (JA04) 107KM/79KW [K4M 704, K4M 712] | 09/1999-04/2001

Zamienniki

Lista zamienników

---1636267780
BLUE PRINTADR163018
BORG & BECKHK7778
CLUTCHNUSMCK2312
COMLINEECK353
DENCKERMANNK100057
EXEDYRNK2073
JP GROUP4330401110
KAMOKAKC168
KAWE961701
KM Germany0691535
KRAFT AUTOMOTIVE1615036
LUCASLKCA690007
LuK620306400
LuK622307400
MAPA004215100
MAXGEAR615056
MOTAQUIPVCU236
NATIONALCK9805
NEXUSF1R054NX
NK133943
NK133955
Omnicraft2277374
OPEN PARTSCLK907603
PROCODIS FRANCEKTE134
RAICAMRC90184
RENAULT6001545435
RENAULT7171471838
RENAULT7700102781
RENAULT7700870067
RENAULT7700870859
RENAULT7700874780
RENAULT7701041850
RENAULT7701471838
RENAULT7701475555
RENAULT7701477112
RENAULT8200122349
RENAULT8200539048
RYMECJT1077
SACHS3000951311
SASICSCL4339
sbs1201133943
sbs1201133955
SMPEKT90184
STATIM100734
STELLOX0701104SX
VALEO786026
VALEO821422
WESTLAKEWRN007

Opinie

Opinie

Opinia 
2021-03-04

Wysoka jakość połączona z atrakcyjną ceną.

    Opinia 
    2016-12-29

    Solidne i wytrzymałe.

      Opinia 
      2016-12-22

      Pasuje bez zarzutu

        Opinia 
        2016-11-07

        Najlepsze sprzęgła, montuję we wszystkich autach w firmie.

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Sprzęgło LuK 622307400

          Sprzęgło LuK 622307400

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa

          Płatność i wysyłka

          Forma dostawyDostepny sposób płatności
          dpd logo
          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
          inpost logo
          przelewy 24

          #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


          Oblicz ratę w Alior
          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


          Oblicz ratę w mBank



          Podobne produkty:

          cert-image
          logo

          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

          RODZAJ CZĘŚCI*
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.