Premium Sprzęgło LuK 620019006 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 21

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULT15 (130_) | 09/1971-10/19801.6 (1302) 90KM/66KW [807.10] | 03/1972-10/1980
RENAULT16 (115_) | 09/1965-08/19801.5 55KM/40KW [697.01] | 09/1965-10/1975
RENAULT16 (115_) | 09/1965-08/19801.6 TA 71KM/52KW [] | 01/1969-08/1980
RENAULT16 (115_) | 09/1965-08/19801.6 TL (1152, 1153, 1157) 65KM/48KW [821, 821.03, 821.04] | 01/1971-08/1980
RENAULT16 (115_) | 09/1965-08/19801.6 TL 54KM/40KW [821] | 07/1975-08/1980
RENAULT16 (115_) | 09/1965-08/19801.6 TS (1151, 1154) 83KM/61KW [807, 807.04, 807.05] | 09/1968-08/1980
RENAULT16 (115_) | 09/1965-08/19801.6 TX (1156) 93KM/68KW [843, 843.01] | 06/1974-08/1980
RENAULT17 | 03/1972-10/19801.6 90KM/66KW [807.10] | 03/1972-10/1980
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19941.6 (1341) 79KM/58KW [841 726, 841 725] | 04/1978-09/1982
RENAULT20 (127_) | 10/1975-12/19831.6 (1271) 90KM/66KW [843] | 10/1975-05/1977
RENAULT20 (127_) | 10/1975-12/19831.6 (1271) 97KM/71KW [843 720, 843 721] | 05/1977-12/1983

Lista zamienników

---KPL2001
AP Automotive Prod.KT8875
CLUTCHNUSMCK2303
KAWE952683
LAYCOCKLEK61
LuK620019006
MAPA009200400
MECARMMK9056
MECARMMK9459
NATIONALNCK104
NK133907
PROCODIS FRANCEKTE018
QUINTON HAZELLQKT164
QUINTON HAZELLQKT164AF
QUINTON HAZELLQKT244
QUINTON HAZELLQKT244AF
RENAULT7700502795
RENAULT7700513815
RENAULT7700531815
RENAULT7700563774
RENAULT7700564427
RENAULT7700575063
RENAULT7700576298
RENAULT7700586959
RENAULT7700586960
RENAULT7700589253
RENAULT7700622860
RENAULT7700721283
RENAULT7700733599
RENAULT7700748880
RENAULT7700858089
RENAULT7701348537
RENAULT7701348538
RENAULT7701348575
RENAULT7701462338
RENAULT7701463621
RENAULT7701721283
RENAULT7705863774
RENAULT7711134052
RYMECJT8875
SACHS1850480665
SACHS3000169001
sbs1201133907
TRIPLE FIVEKK104
TTVTCK3104
UNIFLUX FILTERSGCK189AF
VALEO003366
VALEO627917
VALEO801060

Kup na raty

Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup! Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.


Oblicz ratę w Alior
Form

Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.
Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.


Oblicz ratę w mBank

Opinie

Opinia 
2017-08-30

Wyrób dobrej jakości

    Opinia 
    2017-07-30

    Sklep sprzeglo.com.pl oferował najlepszą cenę na kupowany przez mnie zestaw. Przyszedł szybko i dobrze zabezpieczony.

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      Sprzęgło LuK 620019006

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Płatność i wysyłka


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie

      Przelewy 24
      TERAZ GRATIS!
      #zostanwdomu - Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy GRATIS!

      Odbierz osobiście w Warszawie



      Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

      UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

      Wysyłka za granicę

      Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
      Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
      Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

      Możesz nam zaufać

      Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      10
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      8
      9

      Podobne produkty:

      • VALEO
        Oczekiwanie na dostawę


        Specyfikacja techniczna:
        Ilość zębów: 21
        Wymiary piasty tarczy sprzęgła: 24,15 x 21,38
        Waga produktu: 4,7 kg
        Średnica zewnętrzna: 200 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Średnica zewnętrzna 1: 200 mm
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawi
        Do roku produkcji: 12.1979
        Silnik: 821.02
        Skrzynia biegów: 336
        Przekładnia mechaniczna

        VALEO
        Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
      • LuK
        Oczekiwanie na dostawę


        Specyfikacja techniczna:
        Średnica: 200 mm
        Informacja: Zawiera docisk sprzęgła
        Informacja: Zawiera tarczę sprzęgła
        Informacja: Zawiera łożysko sprzęgła
        Na produkt składa się Zestaw sprzęgła z łożyskiem oporowym
        Zawiera tarcza i docisk
        Zawiera łożysko oporowe
        Średnica [mm] 200
        Ilość zębów 21
        Od roku produkcji: 197305

        LuK
        Oczekiwanie na dostawę Zapytaj o dostępność 22 258 44 43
      10
      logo

      Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
      a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

      RODZAJ CZĘŚCI
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      W koszyku masz:

      Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: