Premium Sprzęgło LuK 621237809 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk

Średnica [mm]: 210
Ilość zębów: 14

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:210 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 121 0089 10 (1 szt.), LuK 321 0055 10 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELASTRA G COUPE (T98) | 03/2000-05/20051.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 03/2000-10/2000
OPELASTRA G COUPE (T98) | 03/2000-05/20051.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-05/2005
OPELASTRA G KABRIOLET (T98) | 03/2001-10/20051.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 03/2001-10/2005
OPELASTRA G KOMBI (T98) | 02/1998-12/20091.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 02/1998-09/2000
OPELASTRA G KOMBI (T98) | 02/1998-12/20091.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-07/2004
OPELASTRA G LIFTBACK (T98) | 02/1998-12/20091.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 02/1998-09/2000
OPELASTRA G LIFTBACK (T98) | 02/1998-12/20091.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-01/2005
OPELASTRA G SEDAN (T98) | 09/1998-12/20091.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 09/1998-09/2000
OPELASTRA G SEDAN (T98) | 09/1998-12/20091.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 06/2000-01/2005
OPELCOMBO NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 10/2001-1.6 CNG 16V 94KM/69KW [Z 16 YNG] | 06/2006-
OPELCOMBO NADWOZIE PEŁNE / KOMBI | 10/2001-1.6 CNG 16V 97KM/71KW [Z 16 YNG] | 04/2005-
OPELCOMBO TOUR | 10/2001-1.6 CNG 94KM/69KW [Z 16 YNG] | 06/2006-
OPELCOMBO TOUR | 10/2001-1.6 CNG 97KM/71KW [Z 16 YNG] | 04/2005-
OPELCORSA C (X01) | 09/2000-12/20091.8 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-12/2009
OPELMERIVA | 05/2003-05/20101.8 125KM/92KW [Z 18 XE] | 05/2003-05/2010
OPELSIGNUM (Z03) | 05/2003-1.8 122KM/90KW [Z 18 XE] | 05/2003-
OPELVECTRA B (J96) | 09/1995-04/20021.8 I 16V 115KM/85KW [X 18 XE1, Z 18 XEL] | 10/1995-09/2000
OPELVECTRA B (J96) | 09/1995-04/20021.8 I 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-04/2002
OPELVECTRA B KOMBI (J96) | 11/1996-07/20031.8 I 16V 115KM/85KW [X 18 XE1, Z 18 XEL] | 11/1996-09/2000
OPELVECTRA B KOMBI (J96) | 11/1996-07/20031.8 I 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-07/2003
OPELVECTRA B LIFTBACK (J96) | 10/1995-07/20031.8 I 16V 116KM/85KW [X 18 XE1, Z 18 XEL] | 10/1995-09/2000
OPELVECTRA B LIFTBACK (J96) | 10/1995-07/20031.8 I 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-07/2003
OPELVECTRA C (Z02) | 04/2002-1.8 110KM/81KW [Z 18 XEL] | 04/2002-
OPELVECTRA C (Z02) | 04/2002-1.8 16V 122KM/90KW [Z 18 XE] | 04/2002-
OPELVECTRA C GTS (Z02) | 08/2002-1.8 16V 110KM/81KW [Z 18 XEL] | 08/2002-12/2006
OPELVECTRA C GTS (Z02) | 08/2002-1.8 16V 122KM/90KW [Z 18 XE] | 08/2002-
OPELVECTRA C KOMBI (Z02) | 10/2003-1.8 122KM/90KW [Z 18 XE] | 10/2003-
OPELZAFIRA A (F75_) | 04/1999-06/20051.8 16V 116KM/85KW [X 18 XE1] | 04/1999-09/2000
OPELZAFIRA A (F75_) | 04/1999-06/20051.8 16V 125KM/92KW [Z 18 XE] | 09/2000-06/2005

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT7362
AP Automotive Prod.KT90150
BLUE PRINTADW193008
BLUE PRINTADW193028
BLUE PRINTADW193030
BLUE PRINTADW193032
BLUE PRINTADW193060
BORG & BECKHK7742
CLUTCHNUSMCK2546
CLUTCHNUSMCK3210
DENCKERMANNK100532
EXEDYOPS2074
JP GROUP1230402510
KAMOKAKC048
KAWE961432
KEY PARTSKC7742
KM Germany0690976
KM Germany0691253
LuK621237809
LuK621302709
MAPA012200609
MAPA016200109
MAPCO10705
MAPCO10728
MAXGEAR615099
MAXGEAR615313
MECARMMK9926D
MOTAQUIPVCU198
NATIONALCK9474
NEXUSF1X110NX
NK133648
OPEL1606209
OPEL55350122
OPEL664059
OPEL664076
OPEL664077
OPEL664262
OPEL90523428
OPEL90543912
OPEL93175343
OPEL93176087
OPEL93180647
OPEL93180648
OPEN PARTSCLK906702
PROCODIS FRANCEKTE286
QUINTON HAZELLQKT1986AF
RAICAMRC7362
RAICAMRC90150
RYMECJT7362
SACHS3000839001
sbs1201133648
SMPEKT7362
STATIM100431
STELLOX0701124SX
TTVTCK31041
UNIFLUX FILTERSGCK2272AF
VALEO826377
VAUXHALL664059
VAUXHALL664076
VAUXHALL664077
VAUXHALL93176087
VAUXHALL93180647
VAUXHALL93180648
VAUXHALLR1520100
WESTLAKEWOV007

Opinie

Opinia 
2017-11-26

Miły zakup bez żadnych problemów

    Opinia 
    2017-11-01

    Pozytywna

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      9
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8

      Podobne produkty:

      9
      10