Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 622302700

Premium Sprzęgło LuK 622302700
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 20
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 20-01-2021 Dostawa GRATIS!

Ostatnie sztuki!

358 zł

299 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 622 3178 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
HYUNDAIACCENT II (LC) | 09/1999-11/20051.6 105KM/77KW [G4ED-G] | 12/2002-11/2005
HYUNDAIACCENT II SEDAN (LC) | 09/1999-12/20061.6 105KM/77KW [G4ED-G] | 12/2002-11/2005
HYUNDAICOUPE (RD) | 06/1996-04/20021.6 16V 116KM/85KW [G4GR] | 03/1998-04/2002
HYUNDAICOUPE (RD) | 06/1996-04/20021.6 I 16V 114KM/84KW [G4GR] | 12/1996-04/2002
HYUNDAILANTRA II (J-2) | 06/1995-12/20001.5 12V 88KM/65KW [G4EK] | 12/1996-09/2000
HYUNDAILANTRA II (J-2) | 06/1995-12/20001.6 16V 114KM/84KW [G4GR] | 11/1995-09/2000
HYUNDAILANTRA II (J-2) | 06/1995-12/20001.6 I 90KM/66KW [G4GR] | 11/1995-09/2000
HYUNDAILANTRA II WAGON (J-2) | 02/1996-10/20001.5 12V 88KM/65KW [G4EK] | 04/1997-10/2000
HYUNDAILANTRA II WAGON (J-2) | 02/1996-10/20001.6 16V 114KM/84KW [G4GR] | 02/1996-10/2000
HYUNDAILANTRA II WAGON (J-2) | 02/1996-10/20001.6 I 90KM/66KW [G4GR] | 02/1996-10/2000

Zamienniki

Lista zamienników

---20107023
AP Automotive Prod.KT7481
ASHIKA92H0029
BLUE PRINTADG03004
BORG & BECKHK2078
BORG & BECKHK7481
CLUTCHNUSMCK1602
CLUTCHNUSMCK1602A
DENCKERMANNK100584
EXEDYHYK2008
EXEDYHYK2075
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2000348
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2000579
HYUNDAI4110022710
HYUNDAI4110022715
HYUNDAI4110023035
HYUNDAI4110028011
HYUNDAI4110028021
HYUNDAI4110028050
HYUNDAI4130022150
HYUNDAI4130023040
HYUNDAI4142122800
HYUNDAI4142122810
HYUNDAI4142128000
JAPANPARTSKFH29
JAPKO92H29
KAISHINKY011K
KAVO PARTSCP6009
KAWE960431
LUCASLKCA920006
LuK622302700
LuK622317800
MECARMMK9561
MOTAQUIPVCU322
NATIONALCK9547
NIPPARTSJ2000512
NIPPARTSN2000350
NK133408
NPSH200I54
QUINTON HAZELLQKT1969AF
RYMECJT1123
SACHS3000854701
SACHS3000954230
sbs1201133408
SMPEKT7481
VALEO826357
WESTLAKEWHY006

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-12-06

Wysokojakościowy wyrób

    Opinia 
    2017-03-08

    Pasuje bez zarzutu

      Opinia 
      2017-01-07

      Niemiecka jakość, dobra cena.

        Napisz swoją opinię!

        Napisz opinię

        Sprzęgło LuK 622302700

        Sprzęgło LuK 622302700

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa

        Płatność i wysyłka

        Forma dostawyDostepny sposób płatności
        dpd logo
        przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
        inpost logo
        przelewy 24

        #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


        Oblicz ratę w Alior
        Form

        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


        Oblicz ratę w mBank
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        4
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10
        cert-image
        logo

        Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
        a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

        RODZAJ CZĘŚCI
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        W koszyku masz:

        Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: