Premium Sprzęgło LuK 620108000 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 26

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 120 0201 10 (1 szt.), LuK 320 0467 10 (1 szt.), LuK 500 0758 10 (1 szt.)
Produkt zastępuje:LuK 620 3060 00, LuK 620 3057 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
DACIALOGAN (LS_) | 09/2004-1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) 87KM/64KW [K7M 710] | 09/2004-
DACIALOGAN (LS_) | 09/2004-1.6 16V (LS0M) 105KM/77KW [K4M 690, K4M 696] | 02/2006-
DACIALOGAN EXPRESS (FS_) | 03/2009-1.6 87KM/64KW [K7M 710] | 03/2009-
DACIALOGAN MCV (KS_) | 02/2007-1.6 87KM/64KW [K7M 710] | 02/2007-
DACIALOGAN MCV (KS_) | 02/2007-1.6 BIFUEL 87KM/64KW [K7M 710] | 11/2008-
DACIASANDERO | 06/2008-1.6 16V 105KM/77KW [K4M 690] | 07/2011-
DACIASANDERO | 06/2008-1.6 87KM/64KW [K7M 710] | 06/2008-
NISSANKUBISTAR (X76) | 08/2003-10/20091.6 16V 95KM/70KW [K4M 752] | 08/2003-10/2009
NISSANKUBISTAR NADWOZIE PEŁNE (X80) | 08/2003-1.6 16V 95KM/70KW [K4M 752] | 08/2003-
RENAULTCLIO II (BB_, CB_) | 09/1998-1.4 16V (B/CB0L) 95KM/70KW [K4J 712, K4J 713] | 10/1999-09/2004
RENAULTCLIO II (BB_, CB_) | 09/1998-1.4 16V (B/CB0P) 98KM/72KW [K4J 712, K4J 713, K4J 711, K4J 710] | 08/2000-
RENAULTCLIO II (BB_, CB_) | 09/1998-1.6 (B/CB0D) 90KM/66KW [K7M 744, K7M 745, K7M 746] | 09/1998-05/2005
RENAULTCLIO II (BB_, CB_) | 09/1998-1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... 107KM/79KW [K4M 748, K4M 708, K4M 740, K4M 744, K4M 745, K4M 742, K4M 743] | 09/1998-
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-1.6 16V 4X4 (KC0P, KC0S, KC0L) 95KM/70KW [K4M 752, K4M 750, K4M 753] | 10/2001-
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-1.6 16V 95KM/70KW [K4M 752, K4M 750, K4M 753, K4M 706] | 06/2001-
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-1.6 16V BIVALENT 82KM/60KW [K4M 850] | 06/2005-
RENAULTKANGOO (KC0/1_) | 08/1997-1.6 90KM/66KW [K7M 746] | 09/1999-06/2001
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-1.6 16V 4X4 (FC0L, FC0P, FC0S) 95KM/70KW [K4M 752, K4M 750, K4M 753] | 10/2001-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-1.6 16V 95KM/70KW [K4M 752, K4M 706] | 10/2001-
RENAULTKANGOO EXPRESS (FC0/1_) | 08/1997-1.6 16V BIVALENT 82KM/60KW [K4M 850] | 06/2005-
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) | 11/1993-08/20021.6 16V (B568, B561) 107KM/79KW [K4M 720, K4M 724] | 11/1997-03/2001
RENAULTLAGUNA I GRANDTOUR (K56_) | 09/1995-08/20021.6 16V (K568) 107KM/79KW [K4M 720, K4M 724] | 11/1997-03/2001
RENAULTLOGAN I (LS_) | 09/2004-1.6 105KM/77KW [K4M 690] | 04/2007-
RENAULTLOGAN I (LS_) | 09/2004-1.6 87KM/64KW [K7M 710] | 09/2004-
RENAULTLOGAN I KOMBI (KS_) | 04/2007-1.4 75KM/55KW [K7J 710] | 10/2007-
RENAULTLOGAN I KOMBI (KS_) | 04/2007-1.6 87KM/64KW [K7M 710] | 04/2007-
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-12/20041.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 95KM/70KW [K4J 750, K4J 714] | 03/1999-08/2003
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-12/20041.6 E (BA0F, BA0S) 90KM/66KW [K7M 702, K7M 703, K7M 790] | 01/1996-03/1999
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) | 08/1995-12/20041.6 I (BA0L) 75KM/55KW [K7M 720] | 01/1996-03/1999
RENAULTMEGANE I CABRIOLET (EA0/1_) | 10/1996-08/20031.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 95KM/70KW [K4J 750, K4J 714] | 03/1999-08/2003
RENAULTMEGANE I CABRIOLET (EA0/1_) | 10/1996-08/20031.6 E (EA0F) 90KM/66KW [K7M 702, K7M 703] | 10/1996-03/1999
RENAULTMEGANE I CLASSIC (LA0/1_) | 09/1996-08/20081.4 16V (LA0D, LA1H, LA0W, LA10) 95KM/70KW [K4J 750, K4J 714] | 03/1999-08/2003
RENAULTMEGANE I CLASSIC (LA0/1_) | 09/1996-08/20081.6 E (LA0F, LA0S) 90KM/66KW [K7M 702, K7M 703, K7M 790] | 09/1996-03/1999
RENAULTMEGANE I CLASSIC (LA0/1_) | 09/1996-08/20081.6 I (LA0L) 75KM/55KW [K7M 720] | 09/1996-03/1999
RENAULTMEGANE I COACH (DA0/1_) | 03/1996-08/20031.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 95KM/70KW [K4J 750, K4J 714] | 03/1999-07/2003
RENAULTMEGANE I COACH (DA0/1_) | 03/1996-08/20031.6 E (DA0F) 90KM/66KW [K7M 702, K7M 703] | 03/1996-03/1999
RENAULTMEGANE I GRANDTOUR (KA0/1_) | 03/1999-08/20031.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) 95KM/70KW [K4J 750, K4J 714] | 03/1999-08/2003
RENAULTMEGANE I GRANDTOUR (KA0/1_) | 03/1999-08/20031.6 E (KA0F) 90KM/66KW [K7M 702, K7M 703] | 03/1999-08/2003
RENAULTMEGANE SCENIC (JA0/1_) | 10/1996-12/20011.6 E (JA0F) 90KM/66KW [K7M 702, K7M 703] | 10/1996-10/1999
RENAULTMEGANE SCENIC (JA0/1_) | 10/1996-12/20011.6 I (JA0L) 75KM/55KW [K7M 720] | 01/1997-09/1999
RENAULTSCÉNIC I NADWOZIE WIELKOPOJEMNE (MPV) (JA0/1_) | 09/1999-09/20031.4 16V (JA0D, JA1H, JA0W, JA10) 95KM/70KW [K4J 750, K4J 714] | 09/1999-08/2003
RENAULTTHALIA I (LB_) | 02/1998-1.4 16V 98KM/72KW [K4J 712] | 08/2000-
RENAULTTHALIA I (LB_) | 02/1998-1.6 16V 107KM/79KW [K4M 740] | 04/2002-

Lista zamienników

---1636266580
---20113167
---KRN2009
AISINKERE06
AP Automotive Prod.KT6797
ASAM30326
ASHIKA9200030
ASHIKA92011051
BLUE PRINTADR163013
BORG & BECKHK6797
BORG & BECKHK7713
BORG & BECKHK7782
CLUTCHNUSMCK2316
CLUTCHNUSMCK2318
CLUTCHNUSMCK2318A
COMLINEECK116
COMLINEECK173
COMLINEECK188
DACIA302052223R
DACIA6001545435
DACIA6001548020
DACIA7700102781
DACIA7700874780
DACIA7701477017
DACIA7701477110
DENCKERMANNK100054
DJ PARTSCK1081
DJ PARTSCK1087
EXEDYRNK2058
FASTFT64125
FENOXCK63068
JAPANPARTSKF030
JAPANPARTSKF1051
JAPKO92030
JAPKO921051
JP GROUP4330402210
KAISHINEC028
KAISHINKN304K
KAMOKAKC010
KAWE960251
KLAXCAR FRANCE30125z
KM Germany0690559
KM Germany0691453
LUCASLKCA690013
LUCASLKCA690016
LuK620108000
LuK620305700
LuK620306000
LYNXautoCL1049
MAPA003200300
MAPA007200100
MAPCO10111
MASTER-SPORT3000822901SET/3/MS
MAXGEAR615031
MECARMMK10000D
MECARMMK9523
MECARMMK9612
MOTAQUIPVCK945
MOTAQUIPVCU155
NATIONALCK9648
NEXUSF1R035NX
NIPPARTSN2001178
NISSAN3000100Q0F
NISSAN3000100QAP
NISSAN3000100QF
NK133933
NK133944
Omnicraft2278032
OPEN PARTSCLK915903
PEMEBLAJAPKF030
PROCODIS FRANCEKTE073
PROCODIS FRANCEKTE174
PROCODIS FRANCEKTE175
PROCODIS FRANCEKTE176
PROCODIS FRANCEKTE179
QUINTON HAZELLQKT1553AF
RAICAMRC6797
RAICAMRC7713
RENAULT302052223R
RENAULT6001545435
RENAULT7700102781
RENAULT7700104910
RENAULT7700744100
RENAULT7700749880
RENAULT7700866585
RENAULT7700870067
RENAULT7700874780
RENAULT7701108967
RENAULT7701468831
RENAULT7701477017
RENAULT7711135430
RENAULT8200383672
RYMECJT1348
RYMECJT6797
RYMECJT7713
SACHS3000822901
SACHS3000857601
SACHS3000950085
SACHS3000951534
SASIC5104010
SASICSCL4126
SASICSCL4340
sbs1201133933
sbs1201133944
STATIM100709
STELLOX0701057SX
TTVTCK3967
UNIFLUX FILTERSGCK2089AF
VALEO786015
VALEO821071
WESTLAKEWRN013
WESTLAKEWRN016

Opinie

Opinia 
2017-09-02

Sprzęgło to bardzo ważny element i warto zainwestować w markowy.

    Opinia 
    2016-12-08

    Polecam kupno oryginalnych, dobrych części, jak zestawy LUK.

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      5
      1
      2
      3
      4

      Podobne produkty:

      5
      6
      7
      8
      9
      10