Premium Sprzęgło LuK 620020400 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
VOLVO340-360 (343, 345) | 08/1975-07/19911.4 63KM/46KW [B 14.3 E] | 08/1982-08/1985
VOLVO340-360 (343, 345) | 08/1975-07/19911.4 64KM/47KW [B 14.3 E] | 08/1979-07/1983
VOLVO340-360 (343, 345) | 08/1975-07/19911.4 68KM/50KW [B 14.4 S] | 08/1986-12/1988
VOLVO340-360 (343, 345) | 08/1975-07/19911.4 70KM/51KW [B 14.4 S] | 08/1975-07/1983
VOLVO340-360 (343, 345) | 08/1975-07/19911.4 70KM/51KW [B 14.4 S] | 08/1987-07/1988
VOLVO340-360 (343, 345) | 08/1975-07/19911.4 71KM/52KW [B 14.4 S] | 08/1983-07/1986
VOLVO340-360 SEDAN (344) | 08/1979-07/19911.4 68KM/50KW [B 14.4 S] | 08/1986-12/1988
VOLVO340-360 SEDAN (344) | 08/1979-07/19911.4 69KM/51KW [B 14.4 S] | 08/1987-07/1988
VOLVO340-360 SEDAN (344) | 08/1979-07/19911.4 72KM/53KW [B 14.4 S] | 08/1983-07/1986

Lista zamienników

AP Automotive Prod.KT8924
FERODOCTK175
KAWE953971
LAYCOCKLCK192
LAYCOCKLEK140
LuK620020400
NATIONALNCK110
NK134804
QUINTON HAZELLQKT232
QUINTON HAZELLQKT232AF
RYMECJT8924
SACHS3000076001
SACHS3000170001
sbs1201134804
TRIPLE FIVEKK107
TRIPLE FIVEVCK163
TTVTCK3110
UNIFLUX FILTERSGCK229AF
VALEO003359
VALEO624622
VOLVO273767
VOLVO285291
VOLVO293476
VOLVO3202589
VOLVO3203770
VOLVO3209530
VOLVO3286886
VOLVO3293475
VOLVO3293476
VOLVO3293477
VOLVO3294532

Kup na raty

Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


Oblicz ratę w Alior
Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


Oblicz ratę w mBank

Opinie

Opinia 
2017-04-14

Nie znam nikogo, kto byłby niezadowolony ze sprzęgieł LUKa.

    Opinia 
    2017-03-15

    Super część

      Napisz opinię

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      TERAZ GRATIS!
      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      5
      1
      2
      3
      4

      Podobne produkty:

      • LuK
        Oczekiwanie na dostawę


        Specyfikacja techniczna:
        Średnica: 180 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 180
        Ilość zębów 20
        Typ skrzyni biegów: Automatyczna skrzynia biegów

        LuK
        Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
      • LuK
        Oczekiwanie na dostawę


        Specyfikacja techniczna:
        Średnica: 200 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 200
        Ilość zębów 20
        Typ skrzyni biegów: przekładnia mechaniczna

        LuK
        Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
      • SACHS
        Oczekiwanie na dostawę


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Średnica: 190 mm
        Produkt zastępuje: SACHS 3000 076 001
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 190
        Ilość zębów 20

        SACHS
        Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
      • VALEO
        Oczekiwanie na dostawę


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 20
        Waga produktu: 5,5 kg
        Średnica zewnętrzna: 200 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Średnica zewnętrzna 1: 200 mm
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe Od roku produkcji: 08.1979
        Do roku produkcji: 08.1982
        Silnik: B14
        Skrzynia biegów: 4
        Przekładnia mechaniczna

        VALEO
        Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
      5
      6
      7
      8
      9
      10