Wybrany samochód:

Oryginalne sprzęgło LuK 622030206

Premium Sprzęgło LuK 622030206
Fotografia poglądowa
Fotografia poglądowa

Kod katalogowy:

Producent: LuK

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 21
Specyfikacja techniczna producenta

Gwarancja 24 miesiące

Przesyłkę otrzymasz: 22-09-2020 lub 23-09-2020 Dostawa GRATIS!

Ostatnie sztuki!

346 zł

289 zł

lub sprawdź:

Częste pytania

fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19942.1 DIESEL (1344) 67KM/49KW [852 710, J8S 711] | 11/1981-07/1986
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19942.1 TD 88KM/65KW [J8S 712] | 11/1981-07/1986
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19942.2 I 103KM/76KW [J7T 718] | 06/1984-07/1986
RENAULT19 II NADWOZIE PEŁNE (S53_) | 03/1992-12/19951.9 DT 92KM/68KW [F8Q 740] | 03/1992-12/1995
RENAULT20 (127_) | 10/1975-12/19832.1 DIESEL (1276) 64KM/47KW [852] | 10/1980-12/1983
RENAULT25 (B29_) | 04/1984-12/19932.1 TURBO-D FWD (B290, B29W) 86KM/63KW [J8S 708, J8S 738] | 04/1984-12/1992
RENAULT30 (127_) | 02/1975-03/19862.1 TURBO-D (1270) 86KM/63KW [J8S 702] | 02/1982-03/1986
RENAULTESPACE I (J11_) | 07/1984-12/19922.1 TD (J/S115) 88KM/65KW [J8S 240, J8S 774, J8S 776] | 10/1984-12/1990
RENAULTESPACE II (J/S63_) | 01/1991-10/19972.1 TD (J633, J634, J/S635, J/S63D) 88KM/65KW [J8S 610, J8S 772, J8S 776, J8S 778] | 01/1991-10/1996
RENAULTESPACE II (J/S63_) | 01/1991-10/19972.1 TD (J63E) 90KM/66KW [J8S 612] | 11/1994-10/1996
RENAULTFUEGO (136_) | 02/1980-11/19921.6 TURBO (1365) 132KM/97KW [A5L 750] | 08/1983-10/1985
RENAULTFUEGO (136_) | 02/1980-11/19922.1 TD 88KM/65KW [J8S 712] | 08/1982-10/1985
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (P6) | 03/1980-04/19892.5 D 69KM/51KW [S8U 720, S8U 722, 8140.61.240] | 03/1980-04/1989

Zamienniki

Lista zamienników

---1636267180
---KCT2104
AP Automotive Prod.KT9101
AP Automotive Prod.KT9366
BORG & BECKHK9366
CLUTCHNUSMCK2325
COMLINEECK086
DENCKERMANNK100284
DENCKERMANNK100457
EXEDYRNK2006
KAWE951658
LUCASLKCA690022
LuK622030206
MAPA001215309
MECARMMK9845
MECARMMK9899
MOTAQUIPVCK583
NATIONALCK9147
NATIONALCK9379
NATIONALNCK245
NK133915
OPEN PARTSCLK910303
PROCODIS FRANCEKTE021
QUINTON HAZELLQKT1074AF
QUINTON HAZELLQKT1749AF
QUINTON HAZELLQKT262AF
RENAULT5000059526
RENAULT7700300045
RENAULT7700571175
RENAULT7700575527
RENAULT7700692431
RENAULT7700721280
RENAULT7700722064
RENAULT7700724266
RENAULT7700724948
RENAULT7700738159
RENAULT7700748881
RENAULT7701463207
RENAULT7704001363
RENAULT7711134055
RYMECJT1325
RYMECJT9366
SACHS3000128002
SACHS3000569001
SASICSCL4103
sbs1201133915
SMPEKT9366
STATIM100704
TRIPLE FIVEVCK583
TTVTCK3245
UNIFLUX FILTERSGCK736AF
VALEO003498
VALEO617058
VALEO786062
VALEO801003
VALEO899023
WESTLAKEWRN022

Opinie

Opinie

Opinia 
2017-04-07

Polecam ten sklep i sprzęgła LUK od nich.

    Opinia 
    2017-01-28

    Wszystko super

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Sprzęgło LuK 622030206

      Sprzęgło LuK 622030206

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa

      Płatność i wysyłka

      Forma dostawyDostepny sposób płatności
      dpd logo
      przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
      inpost logo
      przelewy 24

      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


      Oblicz ratę w Alior
      Form

      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


      Oblicz ratę w mBank
      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      5
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9
      10
      cert-image
      logo

      Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
      a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: