Premium Sprzęgło LuK 618309300 Powiększ
Fotografia poglądowa  W zestawie znajdują się wszystkie elementy widoczne na fotografii, jednak mogą się one różnić wyglądem

Kod katalogowy:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe

Każda część zakupiona w Sprzegla24 jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne pudełko.

Do przesyłki dołączony jest zawsze paragon lub faktura VAT.

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Wszystkie części objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Produkty wysyłamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Zamów teraz, a przesyłkę otrzymasz jutro lub pojutrze! (dotyczy tylko dni roboczych)

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatną wymianę lub zwrot części. Kupuj bez obaw!

Montaż
10% taniej

10% rabatu na montaż

Zamawiając sprzęgło lub koło dwumasowe otrzymasz do 10% rabatu na ich wymianę w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich.

Specyfikacja techniczna

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 118 0200 10 (1 szt.), LuK 318 0252 10 (1 szt.), LuK 500 0028 10 (1 szt.)
Produkt zastępuje:LuK 618 1215 00

Informacje o producencie

LuK to marka niemieckiej grupy Schaeffler Automotive Aftermarket będącej liderem wśród dostawców części motoryzacyjnych na świecie. Części LUK charakteryzują się wysoką jakością niezawodnością. W ofercie znajdziemy między innymi kompletne zestawy sprzęgła LUK RepSet oraz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym LUK RepSet DMF.

Części montowano w samochodach:

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/20041100 4X4 54KM/40KW [176 B2.000] | 02/1995-07/2004
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/20041100 50KM/37KW [156 C.046] | 05/1991-12/1999
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/20041100 54KM/40KW [176 B2.000, 187 A1.000] | 02/1995-09/2003
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/20041100 TREKKING 4X4 50KM/37KW [156 C.046] | 10/1991-07/2004
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200645 I.E. 1.0 45KM/33KW [156 A2.246] | 04/1984-10/1995
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [156 C.046] | 01/1990-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200660 1.1 57KM/42KW [160 A3.000] | 04/1989-12/1992

Lista zamienników

BORG & BECKHK8461
FIAT4192150
FIAT4304832
FIAT4372346
FIAT4400745
FIAT4439919
FIAT46400732
FIAT46400733
FIAT46462446
FIAT46462449
FIAT46780591
FIAT5893841
FIAT5952448
FIAT5991916
FIAT71711438
FIAT71714088
FIAT71722600
FIAT71736582
FIAT71748425
FIAT71782216
FIAT7662270
FIAT77177505
FIAT7735060
KAWE957015
LuK618121500
LuK618309300
MAPA001180900
NATIONALNCK539
NK132321
Omnicraft2277403
OPEN PARTSCLK910503
SACHS3000347001
TTVTCK3539
UNIFLUX FILTERSGCK481AF
VALEO801087
VALEO899060

Opinie

Opinia 
2017-12-26

Miły zakup bez żadnych problemów

    Opinia 
    2017-07-09

    Znacząca poprawa jakości w porównaniu z tanimi zamiennikami.

      Opinia 
      2017-01-06

      Polecam kupno oryginalnych, dobrych części, jak zestawy LUK.

        Napisz opinię

        Płatność i wysyłka


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbierz osobiście w Warszawie



        Przy odbiorze osobistym można zapłacić kartą lub gotówką

        UWAGA! Najpierw złóż zamówienie telefonicznie lub przez sklep online. Twoje części zostaną przygotowane do odbioru w ciągu jednego dnia roboczego, o czym zostaniesz powiadomiony przez SMS lub e-mail.

        Wysyłka za granicę

        Istnieje możliwość zamówienia dostawy do większości krajów europejskich
        Czas i cena dostawy różnią się w zależności od kraju
        Sprawdź ceny wysyłek zagranicznych.

        Możesz nam zaufać

        Wszystkie Twoje dane przesyłane przy zamówieniu są szyfrowane przez bezpieczne połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        2
        1

        Podobne produkty:

        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10