Oryginalne sprzęgło LuK 621310200

Premium Sprzęgło LuK 621310200
Fotografia poglądowa

Pasuje do:

Producent: LuK

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 210
Ilość zębów: 20
Specyfikacja techniczna producenta

Ostatnie sztuki!

MEGA OKAZJE!

509 zł

Kup teraz - pojutrze u Ciebie Dostawa GRATIS!

Kup na Raty lub zapłać później

8 osób ogląda ten produkt!

Kup zanim się wyprzeda!

Fabrycznie nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż 10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Opis

Specyfikacja techniczna

Średnica:210 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Zastosowanie

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
HYUNDAII20 (PB, PBT) | 08/2008-1.1 CRDI 75KM/55KW [D3FA] | 03/2012-12/2015
KIARIO III (UB) | 09/2011-1.1 CRDI 75KM/55KW [D3FA] | 09/2011-

Zamienniki

Lista zamienników

BORG & BECKHK2644
BORG & BECKHK2768
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ2000363
HYUNDAI4110023136
HYUNDAI4110023138
HYUNDAI4110026010
HYUNDAI4110026021
HYUNDAI4110026030
HYUNDAI4110026040
HYUNDAI4130026030
HYUNDAI4130026040
HYUNDAI4142123010
HYUNDAI4142123020
HYUNDAI4142132000
KAVO PARTSCP1543
KAWE962830
KIA4110023136
KIA4110026010
KIA4130026030
KIA4130026040
KIA4142132000
LuK621310200
NIPPARTSN2000502
SACHS3000951470

Opinie

Opinie

Opinia 
2023-02-28

Bezproblemowy zakup i montaż. Polecam sklep i produkt.

    Opinia 
    2017-09-12

    Doskonała jakość.

      Opinia 
      2017-05-30

      Pozytywna

        Opinia 
        2016-11-16

        Wreszcie żadnych kłopotów ze zmianą biegów w moim aucie, polecam.

          Napisz swoją opinię!

          Napisz opinię

          Sprzęgło LuK 621310200

          Sprzęgło LuK 621310200

          Produkt nowy i oryginalny!

          Dostawa

          Płatność i wysyłka

          Forma dostawyDostepny sposób płatności
          dpd logo
          przelewy 24 przelew bankowy DOSTAWA ZA POBRANIEM
          inpost logo
          przelewy 24

          Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

          Odbierz osobiście w Warszawie



          Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

          UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

          Możesz nam zaufać

          Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

          Wysyłka za granicę

          Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
          Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
          Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

          Raty

          Kup na raty lub zapłać później

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


          Oblicz ratę w Alior
          Form

          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


          Oblicz ratę w mBank
          Form

          Potrzebujesz nowego sprzęgła lub dwumasy, ale chcesz za nie zapłacić potem?
          Dzięki metodzie płatności P24NOW możesz zapłacić aż do 54 dni później.


          Sprawdź szczegóły



          Podobne produkty:

          cert-image
          logo

          Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
          a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

          RODZAJ CZĘŚCI*
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.